Map editálás, terület készítés

Indította Brabulla, 2008 december 03, 02:48:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

devil

Idézetet írta: mkrisz Dátum 2008 december 08, 07:10:21 DÉLUTÁN
BLEND ezt jó megmondtad XD gm islandból 1 van de lehet szigetet készíteni én is csináltam 2.4.3 mon még   sw-t is letudod tenni máshova is  (csak várost  AC-web ben tudod csinálni) ::)

Van gmisland, gm1, gm2 ez szerintem 3  :P

NuarDele

Idézetet írta: mkrisz Dátum 2008 december 08, 07:10:21 DÉLUTÁN
BLEND ezt jó megmondtad XD gm islandból 1 van de lehet szigetet készíteni én is csináltam 2.4.3 mon még   sw-t is letudod tenni máshova is  (csak várost  AC-web ben tudod csinálni) ::)


...kifejtenéd bővebben ha szépen megkérlek? :)

Brabulla

Idézetet írta: mkrisz Dátum 2008 december 08, 07:10:21 DÉLUTÁN
BLEND ezt jó megmondtad XD gm islandból 1 van de lehet szigetet készíteni én is csináltam 2.4.3 mon még   sw-t is letudod tenni máshova is  (csak várost  AC-web ben tudod csinálni) ::)

Igen erre én is kíváncsi lennék, ugyanis pontosan ez kell nekem, mert 2.4.3-ban akarok 1, ponsotabban 2 islandod ( ilyen tüdő alakban XD) amikre lehet pakolni egy kis várost vagy akármit.
A gm islandok meg nekem azért nem jók mert egy részt allinak meg hordának külön szeretném, másrészt meg egy olyan területet szeretnék, ami módosítható méretileg és domborzatilag is.
A kis sziget is kb ezért nem jó, mert nemtudom átalakítani méretileg és domborzatilag.
Tehát mkrisz szerintem örülnénk ha prezentálnál valami hasznos infót vagy esetleg egy guideot

NuarDele

nos akkor semmi válasz? csak azt tudjuk meg hogy lehet de azt már nem hogy hogyan... mkrisz ha te már tényleg csináltál iet akkor lennél szíves leírni hogyan csináltad? sztem nem én vagyok az egyetlen akit ez érdekelne

Speeros

A lényeg:

A Mapok szerkesztését haggyuk meg a Blizz-nek. ehhez csak ők értenek. Szóval az én véleményem is az hogy ez lehetetlen.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

rokee

Hát ebben igazat adok másik meg az hogy ha te megpróbálod a blizz map készítését megváltoztatni az már igen csak illegális :D

U.I: Lehetetlen nincs csak tehetetlen ember :D

norbivar

http://www.mmowned.com/forums/model-editing/   nézz körül hátha találsz vmit :)  ( nemtom megfejtették-e már ezt a kérdést nem olvasgattam...)

NuarDele

Idézetet írta: norbivar Dátum 2009 április 17, 05:57:24 DÉLUTÁN
http://www.mmowned.com/forums/model-editing/   nézz körül hátha találsz vmit :)  ( nemtom megfejtették-e már ezt a kérdést nem olvasgattam...)


eszerint nagyonis lehetséges a mapok szerkesztése illetve új mapok létrehozása a játékban... amit rájövök hogyan kell kiírom valahova :D

#Vacak#

#23


Action



[/quote]
Nem illegális főleg ha egy kissebb tört szervered van. A blizzardot nem érdekli. Vissza térve a témára lehetne persze uj szigeteket ki alakitani csak az a bökkenő hogy minden playernek lekéne tölteni egy mpq filet . Voltam már ilyen szerveren. Ha fun szerver akkor ugy ahogy jol jön. de ha egy high vagy egy blizzlike szervert akarsz akkor rossz ötlet. ;)
[/quote]

Más az hogy nem érdekli a Blizzardot és más hogy nem illegális.
Illegális dolog, de nem foglalkoznak vele.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

TwL

Idéz
Más az hogy nem érdekli a Blizzardot és más hogy nem illegális.
Illegális dolog, de nem foglalkoznak vele.

+1




https://www.github.com/twl

- .NET Developer
- C++(0x) Programmer
- Web (HTML, CSS, JS, PHP, ASP.NET, Silverlight) Dev
- Skull & Alaris

Laryon9303

#27
IdézEmerald Forest:
Map: 169
X Pos: 2905.246094
Y Pos: -2728.153809
Z Pos: 116.846710

Üdv :) nekem azt írja hogy hibás koordináták :) és a port listában sincs benne emerald forest xD

valakinek valami ötlet ?:)

3.1.3 mas patchem van és trinity core 2 :)


update:

Beraktam a + patchet is , és aki tud programer islandra koordit lécci írjale aztis :) kiváncsivagyok hogy milyen :)

#Vacak#

Idézetet írta: Action Dátum 2009 július 29, 07:04:15 DÉLUTÁN


Nem illegális főleg ha egy kissebb tört szervered van. A blizzardot nem érdekli. Vissza térve a témára lehetne persze uj szigeteket ki alakitani csak az a bökkenő hogy minden playernek lekéne tölteni egy mpq filet . Voltam már ilyen szerveren. Ha fun szerver akkor ugy ahogy jol jön. de ha egy high vagy egy blizzlike szervert akarsz akkor rossz ötlet. ;)
[/quote]

Más az hogy nem érdekli a Blizzardot és más hogy nem illegális.
Illegális dolog, de nem foglalkoznak vele.


[/quote] Én is olyan szempontbolt mondtam hogy egy MMORPG modosítása illegális amit ugye nem a blizzard szabott meg  ;D Én is ilyen értelemben mondtam  :)

Dislord

A map editálás illegális de viszont a módosítás nem amíg annyira megnem változtatod hogy exploitot okoz és ezzel valamire előnyt szerezz másokkal szemben mert ezért eredetin már bann-t lehet kapni.

Powered by EzPortal