World of Warcraft Player Limit Kapacitás

Indította slayerke, 2009 november 15, 02:54:09 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

slayerke

Na szóval vettem most egy Virtuális Szervergépet vagy is rendelek

van benne 1GB RAM  egy 2,33ghz proci és 100/100-as net

Az körübelül kb mennyi playert birna el?

slayerke

Vagy inkább mi az amit tuningoljak fel a szervergépen hogy legalább elbirjon 600player limitet?

Eclipse85

Na most vettél gépet? (Akkor az nem virtuális),
vagy rendeltél vps-t? (Azt nem tudod tuningolni)

slayerke

Egyébként a szerver Fun szervernek indulna Ez mit rejt magában??

1. Shopping Center mint két faj számára Dalaranban

2. Ultimate Teleport Npc-k mindenhol

3. Insták Fullra javitha Droppok,Kill Bugok,Boss nem támad stb...

4. Bármeik Insta helyre el lehetne teleportálni + Arénákba

5. A Full T7-et és S5-öt Inygyen lehetne megkapni a többit eventezni instázni vagy arénázni kellene!

6. Lennének Éjell nappali Jump helyek ahol ha végig mész értékes cuccok várnának

7. Segitőkész Gm ill. Adminok várnának rátok Bármikor Whispelhetsz rájuk

8. Éjjelente az Éjjeli Playerek számára Bulikat rendeznénk a szerveren

9. Délutánonként Eventek várnának mindenkire + jó hangulatú baráti társaságok vennének részt programjainkon!

Egyenlőre nem tudjuk hány Playerlimites legyen a szeró ugyanis nem tudjuk mennyit birna ki a gép!

Pls aki megtudja mondani hogy 1GB Ram  egy szimpla 2,33hgz-es proci és 100/100mb-es netkapcsolat hány ember befogadására lenne képes irja ide hsz-be !

slayerke

Amugy rendelem de akármikor ujjat tudok kérni ami lyobb lesz csak egyenlőre nincs rá igény de pls valaki mondja meg hány playert birna el!

Eclipse85

Mint ahogy az egyik topic-ban már leírtam, vps-en ne akarj wow szerót futtatni.
Hiába van benne xy proci, annak csak bizonyos %-át tudod használni.
Emellett az sem mindegy,hogy milyen technikával van megoldva.

OpenVZ = nincs swap

VPS szeró 1GB ram, szerintem 40-50 player fölé ne tervezz.

Bármikor kérhetsz másikat. Igen, amiben van legalább 3GB ram, azt a legputribb helyen is 15-20ezerért szórják.
Annyiból már bérelsz komplett szervert.

slayerke

40-50player? csak??  Nekem azt mondta 1 hosting vezetője asszem az Espada vezetője hogy kb 1GB ramos Vps 100-150player elbir!

Eclipse85

#7
Hmmm. Ann

slayerke

És kb mien gép kellene hogy elbirjon 1 250slotos szerót mondj 1 gép összeállitást!

Eclipse85

Egy olcsóbb 2 magos proci, 2-3GB rammal, és egy értelmesebb Hdd.
Szerintem max. 50 körül kijönne.

Ezzel már 300 főre nyugodtan tervezhetsz.

slayerke

Izé a 2Gb ramot még el tudom itnézni + ugye ott a  100/100-as net csak a proci nem duplamag annyi

és ha belgondolsz lenne 1,5Gb ramom az a 3gb ram fele aval azért elbirnák 1 150Slotost szerót szerintem!

slayerke

És kb ha lenne mondjuk 4GB ramom 1 duplamgaos 2,3ghz procim + 100/100-as netem az 400-500playert elbirna?

slayerke

Na rátok hallgattam rendeltem 1 rendes szervergépet

4GB Ram + Intel Core 2 Quad q8200 2,33ghz (duplamagos) + 250GB HDD Winchester Samsung  + 100/100as net

a Szervergépen Fut 2 VSP szerver + 5FPS szerver

Az mellet fut a wow szerver kb hány playert birna el mert én most 400Limitre raktam!

slayerke


Gaara

Idézetet írta: slayerke Dátum 2009 november 16, 11:59:26 DÉLELŐTT
Elbirja a 400Player limitet vagy az 500-at ?

Szerintem tapasztald meg magad! :)
Elsőre úgy sem fognak 500-an rohangálni, teheted te 500-ra is. Korán van még, fölösleges nagyon nagyban gondolkodni (legalábbis szerintem). Ha majd eljutsz odáig, akkor látni fogod, hogy mennyit bír a szervergép. Addig meg szerintem teljesen korrekt ez a gép. :)

Powered by EzPortal