Onlineosítás!

Indította Locutus, 2012 december 04, 08:55:24 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locutus

Sziasztok!

Ma sikerült megcsinálnom így most publikálom!(Trinity Core 3.3.5a n dolgozom így az az alapvető amire kerül most).
Onlineosítási lépések:

1.lépés: Regisztrálsz a www.no-ip.com oldalon. Regisztrációnál van egy olyan hogy hostname (oda azt írd amit majd akarod hogy kerüljön a set realmlist után!). Persze no-ip.org az ígyis úgyis utána kerül. Amint kész van akkor innen letöltöd a programot! https://www.no-ip.com/downloads.php?page=win
Értelem szerűen feltelepíted és futtatod.

2.lépés: Megnyitod az adatbázisod. Nálam auth db n velül megkerestem a realmlist táblát és átírtam a következőt: address-> xxxx.no-ip.org (erre írtam át.)

3. lépés: CSAK AKKOR HA ROUTERED VAN!!!!
Megnyitod a böngésződ. Beírod a routered "webcímét" ami általában így kezdődik hogy 192.16y.x.z .
Ha kér felhasználó nevet és jelszót akkor beírod( általában fel:admin,jel:admin). Keresel egy olyat hogy FORWARDING azon belül is egy VIRTUAL SERVERS-t. Ott elkészítesz egy új sort mégpedig a következő adatokkal:(nem egy sort kell készíteni így többet írok le.)
1-> Port: 3724(Trinitynél!!! Máshol meg kell nézni az "auth config" fájlban mi van megadva mint port)
IP Address: 192.16y.x.zui(Ezt úgy nézed meg hogy megnyitod a gépeden a CMD-t és beírod ezt: Ipconfig! Erre ki fogja írni az összes internetes elérésedet.Megkeresed azt amelyik így kezdődik és beírod.)
Protocol: All
2-> Port: Adatbázis portod(alapesetben: 3306.)
IP Address: 192.16y.x.zui
Protocol: All
3-> Port: 8085(Trinitynél!!!! Máshol meg kell nézni a "world config" fájlban mi van megadva mint port)
IP Address: 192.16y.x.zui
Protocol: All

Ha minden lépést helyesen elvégeztél akkor innentől a szervered online! Más ember az alábbi realmlisttel tud csatlakozni a szerveredre:
set realmlist xxx.no-ip.org

Üdvözlettel Locutus
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hunti

LoginDatabaseInfo     = "127.0.0.1;3306;root;password;auth"
WorldDatabaseInfo     = "127.0.0.1;3306;root;password;world"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;password;characters"
és authserver.confban is maradjon 127.0.0.1 itt! Ez azért fontos, mert így egy kicsivel gyorsabb lesz a kommunikáció a wow és adatbázis szerver között. Adatbázisban kell csak átírni a realmlist táblában az address-t a noip-s címre.

Locutus

Nem tom nekem elsőre úgy nem engedte csatlakoztatni... Majd megprobálok. Köszönöm előre is :D
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Powered by EzPortal