KRESZTeszt1502b

Indította NevemSenki, 2016 június 11, 10:48:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Sziasztok.

Öcsém vett egy CD-t amin elméletben a jó gyakorlóprogram van. Jár hozzá Cd kulcs meg minden.
Ezzel nem is lenne semmi gond, szépen működött.

Összeomlott a Lap-Top-ja ( alaplap hiba ). Kapott egy másikat feltettük a programot, de nem indul el. Egyszerűen nem veszi be az eredeti kódot. Beszéltem a programot kiadóval, és nem adnak másik kódot. Köszönik hogy megvettem, de csak 1 gépre telepíthető. ( Ez volt az indok. )
A baj ott van, hogy hiába kaptam le a régi HDD-ről, ugyan úgy nem működik.

Ha valaki tudna valamit alkotni vele hogy újra elinduljon, azt megköszönném!

( Privát üzenetben várom a megkereséseket, mivel az a fórum nem erről szól, de tudom hogy vannak itt okos emberek nem kis számban! )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

AximCore

Így hirtelen megpróbálnám a régi hdd-én lévő windows-t feléleszteni egy másik gépbe. Elméletben ha újabb windows akkor el KÉNE indulnia zokszó nélkül de ha nem akkor csökkentett módba régi driverek le és akkor általános driverekel hátha... Esetleg pontosabban meglehet tudni ez melyik program ?
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

NevemSenki

Igen, ez volt a második tervem. ( A régi Win 7 felélesztése. ) A baj csak az hogy betöltéskor kék halált kapok. ( Csökkentett módban is. )
Csináltam egy lemezellenőrzést, azóta elindul.
A baj ott van hogy a program kiír 2 számsort, az egyik egy úgynevezett SITE kód, a másik egy MDI kód.
Ezek a kódok nagyon eltérnek a régi gép adatiból. ( Mint megtudtam ezt a kódot a program generálja a gép adatai alapján, pont azét hogy ne lehessen elindítani másik gépről. Jó kis lopásvédelem! )

Ahogy felvettem a kapcsolatot a gyártóval ( jogsitszeretnek.hu ) azt mondtak hogy túl sok változás állt be a gépen ( ezt a kódokból tudják ) így hát arra következtetnek hogy másig gépre akarom telepíteni ami már lopás.

Ezt a programot itt megtalálod: http://jogsitszeretnek.hu/ azon belül pedig a BAM kategória CD-je lenne az.

Esetleg valami ötlet ezen probléma megoldására? ( Mert én már kifogytam belőlük. )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zoltan

szivesen elolvasnam a license szerzodest, kivancsi vagyok hogy a szoftver megvetelevel csak egy jogszeru telepitest kapsz-e..

Azert egy uj probat tennek, hogy nem-e adnak  uj  kodot, probalj kedves lenni, es a legszebb hangodon beszelni, hatha  ez segiteni fog meglagyitani a  szivet a szegeny cegnek :)  vagy ajanld fel hogy  a ratyi  oldalukat kicsit  kipofozod, hamar  senki sem ert arrafele  html/asp -hez


NevemSenki

Szépen próbáltam beszélni, elmondtam azt is hogy miért történt mindez és miért lenne szükségem új kódra.
Ami nem megy az nem megy. Inkább belenyugszom. :)

Köszönöm nektek a válaszokat!

Idézkivancsi vagyok hogy a szoftver megvetelevel csak egy jogszeru telepitest kapsz-e..







Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zoltan

Erdekes,  ahogy nezem ott van, hogy  alkatresz cserenel   faxot kell kuldeni vagy  levelet,  probald meg, hogy kersz ugy uj kodot, de  ez mar a vicc kategoria. Vicc kategoria, hogy   egy ceg  ennyire ne legyen  megerto egy  vevovel, es  csodalkoznak, ha par honapon belul  megjelennek a tort verziok a programhoz.

AMugy tenyleg kivancsi vagyok mennyibe kerult ez a szoftver amugy?

Powered by EzPortal