MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

frost

na szal azérdekelne hogy a mangos 2.3.3-as emuhoz honnan lehet leszedni frissítéseket illetve bugokat hogy lehet javítani meg hogy lehet megcsinálni azt hogy a bossok ugyanugy spellezzenek és ugyanolyan spelleket használjanak mint eredetin és még egy apróság  :D hogy tudom fentebb illetve lentebb venni egy boss ütését na szal egyenlőre enyi ;D

tiburka

a spellezést én is tudni akartam volna de az már komolyabb programozási tudást igényel mint gondolta volna scriptekben lehet megcsinálni .
de azt hogy kisebbet üssön a boss azt meg lehet csinálni csak annyi hogy belépsz phpadminba és bal oldalt lesz 1 olyan oszlop ahol ki lehet választani azt hogy mangos vagy realmd vagy scriptdev2 stb.... ott válaszd a mangos-t és lesz egy olyan hogy creature_template ott keresd ki a boss nevét és ott át tudod irni a támadását a speed-jét és a resist-jeit az armorját stb... ha hosszu volt bocs csak értelmesen akartam elmagyarázni és ha segitettem akkor szivesen



frost

ja egy plussz kérdés még ide  ;Dmért van az hogy ugye be lehet állítani hogy ha belépegy játékos akkor milyen üzenetet írjon ki na én beírtam hogy mit írjon és nem írja pedig sokszor ujraindítottam a szervert na erre válasz plz :D

colker

mivel angol aszem a szero ékezetet netegyél a szüveggbe,aszem így kiírja de nem 100%

Tobar


tiburka

Idézetet írta: frost Dátum 2008 március 09, 08:12:38 DÉLUTÁN
ja egy plussz kérdés még ide  ;Dmért van az hogy ugye be lehet állítani hogy ha belépegy játékos akkor milyen üzenetet írjon ki na én beírtam hogy mit írjon és nem írja pedig sokszor ujraindítottam a szervert na erre válasz plz :D

nos csak annyi a dolgod hogy megnyitod a mangos.conf file-t egy szerkesztövel legyen az a jegyzettömb rákeresel erre a szóra motd
kifog dobni egy rész ami alapjáraton valami ilyesmit kell hogy irjon "Welcome to the ....."
és azt csak át kell irnod pl.: "Üdv a ..... Szerveren!" például remélem  jol irtam le


frost


frost

na akk valaki bugjavítás terén tudna egy kis segítséget adni plz ? :)

frost

valaki írjon plz aki megtudná mondani hogy a mangos 2.3.3-as emunál hogy kel bugto javítani honnan szedek le hozzá frissítést hogy birom megcsinálni hogy a mobok ugyanazt a spelleket használják mint eredetin vagy ha vaki ezek küzül legalább az egyikre tud válaszolni az kérem írjon ide plz

Armani

Szia !

Mindegyik Mangos - hoz  az Amberest topick-ból tudod leszedni a frissitéseket !
Bugokat a frissitések javitják azért addnak ki a Reversion-hoz pl napi 1-2 -t!
Máshogy már nem lehet javitani , sajnos !

frost

szoval Amberest topick-ból tom leszedni ez ok idáig de hol van eze a topick mit kell megkeresnem szal még egy pici igazítást írj vissza plz  ;D

Armani

Hello!

Nagyon egyszerü ha MaNGOS Revisions For TBC 2.3.3 + (AH Bot) használsz akkor ezeket kell letöltened , hogy tudd frisiteni a mangosodat mindig a legfrissebbet Revision 5398 + ScriptDev2 Rev.288 + AH Bot 5.6.4.1 !

Ha Repackot használsz akkor meg MaNGOS ~ AMBER ~ Repack ~ Clients + Patches  és amire szükséged van hogy frissitsd az pedig az
Latest Updates
for client v2.3.3 (7799)
UDB 0.9.2 CS341 + MaNGOS 0.10.0 v5350-v5386

Értelem szerüen a vezrioszámokat kell figyelni és úgy letölteni és frissiteni !

Powered by EzPortal