MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Laslo07

Sziasztok lenne még kérdésem hátha valaki tud rá válaszolni...
1: Hogy lehet egy mob Display id-jét megnézni.
2: Hogyan lehet egy GameObjectet kijelölni mert nem találtam a parancsot tehát kijelölni hogy azt törölje...
thx előre is.

ddjjm

1 megnézed a mob ID-jét és entry-jét, aztán DB-ben rákeresel valamelyikre
2 szerintem .go select és .go delete, de ezekben nem vagyok biztos

Laslo07

Hello az a gond hogy nem tudom mejik táblába kell rákereseni egy bossnak a display id-je kéne csak sajnak allakhazam nem megy... mármint az xml a másik meg hogy nincs ijen parancs a go kijelölésre... nem tudom miért csinálták így de nagyon tréh... ascentbe legalább az infó kiírja meg megy a goselect de azért köszi és remélem megtudja valaki mi a tábla neve thx :)

Armani

#93
Egyszerü megnézni a Mob id-jét odamész a mobhoz ami kell és kijelölöd nyomsz rá egy .npc info -t.
Mindent ki fog róla irni amit csak kell.

horvathdani

Sziasztok!
A szerver publikálássaé van nekem bajom: sikeresen megcsináltam, 2 hete fent is voltunk a haverokkal. Most viszont, nem tudnak csatlakozni, de nekem működik. Megnéztem Navicatban, és a realmlist táblában és a .myip.hu-s cím van,amit csináltam. Nem tudom, számít-e, de Amber Repackot használok, 2.4.2-est (Amber verzió 5950) és a haveroknak is 2.4.2. Mit lehet ilyenkor tenni?
A másik problémám, hogy a szerveremre csak enUS verzióval rendelkezők tudtak feljönni, amit én is használok. Erre tud valaki megoldást?
Előre is köszönöm.

ddjjm

hát ha dbc/map enGB-ből van kiszedve akkor lehet hogy csak ők tudnak felmenni, de ezt nem tudom. myip-s címedet frissítsd, valószínűleg új IP-t kaptál (ha nem ez akkor bocsi)

Armani

A DBC , maps , vmaps tök mindegy hogy enGB vagy enUS mind a kettö klienst kezeli a szerver ha enGB fájlok vannak a szerverbe attól még enUS kliensel is fel lehet lépni .
Én enGB-s wow-ot használok és a fájok is azok a szerverbe és enUS kliensel is fel lehet lépni.

horvathdani

Új IP-t biztos nem kaptam,mert fix és routert használok. A portokat forwardoltam (eddig is forwardolva volt), átírtam a host file-t a system32-ben,de még mindig nem jó.

ddjjm

megsúgom, hogy a routernek semmi köze sincs az IP címhez (belsőhöz van, de az tökmind1). Ha fix akkor meg tök felesleges myip-t használni. Nem tudom mi lehet a baj, nézz át mégegyszer mindent. Te fel tudsz menni?

horvathdani

Igen, én felduok. Egyébként sikerült megoldani a problámát, mert 2 hete(amikor jó volt minden) még más volt az IP címem, és arra volt forwardolva a port. Azóta viszont változott,és ez volt a baj. Szóval mostmár minden ok:)

Teck

Hy

annyi lenne h nemtok felrakni egy rohadt revisiont se mert kicseréltem minden fájlját azzal ami nekem volt de ha elinditom a mangost akor kiir hibakat nemtom mer es nemtom megcsinalni hiaba cserelek le meg par sql fajlt azal csak meg joban elrontom pls help :S

Armani

Esetleg ha kicsit pontosabban leirnád hogy mi a probléma akkor talán tudnák is segiteni .
Valami szöveg hogy mi a hiba oka vagy esetleg képpel rávezetsz minket hogy tudjunk segiteni .

frost

nemtom leszedni az enGB-s cucot a wrat of-hoz vagyis ami kell hozzá downloader azt leszedem és mikor elindítom leszed olyan 15megát és erroro-ozik mit csináljak????

frost

ya és még azt mondja már meg vaki hogy ami van fennt letölthető repack az ujannik abba benne van a wrat of vagy nem???

Armani


Powered by EzPortal