Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Pesi

biztos routered van, nézd meg routered tipusát és itt biztos megtalálod a megfelelőjét: http://portforward.com/

mármint hogy hogyan nyisd meg a portot

Metts

Én csak egy egyszerű kérdést szeretnék feltenni. Hogyan tudok egy npc-hez meglévő questet adni?


zoleee

#422
sziasztok.
nekem olyan problémám van... hogy a windows/system32/drivers/etc-be beírom a dolgokat.. kiírta nem menthető a rendszergazda engedélye kell hozzá... (win7em van) pls segítsetek


ELÉG EGY HELYRE FELTENNED A KÉRDÉSED!

zoleee

vki segítsen pls... beállítottam mindent jól mm serverhez. inden jó csak a mysqlig... az elindul a authserver meg a worldserver nem indul mi lehet a probléma?

Szilárd

Talán, ha feltennél egy errorlogot, akkor okosabbak lennénk mi is.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

zoleee

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Cannot connect to world database darkneswow.no-ip.org;3306;root;ascent;world




pedig mindent úgy csináltam ahogy le van írva

IrOn


zoleee

nem értem pedig elvileg mindent úgy csináltam ahogy le van írva. és ha vissza rakom 127.0.0.1-re megy elindul de csak ha a windos/system32/drivers/hosts ba beírom a dolgokat + a no-ip-s cuccom már nem indul el ha a mysqlbe is az van beírva

NevemSenki

Magos-ban nem vagyok otthon!
De a No-IP csak azért kell hogy külsősök elérjék a szerveredet, ha jól emlékszem.
Mert feltételezem a MySQL és a Mangos egy gépen fut.

Hasonló mint TC-nél. A MySQL elérést ha egy gépen van, akkor hagyhatod 127.0.0.1-en.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoleee

Szia!
ez Trinity... és szervert szeretnék csinálni de nem igazán jön össze nem tudom miért...

Raisen

#430
Idéz2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Cannot connect to world database darkneswow.no-ip.org;3306;root;ascent;world


Configba nem kell átírni a no-ip re mert nem a dns címeden fut a mysql hanem localhoston az maradjon 127.0.0.1 csak az adatbázisban kell átírni bc esetén asszem a no-ip cím nem támogatott el fog indulni a szerver viszont a kliens unabled connectet fog ki írni. Arcemut régen használtam de ott is van auth v realmd adatbázis és azon belül realmlist tábla ott kell csak még egyszer mondom módosítani a realmet  a configot hagyjad. (winbe soha nem nyúltam bele ilyen okból nekem elsőre sikerült egy kivétel volt amikor a router meghalt és önhibámon kívül nem tudtam kiengedni a portokat)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Idézetet írta: zoleee Dátum 2013 január 11, 10:06:24 DÉLUTÁN
Szia!
ez Trinity... és szervert szeretnék csinálni de nem igazán jön össze nem tudom miért...

A Topik címe: " Kérdések Armanihoz Mangos témában:) "

Ebből gondoltam hogy Mangos...
Raisen-nek igaza van, kövesd azt amit írt, és úgy mennie kell. Ha mégsem, akkor kitalálunk valamit.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoleee

hát követtem. de sajnos nem megy így sem :| és bocsánat hogy nem írtam le trinityről lenne szó

NevemSenki

Idézetet írta: zoleee Dátum 2013 január 11, 05:10:04 DÉLUTÁN
2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Could not connect to MySQL database at darkneswow.no-ip.org: Host 'darkneswow.no-ip.org' is not allowed to connect to this MySQL server

2013-01-11 12:28:48 ERROR: Cannot connect to world database darkneswow.no-ip.org;3306;root;ascent;world


pedig mindent úgy csináltam ahogy le van írva

" Nem lehet kapcsolódni a ** "
Ha ebből indulunk ki, akkor az lehet, hogy az [ authserver.conf ]-ban, és a [ worldserver.conf ]-ban, rosszul adtad meg az elérést.

Próbáld meg így:

authserver.conf
LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;xxx;auth"

worldserver.conf
LoginDatabaseInfo     = "127.0.0.1;3306;root;xxx;auth"
WorldDatabaseInfo     = "127.0.0.1;3306;root;xxx;world"
CharacterDatabaseInfo = "127.0.0.1;3306;root;xxx;chars"


Ha megy a MySQL szervered, akkor így biztosan tudsz kapcsolódni.
root --> felhasználónév a MySQl-hez.
xxx -> jelszó hozzá.

Gondolom hogy a portod alapértelmezett, vagyis 3306.

Így működnie kell a dolognak!
Írd át így, és ha nem megy, akkor írd ide hogy mit ír ki.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoleee

probáltam azt hogy csak az adatbáziba írom át a no-ip.org-os dolgot.
de így nem tudnak fellépni. unabled to connectet ír .. a tűzfal off-on volt

Powered by EzPortal