Main Menu

CSALÓK

Indította hunti, 2009 július 01, 10:01:16 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Mai napon találkoztam egy hostingal, amely megpróbálja átverni a bérlőit. Egy új ügyfelem tájékoztatott róluk, úgy gondolom jobb ha mindenki tud róluk. Én is utánnanéztem a hostingnak, kamu géppel, és más hostingtól bérelt teszt szerverrel csábítják az ügyfeleiket. Weboldaluk .tk-s ingyen domainon található eoldal.hu-s oldal.

Tehát figyelem, óvakodjatok a Versionhosting-tól. (Webcímet direkt nem írok, nem akarok nekik se ingyen reklámot, se azt hogy valaki félreolvassa ezt a "cikket", és tölük béreljen)

update: időközben felkerestem a hostingot akitől bérelt a kamu hosting, megtették amit meg kellett :)

Továbbá várom a további jelentéseket kamu hostingokról, lépjünk fel együtt a csalók ellen!!


Gaara

Csalók mindig lesznek, de annak örülök, hogy olyanok is akik fellépnek ellenük! Ty az infót! :)

mylow

Hát igen sajnos lesznek >:(
És igen köszi hogy szoltál jó tudni!
Vagyis rossz tudni hogy vannak csak azt jó tudni hogy ki :D

Anubisss

Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

#Vacak#

De amugy ezzel jobban is meg szivhatnák  :) Fel is lehetne őket jelenteni

hunti

az eredeti hozzászólásban említett "eredeti hosting" már megtette a feljelentést, a tk-s oldalt azóta már el is lett távolítva

darkage

enis csalo vagyokxD

ui: engem is probaltak mar ien kamu dumakkal "beszopatni" de mikor rakerdeztem, hogy mien allapotban van a szervergep stb.... hat a szavuk elakadt:D

razor0078

Idézetet írta: Dark Age Dátum 2009 december 16, 08:50:36 DÉLUTÁN
enis csalo vagyokxD

ui: engem is probaltak mar ien kamu dumakkal "beszopatni" de mikor rakerdeztem, hogy mien allapotban van a szervergep stb.... hat a szavuk elakadt:D
U.I: Aki Csal,vagy hazudik akkor úgyis előbb utóbb kiderül.
UPDATE: Engem is majdnem becsaptak,de amikor megkérdeztem a szervergép adatait,akkor elakatt a szájuk.

darkage

te mostis hazudtal-.- LOL

razor0078

Mit hazudtam?Engem is felvettek valami hülye gyerek.(nem te darkage.)És akkor itt mondogat nekem mindent.

ScymeX

Szinte mindenről hazudtál eddig, erről ennyit

kdani47

Igen csalók mindig lesznek de már jó lenne ha nehm lenne már több csaló mert már nagyon elcseszett egy világ ez csalók nélkül is... >:( De már jó lennne ha egyer megtisztúlna a világ és nehm lenne több csalás.


kdani47

Sok mindent megtesznek manapság a pénzért. :-[Sajnos
De hát reménykedjünk és reméljük h egyer megváltoznak az emberek.


LuXXoR

Idézetet írta: kdani47 Dátum 2010 május 18, 08:55:43 DÉLUTÁN
Sok mindent megtesznek manapság a pénzért. :-[Sajnos
De hát reménykedjünk és reméljük h egyer megváltoznak az emberek.

Hát az ember az má csak ilyen pénz mániás állat fajta lesz...Mennyi mindent megtesznek az emberek azért hogy nekik legyen a legtöbb papír darabjuk...De hát csalók mindig is voltak és lesznek is...

Powered by EzPortal