Szerző Téma: Modellek kinyerése animációval, itemekkel  (Megtekintve 1256 alkalommal)

Nem elérhető Tudvari

• Haladó
    • Tudvari YouTube Channel
Modellek kinyerése animációval, itemekkel
« Dátum: 2016 Január 21, 02:14:01 am »
Sziasztok!

A projektemhez kellenének WoW-os modellek, animációkkal és itemekkel.
WoW Model Viewerrel azt már elértem, hogy kinyerjem a modelleket és az animációkat, de ha fegyvert rakok a kezükbe, vagy bármilyen más itemet rájuk, akkor már nincs benne az exportálásban.
Tudnátok segíteni valahogy, hogy hogyan oldhatnám meg, hogy a lehető leggyorsabban fbx formátumban legyen például egy orc az X, Y, Z itemekkel, és a Run, Walk, Death, 1HandedAttack animációkkal?

Előre is köszi! :D

Nem elérhető Tudvari

• Haladó
Re:Modellek kinyerése animációval, itemekkel
« Válasz #1 Dátum: 2016 Január 31, 09:18:00 pm »
Másik kérdés: Valahogy kinyerhetőek a spellek? Model viewerből exportált spellek láthatatlanok nekem :(

Nem elérhető trinity

• Kezdő
  • **
  • Op. Rendszer: win7
« Válasz #2 Dátum: 2016 Február 14, 10:36:59 pm »
ezt csak m2mod-al tudod megcsinálni, a modellhez hozzáadod a fegyvert (+rácsontozod a kezére)  utánna vissza konvertálok a modellt .m2-be és ha megnyitod wow modelview-el akkor látni fogod hogy alapból fogja a kezében, és ha ki  exportálod .fbx-be akkor ugye tartalmazni fogja az itemet.

Azok azért láthatatlanok mert az nem Mesh hanem csak sima effect, azokat nem tudod ki szedni.
« Utoljára szerkesztve: 2016 Február 14, 10:42:57 pm írta trinity »

Nem elérhető Tudvari

• Haladó
« Válasz #3 Dátum: 2016 Február 22, 02:06:02 am »
Rendben köszi.

És a WMO fájlokat hogyan tudnám kinyerni?

A WoW Model Viewerrel exportálni nem tudom, mert ha rákattintok, akkor megpróbálja betölteni, és ettől crashel valamiért.
Így csak simán kiszedtem az mpq-ból a .wmo fájlt, majd átkonvertáltam valahogy .obj fájllá, de ilyenkor nincsenek rajta textúrák.

Valaki tudna segíteni? :(

Nem elérhető trinity

• Kezdő
  • **
  • Op. Rendszer: win7
« Válasz #4 Dátum: 2016 Február 22, 01:46:00 pm »
Igen, a Wmo-k crasholnak Model Viewerben.
Van Blenderre Wmo Import plugin  http://modcraft.superparanoid.de/viewtopic.php?f=59&t=7586

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30