Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senti

Hy) Azért inditottam ezt a topicot mert ugy látom Armani itt a full penge mangos témában és hajlandó segiteni is ;D Igy legalább elég ezt a topicot átnböngésznie ;D

Szóval kapásbol egy kérdésem lenne :D
Eddig semmi gondom nem volt Ilivel most viszont hogy letöltöttem és feltettem a v5900-ást Ili nem támadható és az eddigiekkel ellentétben Akama sem kezd el dumálni vele :-[ Repackot használok. Én csináltam valamit rosszul vagy hibás? :-\

Armani

Hello !

Nos, penge azért nem vagyok de amibe lehet abba segitek és segitünk mindenkinek.
Probáld meg hogy kitörlöd az adatbázist az 5900-ból Navicat segitségével és olvastasd be újra a mangos táblába az egészet SQLYog segitségével ugyanugy müködik mint a Navicat csak sokkal megbizhatóbb.
Elvileg az Updates mappádba lenni-e kell egy olyanak hogy mangos és azon belül 1-töl 7-ig megszámozva a frissitések na neked ebböl csak 1-töl 6-igy kell beraknod szépen sorba a mangos táblába , bár az is lehet hogy most ebbe valami tényleg hibás akkor viszont egy új update javitani fogja.
Egy probát megér az újra belovasás.

norci1994

Sziasztok!Nekem az lenne a hibám amikor átírom a naviba a címem a windowsba is megcsináltam a myip-es klienset is elindítottam de úgy se jön be másnak csak nekem:(:(
Armani lécci segíts!

Armani

#3
Szia !

Ha van rutered akkor port farword is kell hogy tudjanak rád csatlakozni :

Ezeket a portokat kell forwardolnod, úgy ahogy fenn tetted:

3724 - 3724     
6112 - 6112
6881 - 6999       
3036 - 3036
8085 - 8085         
3306 - 3306
80 - 80

Néhány link segitségül :

http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/BEFSX41/BEFSX41index.htm < itt szinte minden játékhoz megatlálható >

http://portatiranyitas.uw.hu/

És a windows mappába is be kell álitani a host fájlba az ip-t ha van routered ha nincs !

c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\  host  fájlt megnyitot jegyzettömbel

Igy kell kinéznie:

# Példák:
#
#      102.54.94.97     rhino.acme.com          # forráskiszolgáló
#       38.25.63.10     x.acme.com              # x ügyfélállomás

127.0.0.1       localhost
127.0.0.1                valami.myip.hu
<IP CIMED>   valami.myip.hu
<Alapértelmezett Átjáró>   valami.myip.hu

Remélem igy már sikerülni fog!

aceman

#4
Hello

Lenne egy olyan kérdésem hogy mért van az hogy egy régebbi adatbázis használtam felraktál abban t

norci1994

Csak az lenne a kérdés hogy hol találom meg a routert?Mer még oat sehol se találtam meg nem is csináltam.Lécci azt is írd le,és előre is THX:)

wandermaster

jóeséllyel itt:
http://192.168.2.1/
vagy valami hasonló címet irj be a lényeg hogy arútered ipje kerüljön a szám helyére.
de ha elinditod a parancsost és beirod ezt :   ipconfig
és enter
akkor megtalálod azt a számit ami neked kell
kicsit próbálkozz mert több szám van

Armani

Aceman:

Ez egy nagyon jó kérdés volt mert nálam müködik minden rendesen mi a Revision 5904-t használjuk de van fent viruál rendszeren Amber Rapackom is meg Revisionom is és azokon is müködik.
Ha repackod van uninstall és rakd ujra ha van benne karakter akkor mentsd ki elött a caracter és a realmd táblákat teljenes. Ha Repack akkor az AmberGui-ba van egy olyan rész hogy Beckup és ott csak egy gombnyomás az egész és a C:\MaNGOS\vxxx\beckup  ba megtalálod.

aceman

Re:D

Armani nálam 5907 es adatbázios van és nem repack hanem saját készítéső vagyis saját compilleonok
De nem ez a lényeg hanem hogy hogy egy régebbi revisonodban jó volt de az ujjabakban nem mködött kb 5700 körüli verzió volt és addig próbáltam az összeset amig nem volt benne ACID

De minden esetre még a saját verzióban se akar spelezzni

wandermaster

amugy sd2 esek frissitgetik arcsimondod szóval szerintem várj 1 kicsit majd jó lessz.

geri

Na akkor a SD2 frissitésekben néha megváltoznak a script nevek és ha az emu nem irja át akkor manuálisan kell meg tenni pl régi script nevek

script name:boss_illidan  ez volt a régi
script name:npc_boss_illidan ez a köztes menet
script name:npc_illidanstormrage ez volt az utolsó amit láttam


update sql mappában ha végig nézed az uj frissitéseket jobb gomb view akkor meglátod az uj script nevét ezt phpadminba fogom mondani mert én abban dolgoztam sokat

creature_template táblában találod scriptname itt kell megnézned uj vagy a régi van persze figyelj oda ne a script neved ird be hanem a frisset mert akkor megint csak nem fog spellezni

Senti

#11
Hy) átjavitottam Ilinél a script name-t erre: npc_illidanstormrage. Igy most nem kell beszélni akamával, Ili azonnal támadható. Igaz, hogy igy nem is spellezik de a playerek ezt valamilyen oknál fogva annyira nem bánják :D :P Akinek hasonló problémája van Ilivel annak áthidaló megoldásként megteszi

Senti

Hy) Újabb kérdés) Ili most már ölhető, a lootját is beállitottam (alapból alig dobott 2-3 itemet) a kardokat mégsem akarja dobni az istennek se( már azt is próbáltam h elkészítettem a kardokat saját itemként, más id-vel és igy sem hajlandó dobni( Mi lehet a gond? Mit tegyek hogy dobja?

Armani

Mivel a Boss-ok random szerüne dobnak és % arányba ezért azt mondom hogy Illi pengének álitsd nagyobra a dropp % értékét akkor biztos kidobja vagy ha nincs benne a loot-ba akkor az eredeti id-vel rendeld hozzá ne pedig azt amit te csináltál.
wowhead vagy thottbot megmondja az eredeti id-t.

mage

Armani amint látom te otthon vagy a MaNGOS-ban és Ascent-el mi a helyzet??????

Powered by EzPortal