[TC2]Egyedi fegyverek, amiket használhatunk is

Indította Nonszensz, 2010 december 22, 02:08:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Nonszensz

Az alábbi linkre kattintva, olyan item ID listához juthatunk, amelyek benne vannak a DBC-be, de nincsenek használva az adatbázisban.

Tehát ha csinálunk egy fegyvert ezen item id-kkel, akkor rendes itemként kell kezelnie..azaz ugye a skillek néha követelnek melee weapont, de a custom itemek kérdőjelesek, és nem is tekinti fegyvernek őket..de ezekkel az id-kkel igen!

Előny: Használható custom fegyverek

Hátrány: Dbc-ben letárolt itemID és displayID

http://pastebin.com/iA0X8YDw


ui.: Teszeltem, működik.

Teszt Screenshot:


nastus

Nem tudom, hogy te mien DB-t használsz, de az én DB-m ben nincsenek benne ezek az ID-k.

castor

Ezek a szabad entry-k (blizz által nem használtak, de a dbc-ben viszont szerepelnek), tehát nem is lesz bent az adatbázisodban.

Nonszensz

#3
"...amelyek benne vannak a DBC-be, de nincsenek használva az adatbázisban."  :D


ez arra jó, hogyha vendettán csinálsz egy fegyvert és ezeket az itemIDket adod hozzá, akkor a te megadott tulajdonságaiddal lesznek custom itemjeid, de a pláne az benne hogy valós fegyverként használja az emu, szóval ezekkel az id-kkel tényleg fegyver lesz, betudod tenni a kezedbe jobbklikkel, tudsz rá enchantot tenni, és pl a wari tudja a heroic strikeot használni, ha nem ezekkel az id-kkel csinálsz custom weapont, akkor kérdőjeles lesz, nem tudsz rá encsit tenni, és a heroic strike azt irja: requires melee weapon.  :) gondoltam hasznos annak aki saját fegyót szeretne, vagy fun szerveren agyonstatolt fegyókat akar használni


Tudvari

nem szednéd ki pls az ilyeneket nem csak fegyverekre?:D vagyis hogy lehessen használni displayt ringnél pl. :D
előre is köszi

Roamer

"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Nonszensz

#7
Armorok,kiegészítők:

http://pastebin.com/1EPttXMg


(mint az első postban, itt is az első az itemID)


molnar2296

Idézetet írta: oopper Dátum 2011 április 18, 05:51:47 DÉLUTÁN
egyébként ha te a teszem fel  1157    2       0       One Hand Axe ehez egy akármien display id-t adsz meg ami neked tetszik az fog megjelenni kinézetnek nem pedig az eredeti


nálam hiába írok más Display ID-t, ugyan az marad :/

$0undX

IdézHátrány: Dbc-ben letárolt itemID és displayID
legközelebb olvasd el rendesen...

Cleaver93

Lenne egy kérdésem, hogyan tudnám előre megnézni a display IDkkel hogy az adott fegyver hogyan is néz ki?

Powered by EzPortal