Üdv néktek újra ^^ :D (Az elveszett tag)

Indította Raisen, 2015 december 27, 02:08:38 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Raisen

Annyi minden történt és átalakulás az évek alatt mióta nem voltam itt ^^ :D Azért nem felejtettelek el titeket :)
Remélem még megvan a hangulat :) Boldog ünnepeket utólag is :3

https://soundcloud.com/oneaisen/oneaisen-on-the-piss-demo

https://soundcloud.com/oneaisen/jumpers-oneaisen-crossfader

Megérte úgy érzem kitartani minden mellett :D Január 8. 16 áruházban leszek elérhető és megjelennek a zenéim. :)
Közötte nagyobb nevek Spotify, Play, ITunes, Deezer, Shazam, Amazon.
Szóval sok kitartás mindenkinek ami a hobbija ^^ Még is el lehet érni, ha valaki tehetséges és arra áldozza a legtöbb idejét.

Üdv: OneAisen :) No és a fórum wow nevem maradt csak kicsit átalakítva :D OneAisen néven fogtok megtalálni



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

eztcsekk

Micsoda meglepetés manapság mindenki Fotós vagy DJ. Majd ha a Avicii lesz az előzenekarod akkor kell ilyeneket ide írni.

Idéz
Szóval sok kitartás mindenkinek ami a hobbija ^^ Még is el lehet érni, ha valaki tehetséges és arra áldozza a legtöbb idejét.

wlptv

Üdv. újra itt OneRaisen :) ! jó látni egy régi arcot !

Raisen

#3
IdézMicsoda meglepetés manapság mindenki Fotós vagy DJ. Majd ha a Avicii lesz az előzenekarod akkor kell ilyeneket ide írni.

Hogy nem lehet semminek örülni :C Nem Dj vagyok, hanem Zeneíró/Producer eléggé más téma mind a kettő szakma.
Lassan 10 éve már ezzel foglalkozok, csak most jutottam el arra a szintre/keresetre fedezni tudjam, hogy itthon egy valamire való home stúdiót felépítsek. Rengeteg idő, pénz és energia van már a zenei munkásságomban, örülök végre egy külföldi kiadónál megjelennek a zenéim és teljes Nemzetközi ISRC bevételi szerző jogokkal fogok rendelkezni amivel megtérül a befektetett pénz, energia. 10 év alatt pedig nem a szerencsétlenkedésem értem, hanem 11 évesen kezdtem, de lehetetlen lett volna elérni még nem vagyok keresőképes mára megoldódott ez a probléma végeztem a tanulmányaimmal és tudok a rendes állásomból erre is költeni.

Avicii-vel semmi gondom azon kívül sample/meglévő pressetsekből építkezik, de live streamba azért eldicsekszik mennyi pénzt ölt bele, de egy 30 000 Ft vsti-re nem jutott, VTX cracker csapat neve ott világított a licensebe :D Ilyen ember inkább kíméljen felkonferáló zenészem legyen ^^ Sikerült neki azért csak jól össze csalni pár zenét, viszont a ghost producerét annál jobban kedvelem aki mögötte dolgozik és a sound design részért felel, benne van tehetség. Avicii meg eladható :) ... mint név és előadó ... mint zene író és sound designer már nem.


IdézÜdv. újra itt OneRaisen :) ! jó látni egy régi arcot !

Köszönöm :D Neked is üdv, sajnos a neved nem rémlik biztos azóta másik felhasználó, de 100% emlékszem mindenkire, ha a régi nevét megtudom ^^


Eddig ezt tudtam megvalósítani későbbiekben, majd szeretnék saját kiadót, de rengeteg "felesleges" pénz szükséges amit nem abból veszel el amit magadra szeretnél költeni. Főleg autó vásárlás előtt is állok megvárom mennyire lesz külföldön kelendő ez a dolog és reménykedem ezekből a bevételekből tudom majd fedezni ami nem az én terhemre megy.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

wlptv

IdézKöszönöm :D Neked is üdv, sajnos a neved nem rémlik biztos azóta másik felhasználó, de 100% emlékszem mindenkire, ha a régi nevét megtudom ^^

Annak idején volt egy wow szerver projektem amihez csatlakozni szerettél volna , még skypen beszéltünk is :) , azóta már nincs skypem , ez elég rég volt pontosan 2013 februárjában :D

hunti


abbas

Sok sikert,

Sajnos en ugy vettem resze, hogy rengeteg kreativ ember nem tud kitorni, illetve penzeket csinalni a munkajabol.

Ott vannak a fotosok, rengeteg fotos ismerosom panaszkodik, hogy internet, es a smartphone-ok megoltek a szakmat,
Mindenki jobb klikkel lelopja google talalatbol a kepeket, illetve rengeteg kis szazaleka a kepeknek amibol lehet komoly penzt csinalni. A hobbi fotosok akik eskuvoket, holiday fotosok akik hotelek biznak meg, hogy turistakkal keszitsenek fotokat szegenyednek el. Persze vannak kivetelek, de ez rettentoen keves, az instagramm, es fotofilterek koraban.

Masik ismerosom kulfoldon csinalt egy kis ceget es zenet keszit es probalja eladni a tvknek, nem mondom hogy sikeres lenne, vagy annyi penze lenne, hogy azzal tuzelne.. A volt fonokom manchesteri zene producer volt, rengeteg kis zenekart karolt fel, es probalta befuttatni. Az hogy soundcloud spotifyon es itunesen terjesztette talan a legelso dolga volt minden zenekarnal, szoval en szemely szerint nem vagyok elajulva, ha valaki elkezdi terjeszteni ezeken a platformon. Ami szerintem a komoly problema talan, hogy rengeteg ember nem hajlando aldozni penzt a zenere, es inkabb lekapja torrentrol, vagy youtuberol.... es onnantol kezdve mar sajnos neked sem eri meg. A masik nagy problemam, hogy emberek nagyon nagyon nagyon  kicsi szazaleka tud tenyleg befutni.

Vegezetul ne erts felre, szerintem jo zenet keszitesz, mikozben irom ezeket a sorokat kozben a te zenedet hallgatom soundcloudon, es nagyon is tetszik, szerintem folytasd amit csinalsz mert nem rossz szamokat keszitesz, ne add fel,  tehetseges vagy, igazan fogyaszthato, kitartast az uj evre

EroniX

Tudsz dobni egy Amazonos linket? :) csak kíváncsiak vagyunk mennyiért dobálod a munkád :D (meg hátha valaki megakarja venni xd)
Azuregos Delta Force

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal