MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

frost

és még arra az egyre válaszoljon valaki hogy én feltelepítettem a wrath of lichkinget ugye de azt külön mappába rakte és ha onnét mék fel a wow-ra akk nincs rajta a BC és evvel mt kezdjek szal csak ebben a két dologban kérek segítséget mért van ez amit most írtam le és mért van az amit az előző pontban a szerórol írtam hogy csomó mindent nemtalál csak erre a két dolgora szeretnék megoldást találni

Armani

Nos, a Wrath Of The Lich King csak úgy érhetö el ha van egy 2.4.2-s azerveed és egy olyan adatbázisod ami kifelyezetten erre készült . Abba a DB-be minden benne van ami csak kell és azt a szervert kell elinditanod hogy elérd az új szigetet na és persze a Wrath Of The Lich King kiegészitön kell játszanod és akkor lesz benne BC-is. Éppen ezért 8GB alapból a kiegészitö még most és ezért van külön könyftárba. És nem tulsó sorba teljesen új maps is kell hozzá hogy minden meglegyen a BC-is meg a Wrath Of The Lich King kieg is .

Szerverrel kapcsolatban pedig azt tudom javasolni hogy töltsd le amit én összeraktam
MaNGOS Revision 5943 WotLK 3.0.1.8334:
és cseréld le benne az adatbázist az ebbe lévövel
WotLK MaNGOS Rev.6061 + ScriptDev2 Rev.427 (Client 3.0.1.8391)  SQLyog -ot használj !

Ha ezzel megvagy akkor lecseréled benne az összes DLL és szerver inditó fájlokat. Söt ha akarod akkor mág a config fájlokat is lecserélhetet , de azt nem muszály mert akkor álithatsz be újra mindent.
Ne felejtsd el hogy frissiteni kell a DB-t is , és be kell másolni az slq fájlokat a szerverbe és csak után frissiteni.
Elöször letöltöd ezt MaNGOS Revision 6017 WotLK_v1.6 client build 8391 and 8392 mert csak ebbe van full adatbázis a WotLK -hoz.
Mindent beimportálsz ami ebbe van WotLK_alpha_server_v1.6.rar\Database\
Utána leszeded ezt WotLK MaNGOS Rev.6061 + ScriptDev2 Rev.427 (Client 3.0.1.8391) található WotLK_MaNGOS_Rev.6061_+_ScriptDev2_Rev.427_(Client_3.0.1.8391)\MaNGOS sql\updates\ átmásolod az általam készitet szerverbe azokat az sql fájlokat amik még nincsennek benne a C:\MaNGOS\vxxxx\sql\updates\ mappába aztuán szépen sorba elkezded updatelni abból a mappábol az adatbázidat 6017 feletti sql-ket kell csak berakni az az elöttieket ugy sem fogja engedni mert már benne vannak.
Végülis mindent ugyanugy kell csinálni mint a Revision frissiténél.

Ennél részletesebben nemtudom már leirni hogy mit és hogy kell csinálni ha mindent igy csináltál ahogy leirtam akkor jónak kell lennie és nem lesz benne hiba. Ha lesz is benne akkor azok a Quest -ek amik még hiányoznak és csak az lesz sok piros hiba üzenettel jelezve de azzal ne foglakozz mivem még ez csak Alpha, attól még a szerver hibátlanul menni fog .


ToMa3757

Légyszíves valaki segítsen!!  learktam egy npc-t de halott hogy lehet feléleszteni??(.npc add parancsak raktam le ha számít)

Armani

Ilyennel még nem talákoztam , csak egyszer amikor leraktam egy mobot a vizbe és megfuladt de az meg azért volt mert nem vizi npc volt :)

ToMa3757

Idézetet írta: Armani Dátum 2008 június 10, 01:34:59 DÉLUTÁN
Ilyennel még nem talákoztam , csak egyszer amikor leraktam egy mobot a vizbe és megfuladt de az meg azért volt mert nem vizi npc volt :)
és nem tudsz valami megoldást vagy megírni nekem az sql fájlthogy működjön rendesen pls és gurrtogg bloodboil display idje legyen  :) ;) ;) ;) ;) ;D légyszíves

frost

nagyon köszönöm a választ Armani én megcsináltam amit mondtál de amit eddig nemtlált azt sajna még mindig nemtalálja :( esetleg nemtennél fel egy álltalad készített repackot ami egy wrat of lichking szeró és nem kell rajta csinálni semmit vagy vami hasonlót plz ???? (ez csak 1 ötlet volt)

Armani

Van fent már egy olyan szerver  MaNGOS Revision 5943 WotLK 3.0.1.8334  http://filebeam.com/folder/4650

Hozzá való maps : http://1kh.de/f/9586/

Lesz egy kis idöm akkor csinálok egy újjat ami az verzióval megy .

frost

értem figy anyit megtennél hogy felrakod nekem a kövi sql-eket hátha úgy jó lessz a szeróm :

Spell chain data
spell proc event conditions
spellscript target
32939 creature addons
quest area tiggers
spelaffect definitions
62 player create definitions

ezek amik hiányosak nekem ezeket feltudnád rakni plz?????

Armani

#143
Már mentegetek ki neked és mindjárt adom a linket ahol fent lesz az egész.

Töröld ki ezeket a táblákat :

creature_addon
playercreateinfo
playercreateinfo_action
playercreateinfo_item
playercreateinfo_spell

spell  ami ezzel kezdödik mindegyiket 9db van belöle és rakd be ezeket amik itt vannak a linken :
http://filebeam.com/02423f409a47b5fbb8a24d31e8361194



Armani

#144
Elkészült a MaNGOS WotLK RevPack 6083 Client build 8391 and 8392 szerver DBC fájlokat tartalmaz csak raktam bele kicsomagolokat maps és vmaps -hoz.
Sajnos ez a szerver is tartalmaz még hibákat nem is keveset dehát mivel Béta vagyis Alpha eztér nem is kell rajta csodálkozni.
A szokásos helyen megatlálható hozzá a link le lehet tölteni !

Mangos

#145
Hello lenne 3 kérdésem.

1. Az honnan tudhatom meg egy revisionhoz melyik db kell ???( Verziószámra gondolok)
2. Azt meg lehet hogy mondjuk felrakom a rev 9999et ( Tudom hogy nincs ilyen ), aztán van olyan rev hogy 10000 és nem ezt rakom  fel hanem mondjuk a 10001 et. R

Armani

Hello!

1. A mostani Revision szám az Revision 6084 + ScriptDev2 Rev.428 + ACID Rev.12 ehez meg ugy mindegyikhez ezt a DB-t kell használni.
UDB_0.10.2_Update_6076_SD2_428
UDB 0.10.2 (351) for MaNGOS rev. 5949 with SD2 SQL for rev. 414

2. Soha sincs nagyobb számú  DB a Revisionhoz képes tehát olyat soha nem fogsz találni.

3. Isle Of Quel'Danas

Mangos



Mangos

Köszi megvan. És mindent megcsináltam de a mangos.exe nem jó. CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;characters" ezzel van valami baja. Azt írja hogy nem csatlakozott a CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;mangos;characters" hoz. De a realmd.exe jó. Mi lehet a baja?

Előre is köszi

Powered by EzPortal