Main Menu

WoW Film

Indította Amil, 2009 június 20, 12:39:40 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

ati162


Benx

"Csá öreg, mi a pálya a filmel?" ;D ;D

Én várom inkább a fejleményeket, úgysem árulna el semmit sem.

Delej

Itt a derült égből bréking nyúz a sok hónapja agyonhallgatott WoW (vagy inkább Warcraft-) film háza tájáról. A Blizzard ma hajnalban telekürtölte a világot két névvel:

Rendező: Sam Raimi
Producer: Charles Roven

Előbbi olyan filmeket rendezett, mint a zseniális Evil Dead, és a hmmm... maga kategóriáján belül nem tragikusan szar Pókember-trilógia (meg a Herkules és Xena tévésorozatok, de ezeket inkább felejtsük is el), utóbbi meg olyanoknál volt producer, mint a legutóbbi két Batman, vagy a 12 majom.

És a hétvégén Comic Con képregényshow, ahonnan várhatóan újabb infók fognak csordogálni. Yeah!


Forrás http://frostshock.eu/




Amint arról hírt adtunk, a Warcraft-film rendezője Sam Raimi lesz. Ma kiderült, hogy az utóbbi két évben Gary Whitta is dolgozott a forgatókönyvön - ő írta pl. a jövőre bemutatásra kerülő Book of Eli forgatókönyvét, dolgozik az élőszereplős Akira forgatókönyvén is, korábban az amerikai PC Gamer főszerkesztője volt. Az elképzelése szerint a film részben a narráción keresztül mutatta volna be a hátteret, és az utolsó általa prezentált vázlat élvezhető lett volna a kívülállók és a hardcore playerek számára is.Azonban amikor szerződtették Sam Raimit, ő a saját elképzelései szerint egy új forgatókönyv-változaton kezdett dolgozni, így Whitta verziója max. bizonyos részletekben kerülhet a filmbe. Gary Whitta a saját bevallása szerint már nem dolgozik együtt a Warcraft-filmet készítő csapattal, ezért is osztotta meg, hogy korábban ő volt az egyik író.


Forrás: http://worldofwarcraft.hu/


Benx

#18
A herkules

showman

IdézEgyébként elég sok esélyt látok rá, hogy el fogják rontani a filmet...:S
Nyomasd miért? ;D

Benx

Mert csak egy olyan ember tudna j

showman

majd kiderül, azt ne fejeltsük hogy a blizz még szart nem csinált

Benx

#22
H

hunmate13

Szerintem a Blizzard tuti nem fogja elrontani, ugyanis életük reklámja és bevétele is lesz. Gondoljatok csak bele:
Van aki WoW-os és megnézi.
Van aki nem WoW-os de megnézi mert kíváncsi a filmre.
És végül van aki kíváncsi a filmre és tetszik és játszani is fog rajta mivel tetszik neki.
A Blizzard így is úgyis kaszálni fog, nem fogják elbaszni.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Am szerintem egyenlőre hajatok fel a trailer-ekkel mivel még szerintem az sincsen készen ;D.


Amúgy ez csak egy megjegyzés:
Ez egy WoW-os fórum? ??? Akkor miért nincsen még a szótárba berakva a  Blizzard meg a WoW
szó xDxDxDxD.

Prezi

#24
"Leálltak a Spída Man 4 előmunkálatai, mivel az előző - dögunalmas - részt rendező Sam Raimi és a Sony cégemberei hajba kaptak a film forgatókönyvén, számolt be a szomorú tényről a Hollywood Reporter. A helyzet komolynak tűnik, mivel az effektmestereket azzal küldték el, hogy valahol máshol keressenek munkát az elkövetkező pár hónapban.
Miként érinti mindez a remélhetőleg nem papírmasé tauren bikákat és orrtúró gnómokat felvonultató World of Warcraft filmet, tehetjük fel a kérdést. Csupán annyiban, hogy a megjelenéssel ugyan még nem rendelkező fantasy adaptáció munkálatai a Spider Man 4 előtt nem kezdődhetnek el. A Hollywood Reporter szerint az eredetileg 2011. május 6-ra ütemezett film legkorábban 2011 nyár végén kerülhet a mozikba, így jó esetben 2012-re elkészülhet Saim Raimi WoW víziója."

forrás: http://www.hardwired.hu

Nem tudom ezek valós "trailerek"-e de itt van két link:

The Movie
The Movie trailer

DoomKiller

Egyik sem valós, de köszönjük a linkeket :)

LuXXoR

Nah baz 2012-ben :S remélem hogy hogy az elején és nem a végén mert kíváncsi vagyok rá (=

DoomKiller

Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2010 május 18, 06:23:21 DÉLUTÁN
Nah baz 2012-ben :S remélem hogy hogy az elején és nem a végén mert kíváncsi vagyok rá (=

Miért mi lesz 2012-ben a világ végén kívül?:P ;D

kdani47

Fiuk netán vlmi új infó a filmröl plz irjátok ki nagyon kiváncsi vaok rá.
Köszönöm elöre is.


NevemSenki

Keresgéltem videókat...de istenem...még ha jól tudnák összeollózni különböző videókbóla  dolgokat, még talán hihető is lenne...

Pl.: Gad of War + Final Fantasy és hasonlóak voltak összevágdosva..

Szóval én ebben nem hiszek, mert vagy 100 videót néztem végig, és mind ilyen volt.

Powered by EzPortal