Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

aceman

Halli
Illi pengéje ügyében annyit mondanék hogy egy friss adatbázisal rendelkező szerónál (mangos)
kb 32 Illi kill alatt kiesik mind a kettő legendary
vagyis kb 16 16 elég hozzá :D

Senti

#16
Ezt megtettem Armani( A végén már 100 %-ra állitottam az ili pengék arányát és igy sem dobja(( sem az eredeti id-vel sem az általam kreáltal((

Aceman! Kipróbáltam azt is amit te irtál...40szer

simonkera

Sziasztok nekem az lenne a kérdésem ha ezt http://kepfeltoltes.hu/view/080527/1099665602n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg látom a képernyőn akkor mit ronthattam el ??

előre is köszi (olyan rossza a végén megakadni :'()

ddjjm



Mangos

Idézetet írta: Senti Dátum 2008 május 26, 11:09:50 DÉLELŐTT
Ezt megtettem Armani( A végén már 100 %-ra állitottam az ili pengék arányát és igy sem dobja(( sem az eredeti id-vel sem az általam kreáltal((

Aceman! Kipróbáltam azt is amit te irtál...40szer öltem le Ilit...nem dobja((

A creature_loot_template táblában igy van benne:
22917   32838   100   0   1   1   1   0   0   0
22917   32837   100   0   1   1   1   0   0   0



Mot így fejből nem tudom biztosan de amikor én csináltam mobot és raktam be neki egy rakás cuccot vagy 2-3 óra alatt. És kezdhettem előről mert mindig ugyanazokat dobta. Ha az erdeti illi pengét te raktad be akkor annyit kell tenned hogy kitörlöd és berakod újra de asszem amikor itemet raksz be akkor lesz 3 oszlop és ott asszem az utolsó oszlop közeoén volt valami olyan hogy mindig dobja-e valami frees lehet. Na ezt tedd nullára és ha minden igaz jó lesz

simonkera

Meg lett oldva a  map problma. köszönöm a segítséget. Viszont most lenne gy olyan kérdésem hogy miért nem tudok csinálni blood elf-et és draenei-t mintha nem ismerné föl hogy van kiegészítő telepítve. pedig van és megnéztem a MANGOS.conf file ba és ott is 1 esre van állítva hogy felismerje ha van BC
(a 2.4.1 es maps fileokat a filebeam ról töltöttem le         MaNGOS ~ AMBER ~ Repack & Mangos Revisions + AH Bot << Lunix & Windows >> topic linkje alapján) Ennek a maps nak tartalmaznia kellene a BC-t nem????

Még egy kérdés a Vmap fileoknak mi az értelme mert én nem használom és megy a game????

Mik lehetnek a hiba okai ( ha van több)???

Előre is köszi.

Frenya

Hello Armani az Msn cimedet megadnad pls gondok akadtak

pl a mangosba ures az uj sziget ista a sziget nem
masik a localhost nem jon be

de pls add meg az msn ed

colker

1.Armaninak nincs msnje:D
2.Igen nincs Sunwell berendezve...
3.Én próbáltam megcsinálni lootot Sunwell instához de mindig elszaródott tőle a db,vagy az emu...

ddjjm

Idézetet írta: simonkera Dátum 2008 május 28, 03:26:17 DÉLUTÁN
Meg lett oldva a  map problma. köszönöm a segítséget. Viszont most lenne gy olyan kérdésem hogy miért nem tudok csinálni blood elf-et és draenei-t mintha nem ismerné föl hogy van kiegészítő telepítve. pedig van és megnéztem a MANGOS.conf file ba és ott is 1 esre van állítva hogy felismerje ha van BC
(a 2.4.1 es maps fileokat a filebeam ról töltöttem le         MaNGOS ~ AMBER ~ Repack & Mangos Revisions + AH Bot << Lunix & Windows >> topic linkje alapján) Ennek a maps nak tartalmaznia kellene a BC-t nem????

Még egy kérdés a Vmap fileoknak mi az értelme mert én nem használom és megy a game????

Mik lehetnek a hiba okai ( ha van több)???

Előre is köszi.

Kiegészítőt aktiválni kell a MySQL-ben (realmd -> account -> tbc)

Vmaps: nem lehet spelleket átlőni a falon, mobok se mászkálnak át rajta stb

Armani

Idézetet írta: Frenya Dátum 2008 május 28, 03:39:09 DÉLUTÁN
Hello Armani az Msn cimedet megadnad pls gondok akadtak

pl a mangosba ures az uj sziget ista a sziget nem
masik a localhost nem jon be

de pls add meg az msn ed

Colker nagyon jol beszél :)

1.Armaninak nincs msnje:D   Utálom az msn-t az összes szutyok bejön rajta :D

PSDB x11 és x12 -be be vannak rendezve az insták is meg az egész sziget és loot is jó .
Ha elinditod a start.bat -ot vagy az AmberGui-t nemtudom mit használsz akkor betölti az Apach szervert és akkor mennie kell az oldalnak is meg mindenek. 127.0.0.1 = localhost


Mangos

Hello ehez Revision 6048 + ScriptDev2 Rev.427 + ACID Rev.10 + AH Bot Rev.63 melyik db való és honnan szedhetem le( Ha lehet link legyen )???

Előre is köszönöm a választ

Armani

Hello!

UDB 0.10.2 (351) for MaNGOS rev. 5949 with SD2 SQL for rev. 414

http://filebeam.com/08efc5768f7b66e168eed4aaa11df4b0

Az update mappábol minden 5949 nél nagyobb sql-t frissits !

Heiko

Hali nekem az a gondom hogy wotlk sandboxnál belépek nopass nopass párossal és midngi ce. mi a gond?

Armani

azért nem jó mert Admin nopass  azt hiszem az account.

Powered by EzPortal