MaNGOS szerverekkel & egyébb mással kapcsolatos kérdések, problémák

Indította frost, 2008 március 09, 03:52:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armani


Teck

valaki mondja meg hol van a php my admin configja

naon kéne még help abban h kel fefrissíteni a szervert mert nekem sehogy sem megy és a revisiont se tom berakni xD :(

frost

ok figy Armani valami weboldal ciímet nemtudsz adni honné leszedem a frissítéseket mert ami megvan azt mind abból a topick-ból szedtem le amit te csináltál

Armani


Armani

#34
Idézetet írta: Teck Dátum 2008 március 12, 05:25:01 DÉLUTÁN
valaki mondja meg hol van a php my admin configja

naon kéne még help abban h kel fefrissíteni a szervert mert nekem sehogy sem megy és a revisiont se tom berakni xD :(

PHP config itt található : C:\MaNGOS\v5xxx\diskw\Home\admin\www

Akkor azt tudom elsönek ajánlani hogy Amber Repackot rakd fell a v5244 kezd és fissitsd fel teljesen ez a legegyszerübb !

dregono

Na megkérdeztem.....Szóval elindítja a setupot és betöltődik.Aztán ki ugrik egy ablak amibe be kell írni hogy hol van a kliensed.Beírja és kiugrik még 1 ablak.(Előtte semmit nem töltött be) kiugrik még1 ablak ahová bármit is ír be nem jó.Ezt most hogy kéne csinálnia???

Teck

nah nem akarok hülyeséget csinálni ezér megkérdezem szval...teljesen felraktam a maxra a frissítést és most mit tegyek?mert sql hibákat ír...armani pls msn ed megtudnád adni?es távsegítséggel meg tudnád nekem csinálni ?
tod oan h te irányítod a gépem :D

Armani

Idézetet írta: dregono Dátum 2008 március 12, 06:03:53 DÉLUTÁN
Na megkérdeztem.....Szóval elindítja a setupot és betöltődik.Aztán ki ugrik egy ablak amibe be kell írni hogy hol van a kliensed.Beírja és kiugrik még 1 ablak.(Előtte semmit nem töltött be) kiugrik még1 ablak ahová bármit is ír be nem jó.Ezt most hogy kéne csinálnia???

Na ezt egyáltalán nem értem igy hogy most miröl is van szó :(

Armani

Idézetet írta: Teck Dátum 2008 március 12, 06:17:09 DÉLUTÁN
nah nem akarok hülyeséget csinálni ezér megkérdezem szval...teljesen felraktam a maxra a frissítést és most mit tegyek?mert sql hibákat ír...armani pls msn ed megtudnád adni?es távsegítséggel meg tudnád nekem csinálni ?
tod oan h te irányítod a gépem :D

Az a nagy valoság hogy nem használok msn-t met utálom igy ez kilöve !

Teck

mindent fel raktam és a v5244 es backup os cuc van fenn es igy megy nemtom h igy frissitve van e az egész D:

Teck

am a v5314 től kiir egy oat h "Error in creature_template table,probably sql file format was updated < there should be 61 fields  in sql.>"

mi a probléma?

dregono

Akkor való színű hogy a géppel van valami baja a pavk nek.Jól van azért köszi

Teck

felraktam a v5294 et ezzel csak 0 filet kellet betallozni de az utánna lévővel már nehezebb a problem es nemtudtam megoldani majd még próbálkozok sztem ha kijön egy újabb patch :)

Armani

Hello!

Ezt igy ahogy van rakd fel mindent és jó lesz:

UDB 0.9.2 CS341 + MaNGOS 0.10.0 v5350-v5386 Link.:  Upload.: 2008.03.08
UDB 0.9.2 CS341 + MaNGOS 0.10.0 v5314-v5350 Link.:  Upload.: 2008.03.04 < Javitott Update >
UDB 0.9.2 CS341 + MaNGOS 0.10.0 v5294-v5314 Link.:  Upload.: 2008.02.28 < Javitott Update >
UDB 0.9.2 CS339 + MaNGOS 0.10.0 v5244-v5294 Link.:  Upload.: 2008.02.28 < Javitott Update >

frost

Armani figy amit mondtál ugy csináltam csak a most igaz szebben betölt de azért még mindig mondja egy -két  sorba azt hogy vamit nem talál és megint írta hogy a folytatáshoz nyomjak meg egy billentyűt szal most ienkor mivan vagy ne figyeljek rá?

Powered by EzPortal