1.12.1! Vissza WoW-olni...

Indította guru, 2009 május 14, 05:35:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

BlueDragon

Szerintem Off off, ink meséljetek hogy áll az 1.12.1-es emu? ha kell énis szívesen tudok segíteni, bár még csak inkább in-game Gm és DB szinten, de az emu módosítgatás is érdekel és folyamatosan tanulok :), ha készlsztek midnenképp szóljatok, rééég játszottam már egy igazit :P

Sok sikert a csapatnak :)

kiskakri

 
1.12.1 TCZero emu/db összerakás nem nagy dolog , hiszen úgymond  mindent tálcán van kinálva hozzá , a kérdés  inkább csak az hogy hányan fogják majd játszani , mert ha lenne rá érdek akkor minden szerver szivesen foglalkozna vele mivel pici a WOTLK-hez képest  , azaz nem sok utómunka lenne vele (szerintem)

Speeros

A mag állapota, katasztrofális. A db-t nem néztem eddig. Megérné szerintem is foglalkozni vele, de más kérdés kinek van ideje a wotlk mellet?
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Chrome

Hát én 2.4.3 on kezdtem el először wow olni, de hogy őszinte legyek az sokkal jobban tetszett mint a wotlk... 1.12.1-vel naon szívesen játszanék :P megnézném a régi wowot tuti ott maradnék 1-2 évig vagy amig megy szeró :D

Jaxx

Nem értitek a WoW lényegét :) Mindjárt kifejtem, de elötte elmondom, hogy én is 2.4.3nál kezdtem, de addig is figyelemmel kisdé.rtem a játékot, csak nem tehettem meg, hogy előfizetek rá. Én szeretem az egészet úgy ahogy van.

És amiért nem értitek: A WoW egy olyan világ, ahol folyamat változik az élet. Ha a 1.12.1.el játszol az olyan mintha 1500-ba mennél vissza mert az jó. A cataclysmnél mi lesz? Az egész világot szétszedik mert épp ez a sztori menete. Aki pl. a lich kingnél csatlakozott, az csak 2008ban született. RP :)

Na de ez csak az elmélet, én is gondolkodom rajta, h körbenéznék a vanillawowban. Szóval +1 weblapot készítek hozzá szivesen ha kell :)

Chrome

Sztem nincs igazad de nem akarok emiatt vitázni... sztem aki kiarja próbálni az ki fogja aki nem az nem...fölösleges rátukmálni olyanra aki nem akarja mert vita lessz belőle...aki meg akar vele játszani az csin egy szerót felmennek oda akik akartak vele játszani (márha kevesen is) lessz egy jó közösségük és majd mondják maguk között h de hülye pl fél Mo...

Jaxx

Vitázni egyszerű emberek szoktam... Engem érdekel a véleményed erről. :)

kiskakri

Valahogy már úgy vagyok vele hogy ráuntam az újabbnál újabb patch-eket hajszolni(3.1.3 , 3.2.2 , 3.2.2a , 3.3 ,stb) , és ha mások is igy vannak ezzel azokkal szivessen csinálnék egy 1.12.1-es szerót és csak azzal foglalkozni ,tökéletesiteni...mivel nemigen hallani hogy lenne magyar szerver ilyen patchel

Chrome

de van egy magyar 1.12.1-es szeró a vanilla

Tiby

nah ha gondoljátok indítok egy ilyen szervert de akkor jelezétek ki akarna jönni mert nem akarom hogy az legyen hogy senkisem jön utána

Chrome


kiskakri

én is csinálnék  :D mingyárt 1000 slotost csak azt nem tudom hogy mi legyen blizzlike ,  high v fun v mittomén  ??? habár blizzlike messze nem lehet mivel core-osan beteg....

Crown

http://infobarkacs.hu/index.php?topic=3730.0  Én csak ennyit mondok :)
Én eddig 4 bugos questestel találkoztam amióta Húzom a karit, ide már csak a magyarok hiányoznak akik tarolnák az instákat. most is átlag 100 player rohangál. Üdv és sok sikert az 1.12.1 szerohoz:) ha kész akkor írjatok és jövök én is addig itt dekolok:)

Hapci

Szerintem az a baj ezzel hogy sokan mondják hogy jaj de jó lenne egy ilyen szerver is és tessék itt van már van 3 is és mégis csak 2 playervan a magyar szerveren is.

Crown

Nem tudom én pl itt vagyok ezzen a szeron amit linkeltem level 40 leszek nem sokára és elég jól el vagyok a németekkel tudnak angolul és no para xD

Powered by EzPortal