MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dregono

Most kivételetesen nem nekem kell a válasz.Egy ismerősőm ismerősének kéne.Valami olyan baja van hogy amikor felrakja a UDB 0.9.2 CS339 + MaNGOS 0.10.0 v5244  Link.:  Upload.: 2008.02.28 < Javitott Full Install Pack > ezt akkkor betöltődik és kijön az ablak hogy írd be a kliensed elérési útját.Jó ezt beírta és enter.És kijön egy ugyn ilyen ablak ahova bármit ír nem csinál semmit.Ezt hogy olja meg vagy mit írjon oda???

Armani

Hello!

Nagyon egyszerü a dolog abba az ablakba a c:\Program Files\World of Warcraft\ mappát kell kiválsztani és OK -t nyomni és müködik is !

dregono


frost

na most olyan help kellene hogy feltelepítettem pár frissítést és nem akar elindulni a szeró miért???


frost

figyu akkk azt mondja meg vaki hogy felraktam egy frissítést azután valamit kell másolgatnom vagy mit kell csinálnom vamit bemásolni vahova vagy vami???

Teck

vki pls irja már le h lehet mysql jelszot változtatni pl ul php my adminba és hogy kell az emut frissiteni mert en felraktam egyet n betalloztam a sql okat is de hibás volt akárhogy csináltam (verzioszam stimmelt) pls vlaaki válaszoljon már mer le se szarnak 10 kérdésem volt má legaláb és napok ota senki se tud válaszolni...ha meg már voltak ien kérdések linket adjatok please

előre is kössz...

Armani

#22
Hello!

Pass váltás az Amber Topickba megtalálható !
Ha Repackod van akkor csak az exe fájlokat futtasd és megcsinál mindent automatikusan , ha Reversion akkor meg a réginál nagyobb számuakat kell beolvastatni és kész .
Php Admin helyett inkább használj Navicatot azt is megtalálod ugyanabba a topickba sokkal egyszerübb , de ha Navicatot használsz akkor töröld a PHP Admint vagy azokon a helyeken ird át a pass-t ahogy le van irva az Amber topickba .

Teck

és akkor másik gépről tudnak csatlakozni navicattel?az én gépemre?

Armani

#24
Meg lehet azt is csinálni hogy másik gépröl be lehesen lépni a Navicat-ba ahoz viszont kell egy VNC amivel csatlakozni tudsz egy másik gépröl és a VNC-nek mind a két gépen rajta kell lennie.
A Navicatba viszont akkor nem pipáld ki hogy jegyeze meg a jelszót hanem inkább minden belépésnél ird be , és a VNC-t is jelszavazd le amikor csatlakozni akarsz egy másik gépröl akkor kérjen jelszót , hogy csak ti férjetek hozzá senki más . Ez egy kicsit bonyolultabb megoldás de szerintem biztonságosabb de ha neked inkább a PHP Admin kell akkor itt ird át a jelszót :

PHPmyAdmin configjába ezeket kell modositani

$cfg['Servers'][$i]['auth_type']     = 'http';
$cfg['Servers'][$i]['user']          = 'mysqlneved';
$cfg['Servers'][$i]['password']      = 'mysqljelszavad';


Teck

amugy felraktam összes patchet és nem volt jó nem ment  a szerver :-( revisionokat h kell berakni?

frost

vaki mondja már meg hogy mikor fel akarok rakni egy frissítést akkor elintítom egy darabig next csak aztán kérdi hova telepítem nos alapból a C meghajtóra akarja rakni de nekem a D-n van az emu szal átállyítom D-re ok-ra kattintok betölt aztán kis ablak és ott írja többek közt hogy megadott fájl nem található aztán tölt és utána hogy a folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt szal vami nem stimmel egy kis utbaigazítást plz

Armani

Az a baj hogy nem C: re rakod igy nem is fogja soha megtalálni mert a server fájljai alapból c re vannak irva mind minden normális programmnál . A megoldás hogy hanyagol a D: meghajtora pakolását a C:-re rakd !

frost

ok figy ha átmásolom az emut mindenestül a C-re és ugy nyomom a frissítést akk működni fognak a dolgok?

Powered by EzPortal