WOTLK CMS WEBSHOP

Indította Chester, 2018 április 16, 01:37:08 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Chester

Üdv Csopitagok!

Segítségre lenne szükségem,adott egy wotlk 3.3.5a szerver (VPS)ahhoz telepítettem egy Fusion CMs v6 ,amin a webshop nem addolja ki a vásárolt itemet.
Próbáltam,RA,SOAP,RBAC, egyiksem működik.
Aki tud segítsen!

Külön VPS en van a szerver és a web is.

TS3 elértek:ts.gatesofhell.ga
vagy  email:hardside21@gmail.com

hunti

Milyen webshopot használsz ehhez? Konfigban hogy állítottad be pl soap-ot?

Chester

Hát a SOAPot az oldal admin részéről tudom állitani neki portot mindent

Chester

Gyári beépitett webshopját használom ami benne volt a fusionban

Chester


dio85

Tudsz ha jól emlékszem debugot állítani, hogy amikor lefut a script(ha lefut) mi történik. Vagy nézz valami logot, szerintem jogokkal lesz a gáz.Windows/linux az sem mindegy milyen os-en fut a web/játékszerver.

Chester

Üdv,a game és a webszerver is egyaránt windows server 2008 r2 ön fut jelenleg,a jogokkal kapcsolatban,már mindent megnéztem ,amit találtam a neten,szóval már ötletem sincs :-(  3 hete kinozom de semmi eredmény.
Webserveren is be van neki minden állítva,amire szüksége van ,a game szerveren szintén,de még sem jön ki az item,bosszantó :-( Nyitnánk a szervert de így nem fog menni :-(

dio85

Ha mindent jól adtál meg ilyen akkor van, ha pl a mappa tulajdonosjogok nem stimmelnek, és nem engedi lefuttatni a parancsot.Tehát. add hozzá a honlaprendszert a felhasználókhoz, és szerkessz hozzá jogokat. Tuti menni fog. Nem tudom mennyire érthetően írtam le, nem vagyok a legjobb tanár, ezért sem szoktam magyarázni semmit :D Ha így nem megy akkor a windowst cseréld le linuxra max.

Chester

Elég érthető volt,viszont ez már megtörtént :D,és sajnos nem tudom át telepiteni linuxra ,ez egy ilyen szolgáltató ahol csak win rendszerek vannak :-(
Szóval nem tudom mi lehet még a gond  :-(

Chester

Bár most hogy gondolkozom rajta,lehet nem értelek pontosan,permekre gondolsz ?És ha igen Gameszerver vagy Web?
Lehet az volna a legjobb ha tudnánk beszélni pl tsen vagy facen  :https://www.facebook.com/toth.robert.984
ts:Ts.sawmta.ga
Fontos lenne hogy jó legyen mert indulnánk már lassan,és eddig csak a pénz megy a 2 vpsre az időről nem beszélve :-(

Chester

Még egy hülye kérdést ha megengeded,SSL kell neki?
Mert ha hozzáadom a ssl-t nem indul el az auth szerver

dio85

Elvileg rád írtam, amúgy ha ilyen dolgokat csinálsz weben, szerintem nem ártana ...

Powered by EzPortal