Szerző Téma: boss update után?  (Megtekintve 573 alkalommal)

Nem elérhető wlptv

• Kezdő
  • **
  • Op. Rendszer: Windows 7 64bit
boss update után?
« Dátum: 2017 Június 04, 01:00:36 am »
Üdv. TrinityCore2 -n belül bütyködtem a boss_felmyst.cpp fájlal (javítottam 1-2 dolgot a bosson) , viszont ezután mit kellene tennem hogy a szerver érzékelje is a módosításokat? (Linux-on van a szerver)

Nem elérhető AximCore

• Haladó
    • AximCore
Re:boss update után?
« Válasz #1 Dátum: 2017 Június 04, 03:15:38 am »
Újraforgatni az emulátort, tehát amit ahol csináltad a cmake-es mókát ott make-ni. Mivel nem interpreteres nyelv így minden forrás módosítás után újra kell fordítani a bináris fájlokat, és amúgy ezeket a bináris fájlokat futtatod. 
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors… to Linux

Nem elérhető wlptv

• Kezdő
  • **
« Válasz #2 Dátum: 2017 Június 04, 01:54:00 pm »
Ilyenkor az egész emulátort leforgatja, vagy csak azokat a fájlokat amikben módosítás történt?

Nem elérhető AximCore

• Haladó
    • AximCore
« Válasz #3 Dátum: 2017 Június 04, 01:59:44 pm »
Ilyenkor az egész emulátort leforgatja, vagy csak azokat a fájlokat amikben módosítás történt?
Azokat forgatja újra amiket érinti a változás, tehát nem csak amit módosítottál hanem amik használják a módosított állományokat.
A Talmud

Windows Firewall

Nem elérhető wlptv

• Kezdő
  • **
« Válasz #4 Dátum: 2017 Június 04, 04:08:36 pm »
Értem, tehát akkor összegezve.

Javítás után nyomok egy "make" parancsot az újra forgatja amiket kell és mindenki boldog?

Nem elérhető AximCore

• Haladó
    • AximCore
« Válasz #5 Dátum: 2017 Június 04, 05:07:27 pm »
Értem, tehát akkor összegezve.

Javítás után nyomok egy "make" parancsot az újra forgatja amiket kell és mindenki boldog?

Yep. Értelem szerűen a kész binárisokat kell utána használni. ( nem tudom hogy make install-al használod e mert akkor /usr/bin-be bemásolja a binárisokat és a bash-ből közvetlen tudod hívni, vagy csak elmásolod vagy csak ott közvetlen használod a bineket, elsőnél nyilván el kell lőni a make installt is hogy felülírja a régi binárisokat )
A Talmud

Windows Firewall

Nem elérhető wlptv

• Kezdő
  • **
« Válasz #6 Dátum: 2017 Június 04, 06:17:41 pm »
Igen make után make installal lőttem be , akkor ezek szerint javítások után is a make után kell a make install

Nem elérhető dio85

• Kezdő
  • **
« Válasz #7 Dátum: 2017 Június 07, 10:19:27 am »
Természetesen. Bár vannak coreok amiket luával dobtak meg, lua esetében nem feltétlen kell ugye core-hoz nyúlni, de cpp esetében igen. Vagyis Coreba módosítasz minden esetben. Clear-t kell nyomni azt ne felejtsed el. Mivel megmaradnak a régiek nagyon sok esetben, és nem fogod észre venni ha változott valami.

Nem elérhető AximCore

• Haladó
    • AximCore
« Válasz #8 Dátum: 2017 Június 07, 01:33:45 pm »
Természetesen. Bár vannak coreok amiket luával dobtak meg, lua esetében nem feltétlen kell ugye core-hoz nyúlni, de cpp esetében igen. Vagyis Coreba módosítasz minden esetben. Clear-t kell nyomni azt ne felejtsed el. Mivel megmaradnak a régiek nagyon sok esetben, és nem fogod észre venni ha változott valami.
Lua scriptek csak a arc/ascend emuknál voltak, azok már egy jó ideje hallottak, szóval felesleges idekavarni, illetve clear max abban az elvétett esetekbe kell amikor valamiért nem veszi észre a fordító, hogy változott az adott állomány és nem linkeli ki újra köztes kódra, ezért régivel rakja össze alias nem változik a bináris. De ez látszik ha ellövöd a make parancsot és nincs Building CXX object sorok és módosítottál akkor nem lesz benne a változás.
A Talmud

Windows Firewall

Nem elérhető dio85

• Kezdő
  • **
« Válasz #9 Dátum: 2017 Június 09, 11:33:43 am »
Nálam rengetegszer kellett, ezért is írtam le.

Nem elérhető trinity

• Kezdő
  • **
  • Op. Rendszer: win7
« Válasz #10 Dátum: 2017 Július 05, 03:48:52 pm »
Cmakeval nem kell csinálni semmit, elég a Visualban Compile azt jólvan ... akkor is csak azokat a scripteket forgatja újra amelyek kellenek.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30