Fizetett WoW Adminisztrátor/Scripter

Indította ECS, 2017 március 24, 07:23:28 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ECS

Sziasztok! Szükségem lenne egy megbízható emberre, aki Adminisztrátor szerepkörben kezeli majd a nemsokára induló wow szerveremet.
Feladatok:
- Szerver összeállítása és naprakészen tartása. (Linux)
- Scriptek beforgatása, ill javítása.
- DB javítása.
- Egyéb Adminisztrátor feladatok elvégzése.

Fizetés közös megegyezés alapján. Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

E-mail: elekescsaba54@gmail.com

dio85

Ez kb annyit tesz ki, hogy helyetted csináljanak meg mindent:D

ECS

#2
ígyvan. :)

hunti

És hol kívánod hostolni a szervert? SMS rendszered van-e már? ("rejtett" reklámunkat látták :D)

Egyébként melyik wow verziót csinálnád?

dio85


ECS

Helló. TFM-nél akarnám mindenképp. (nálad) Egyelőre 5.4.8- ban gondolkozom. Érdekelne a dolog?:P

dio85

5.4.8-ba ott van mangosnál a repom, igaz nagyon nagyon nincs befejezve , de ha van türelmed hozzá, befejezheted :D

hunti

#7
Szívesen csinálnám, de több saját projektem is van amit szeretnék befejezni. Heti pár órát szoktam már csak játszani (ennyi időm van rá), az pedig nem elég egy játék szerver üzemeltetéséhez. Annó amikor frostmourne-t csináltam (TBC kieg), aktívan játszottam, első kézből tapasztaltam meg a bugokat, vagy hogy miként kellene javítani/nerfelni a bossokat. Szerintem aktív játék nélkül ezt nem lehet csinálni. Én legalább is nem tudnám.

Meg hát nem is üzemeltettem wow szervert 3.1.3 óta (már ha jól emlékszem a verzióra).

dio85

https://github.com/mangosfour/server

tessék ezt ha rendbe rakod stabil lesz. Múltkor eszembe jutott hogy valamit nem írtam át hogy menjenek az új mapok, de nem sok minden az.

forizszoltan

Én maximum smart script-ekben tudnék segítkezni, annak idején a tfm-en csak azzal foglalkoztam.

dio85

Amúgy azért ajánlom a Mangos -t , mivel letisztult. Jobban átlátható, és elég stabil tud lenni, ha van bele ölve kicsi.

Powered by EzPortal