MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ToMa3757

Idézetet írta: titok Dátum 2009 február 04, 08:12:09 DÉLUTÁN
Köszönöm szépen  ;)
Most UDB-hez vagy PSDB hez kell? mert a PSDB az már 3.0.8.. és ha lehet akk a hibákat oda írd :)

titok

Ha már van 3.0.8as akkor ahoz kéne leirás meg ami nincs fent ahoz link a letöltéshez

ToMa3757

Miért van az hogy frissen kitömörített dbc fájlok meg vannak és mégis ezt az errort kapom:

ERROR:
You have _outdated_ DBC files. Please extract correct versions from current using client.

pedig friss dbc fájlok...

NuarDele

ha 3.0.8-as emut használsz akkor 3.0.8-as kliensből kell kitömöríteni a dbc meg a map fájlokat és akkor menni fog gond nélkül...

ToMa3757


exedapro

Sziasztok!
Össszeraktam egy MaNGOS Rev. szerót (3.0.9) és az a baj hogy valahányszór egy külső számitógép csatlakozna, eljut addig hogy "Connecting to game server" de azzal vége és mindig visszadobja szeró váltáshoz.
(Mindent átirtam megpróbáltam amiket a fórumokban olvastam)

Légyszives segitsetek!


exedapro

#428
M

exedapro

Na, valahogy behozta a honlapot megcsináltam ami le van irva és müködik! köszönöm  ati!!!

Speeros

Üdv.

Fordítás közben a c++ ezt írta ki a game fordítása közben:

Idéz..\..\src\game\Level0.cpp(29) : fatal error C1083: Cannot open include file: 'revision.h': No such file or directory

Ez a 3. letöltött rev, és mindegyikben ez volt a hiba.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Speeros

Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Nagytejes

#432
Császtok egy 3.0.9-es wotlk szervert csináltam és lenne egy kérdésem hogy lehet az hogy jók a conf-ok jó az a portos cucc a myip-es is és még mindig nem tudnak csatlakozni a szerómhoz a haverom sem csak én valaki segicsen mit hagytam ki ? :-[ ???

Reddbull

A Portolást ha van router enged ki a portokat és úgy igen de ha így se akkor hamachisan csináld meg

Nagytejes

De a hamachison az ojan hogy a haveroknak is lekell tölteni nem ? :-[ és hogy értetted hogy engedjem ki a portokat ?

Powered by EzPortal