1.12.1! Vissza WoW-olni...

Indította guru, 2009 május 14, 05:35:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Anubisss

"Amúgy Anubisss, lenne egy kérdésem, fel aakrtam dobni a szervert, az ottani trinitys leirás alapján, viszont hogy az .snl filokat megnyissam, kell a 3gigás microsoft studio 2008... ezt nem lehet valahogy kikerülni más programmal? kösz"

win alatt nem ;)
Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

showman

Idézetet írta: Xy3 Dátum 2009 június 15, 10:03:11 DÉLUTÁN
igen, ott a pont david-nál! ;)

én is dávid vagyok :P
jó, tudom h nem rám gondoltál hehe xD

guru

az offot lehagytam ;')
De am pont tudom h téged dávidnak hivnak!  :P

#Vacak#


Smoke

Én is nagyon szivesen játszanék egy Vanilla serveren, hiába kezdtem 2.2.0-ába... Remélem még nem halt mega  project hajrá hajrá!

Evans

Hát én mostanában egyre jobban gondolkodok azon h indítsak egy 1.12.1 es szerót csak az fog vissza mindig hogy hány player lenne (ha kevés is lenne de a közösség jo akkor azt mondom ok nem csináltam hiába) de ha még pl 5 ember se jön fel akk hiába gürcöltem pl 2-3 hónapig...szal mondom én szívesem csinálnék 1.12.1 es szerót akát holnaptól...

razor0078

Persze,ebben énis segítek!!!Összerakok egy emut,és küldétek át,a 1.12.1 DBC/MAPS -okat.
A DB megvan!!!

ScymeX

Te? Összeraksz egy emut? LoL Mégegy scriptet se tudsz írni, nem hogy egy emut..

darkage

Idézetet írta: ScymeX Dátum 2009 december 12, 01:39:22 DÉLUTÁN
Te? Összeraksz egy emut? LoL Mégegy scriptet se tudsz írni, nem hogy egy emut..

+1

Lackó én mikor 10 éves voltam az udvaron játszottam a haverokkal nem pedig wowal foglalkoztam! térj már ézhesz.......  ???

razor0078


Megax

#40
Ha valamit nem tudsz ink

ScymeX

Idézetet írta: Megax Dátum 2009 december 12, 04:49:30 DÉLUTÁN
Ha valamit nem tudsz inkább fogd be Lackó. Scymex lehet nem tud scriptelni de emuba tud módosítani stb nem véletlen van ö is bent AscNHalf projektben és nem véletlen hogy ö az egyik akivel nekiláttunk.
Kössz, hogy kiálsz melletem. Télleg nem tudok rendesen scriptelni, de tudok egy két dolgot javítani. Nekem egyenlőre ennyi elég. ;)

destrin

OFF Uram isten hirtelen mindenkinek ki kerult az MSN jelzo a forumra. Asszem en voltam az elso kint

TwL





https://www.github.com/twl

- .NET Developer
- C++(0x) Programmer
- Web (HTML, CSS, JS, PHP, ASP.NET, Silverlight) Dev
- Skull & Alaris

Speeros

lacika, fogadjunk hamarabb elmagyarázok egy ai scriptet Scymex-nek mint neked  ;)
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Powered by EzPortal