Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Heiko

Hiába belépek midnent betölt hozná a karikat erre ce 

Armani

Azt hiszem alapból nincs is benne 1 karakter sem , de ha te már csináltál és ugy nem tölti be akkor viszon lehet hogy a realmd táblába a realmd-ba valami átirni lehet az addrest.

Heiko

hát ott a 127.0.0.1 van. És még nem csináltam karit :(

Armani

Frissitsd fel a karakter tábládat a azerverben lévö caracter.sql fájl-al az megoldja a problémádat.

revolution

Szia Armani!

Olyan problámám lenne, hogy Orgrimmar elött, ha egy Alliance-os játékos meghal Ashenvaleba teszi le.. Nos nem lehetne valahogy megoldani, hogy ott tegye le öt Orgrimmartol nem messze?

Válaszod előre is köszönöm!

Armani

Allis alis temetöbe éled Hordás meg hordásba vagy ha oylan helyen vannak akkor Kondezted temetöbe éledhetnek.
Én ezzel soha nem foglakoztam igazából.

revolution

értem, de kivannak akadva, hogy olyan messziről kell visszamenni a hullájukért nah jó mindegy, azért köszi!

Feni

Sziasztok! Tudnátok segiteni hogy tudom felnyomni a mobok drop rate-ját? Mangos.confba van egy rész fel is nyomtam 4000-re de zöldet nem dobnak csak fehéret meg szürkét ( lvl 10-11-es mobok Orgrimmar előtt ). Esetleg van rá valami egyszerű megoldás? MaNGOS 0.11.0 v6076 verzióm van. Előre is kösz a válaszotokat.

Feni

Már megvan elnéztem a sort. Már jó. :) bocs az írásért:)

revolution

hogy oldottad meg, azt esetleg megosztanád velünk?:)

Feni

mangos.conf-ban találtam egy ilyen sort
" Rate.Drop.Items = (szám, alapból 1-es)"
feltoltam 6000-ig és müködött igy már dobálják a zöldet meg a kéket ( legalábbis a haverok ezt mondták ) :)

rokee

1x-es szorzó azt jelenti hogy a blizzlike megfelelőlje de ha 100-ra állítod akkor 100x az esély arra hogy egy 3% drop rates item egyből kiessen:)

Senti

Hy) Az a gondom, hogy rooter mögött van a szerom. Frankón mükszik, lehet hozzá csatlakozni, de azzal a géppel nem tudok csatlakozni ami szintén az mögött a rooter mögött van ahol a szero. Hogy lehetne megoldani, hogy tudjak csatlakozni erröl a gépröl is?

Armani

Hello!

Annak az ip cimét kell beirni a realmdlist.wtf -be amelyikröl megy a szeró és akkor fogsz tudni csatlakozni.

Senti

Ezt próbáltam...belsö IP-t és külsö IP-t is kipróbáltam. egyikkel sem megy( a külsö IP-nél látja a szervert de karikat nem adja be, csak a realmig jut

Powered by EzPortal