1.12.1! Vissza WoW-olni...

Indította guru, 2009 május 14, 05:35:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Hanniball

Hú nagyon örülnék ha megtudnátok csinálni a klasszikus wow szervert az nagyon király lenne!!!!Én tuti mennék fel rá játszani!Én alapból a klasszikuson kezdtem a játékot és tényleg az volt az igazi warcraft!Ha beindulna a szerver kérlek írjatok!(feher12277@freemail.hu)A molten core serveren is fent vagyok most ott játszom magyarok gyertek!!!Allis vagoky a karakterem neve Hanniball!Ha esetleg tudnék énis segíteni a szerver beindulásában szóljatok!Nem értek semmihez de nagyon szivesen segítek vagy akármi!

Devis

hát én is szívesen segítenék :) adatbázishoz értek (úgy-ahogy :D - najó értek és kész). Bárha ha senki nem csinál classic wow-ot, mert attól fél hogy nem lenne rajta player akkor annak is szívesen segítenék akármiben :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hodobaj

Itt van nemzetközi szerver van rajta 150 játékos , csak a magyar játékos bázisban nem lenne rá kereslet.
http://mc-wow.eu/

Faka

Tegnap 256-an voltak rajta este szóval biztos jó szeró!  ;D

Crown

http://www.vanillagaming.org/  itt van egy másik nemzetközi 1.12.1 szerver 15x es xp az itemekért meg kell szenvedni az instákban de a world drop is meg van emelve jócskán kék lila stb:) A szakmák 2 pontot adnak húzáskor magyar tábor meg található ezen a szerón ally és horda oldalon is. Elfelejtettem hozzá írni itt is 200 -250 player mindig van bg egy folytában megy.

jegestee

Hamarosan induló szerverhostal szponzorálnám az ötletet! Anno én még sima wowra próbálgattam emut csinálni, persze csak gyerek szinten még :) Szerintem sokan örülnének egy ilyen szervernek, és én pedig örülök ha tudok másoknak segíteni!

help

mikorra várható kb a classic szervered?

Crown

Idézetet írta: jegestee Dátum 2010 június 28, 10:52:44 DÉLUTÁN
Hamarosan induló szerverhostal szponzorálnám az ötletet! Anno én még sima wowra próbálgattam emut csinálni, persze csak gyerek szinten még :) Szerintem sokan örülnének egy ilyen szervernek, és én pedig örülök ha tudok másoknak segíteni!

Szerintem nem nagyon éri meg classic  szerit indítani mert player nem sok lesz rá, mert ha meg nézek mc és vannilát is elég kevés ott is a player.

Geries

Nekem is tetszik ez a "legyen egy jó Classical-Wow szeró" ötlet, csak igen itt a bibi, hogy az emberek inkább az egyszerűbb megoldásokat választják, és nem keresnek éjt-nappallá téve egy jó old-wow szerót. Főleg hogy nincsenek is. Ami van, az nem biztos hogy tényleg jó. Inkább ők is a Wotlk-s vackokat választják. Az igaz hogy én inkább TBC hívő vagyok, de a classical wowot is pártolom. A Wrath of the Lich King az már nekem egy kicsit sok, aztán jön a Catalism meg a többi... Huh mi lesz itt még... 2-3 évet játszottam eredeti wowon, de ma már Wotlk meg minden van, és ha az ember be akarja hozni a lemaradását, akkor tömnie kell magába az új patcheket, expansionokat, újra ki kell tapasztalnia a játékot stb. Pár hete "vettem" elő én pont ezért  az itthon tárolt kincseket, 1.8.0 wowemut meg a többit. Csak 2-en azért egy kicsit kevesen vagyunk itthon. Ha lesz valami ebből én ajánlom hogy teljesen blizzlike legyen 1x es rateval, legfeljebb 2x, mert ez a 1 kill instant level 10 megoldás sem tetszik. A másik gond hogy régi Clientet meg Patcheket sem lehet már nagyon találni. Gm-nek, adminnak, rendszergazdának nem vagyok jártas, de az biztos hogy gyakori vendég leszek.

tunnr

Megmondom nektek őszintén hogy én soha nem játszottam az sima wowwal.Bc-vel kezdtem az még be is jött meg minden de amint jött a wotlk és kipróbáltam láttam h több mint 15k-t sebez egy ember el is ment tőle a kedvem. Ezek miatt én is támogatnám az ötletet akár player szinten akár fejlesztői szinten is.

Crown

Hát én várom mi fog ebből kisülni, ha lesz valami szerver szívesen fogadom és ki próbálom de az tény hogy 1-2x szorzó bőven elég nem kell mid meg high mert az már szerintem túlzás, meg szerintem aki játszani akar classicon vagy éppenséggel  nem próbálta ki, mikről maradt le szépen apránként fel tudja fedezni a játék régi szép mivoltát.



Markionni

Látom elég sok embert érdekelne magyar Classic szerver!
Hát most itt az alkalom: http://wowmarkionni.atw.hu/

1.12.1 es Blizzlike Classic WoW szerver! Akit érdekelne(amiböl van néhány ahogy látom  :))
Csatlakozzon!

Tudvari


Powered by EzPortal