Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

X_RAZOR_X

HY alll !!!
Azt szeretném megkérdeni hogy nincs olyan csapat akik a bugos questeket javítják???
Ha van akkor tudnátok 1 honlapot linkelni ahonnan le lehet szedni!

-Én olyanra gondoltam hogy nincs-e oylan csapat akik megcsinálját a bugos questeket és lelehet szedni a Megcsinált questet 1 Sql. file formátumban....

Tudom számomra kicsit képtelenségnek hangzik , de vagy ilyen? :-[

horvyp

Na letöltöttem a mapokat és sikerült!!! Kösz az ötleteket! Most még "egy-két" apróbb hiba van...

ERROR:Item (Entry: 826) not correct 21 inventory type, must be 13 (using it).
ERROR:Item (Entry: 5229) not correct 14001 display id, must be 6007 (using it).
(ilyenekből van pár sor)

És akkor itt akad meg:
ERROR:Error in creature_template table, probably sql file format was updated (there should be 64 fields in sql).

ddjjm

a fentieket javíthatod kézzel (felírod és turkálsz az adatbázisban), de hagyhatod, majd egy patch javítja. Viszont a creature_template táblát updatelni kell (sql/updates), mert ez kelleni fog neki.

Armani

Idézetet írta: Gucs Dátum 2008 június 17, 05:51:28 DÉLUTÁN
sziasztok! lenne egy kis gondom,letöltöttem a WoTLK szerot(Revision 6083) megcsináltam mindent(maps,dbc) de amikor inditom a mangosd.exe-t azt irja ki hogy nem tud csatlakozni az adatbázishoz :s nem tudjátok h mér van ez?

ezt irja

2008-06-17 17:52:44 World Database: 127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos
2008-06-17 17:52:45 ERROR:Could not connect to MySQL database at 127.0.0.1: Can't connect to MySQL server on '127.0.0.1' (10061)

2008-06-17 17:52:45 ERROR:Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;mangos;mangos

ja meg az a DBC extractor amit a szeroval együtt töltöttem le nem müködik :(

pls vki segitsen,elöre is köszi

Az a baj hogy ez a verzió nem tartalmaz MySQL szervert . Szedd le ezt MaNGOS WotLK RevPack 6083 Client build 8391 and 8392 ebbe van Apache szerver is és ebbe van a DBC is  Maps ,vmaps nincs benne.

Ha ez megvan akkor már csak updatelni kell a szerveredet ezekkel :

WotLK MaNGOS Rev.6091 + ScriptDev2 Rev.435 (Client build 3.0.1.8471/8472)
WotLK MaNGOS Rev.6110 + ScriptDev2 Rev.438 + ACID 0.0.2 r12(Client 3.0.1.8471/8472)

Igy minig a legfirusseb reved lesz a Játék verziodnak is mindig a legfrissebnek kell lenie.

Gucs

én azt a verziot szedtem le :D de ami ehhez az emuhoz van DBC extractor nálam nem akar müködni :S

Chaoslord

Hello,
Lenne egy olyan kérdésem h letöltötem a Data kibontókat és hogyan kell a vmapsot kitömöríteni?
Olvastam ami a Read me-be van írva de nem nagyon jöttem rá:S

Válaszodat előre köszönöm.

ferke123

Üdv mindenkinek!
Nem tudnátok nekem olyan mangos-t(linkel együtt, ha van ;)) mondani ami a legújabb frissítéseket tartalmazza ??? (2.4.2)

Mert én kipróbáltam az ac repack 7.7-t(ascent) és abba csomó item nem volt még benne  :o (pl: wari t6-nak a feet,waist,wrist)  :

Előre is thx!!!

Armani


frost

Armani most tőled is megkérdem hogy van-e olyan tábla a mangos-ban ami azért felelős hogy kezdéskor hogy nézzen ki a karakter????

tiburka

én nem akarok belepofátlankodni  a beszélgetésetekbe de van olyan

frost

és elmondanád hogy mi ennek a táblának a neve  :) ?

Armani

Én nem tudok róla hogy elnne bár nem is nagyon keresgettem az az idazság, de meglehet hogy van mivel a kezdö szintet is belehet álitani meg hogy menyi pénze legyen kezdéskor lehet hogy kinézetes változtatás is van .

Elkészült a MaNGOS WotLK RevPack 6140 + ScriptDev2 Rev.450 + ACID 0.0.2 r13(Client 3.0.1.8471/8472  Csak DBC fájlokat tartalmaz ( Új DBC ) ! Német UDB -t raktam bele ami most a legjobb mobok, trainerek, teleport stb. minden van benne !

Ebbe is vannak még hibák de ez most legalább használható rendesen és a DBC fájlokat is újra csomagoltam igy mindenkinek jónak kell lennie DBC hiba nem lehet senkinél. Térképet mint mindig nektek kell kicsomagolni.

Valaki kérte hogy legyen valahova feltöltve az össze patch a WotLK -hoz hétvégén feltöltöm mindet :
WotLK Patch 3.0.1.8303-to-3.0.1.8471-enGB  enUS verziót nemtudok felrakni mert az nincs akinek az kell annak sajnos nemtudok segiteni ebbe nekem csak enGB-s verzios wow-om van !

frost

én azért akarom tudni hogy van-e ien tábla mert a régabbi reveknél blood elf mage lock és priest-nél a ruhája szar olyan mintha vami grafikai hiba lett volna na de láttam hogy a mostaniakban nincs benne ez a hiba azért kérdem hogy mi ez a tábla???? tiburka mert ugye megvan hogy hogyan kell kinéznie a kasztoknak kezdéskor na én arra vagyok kíváncsi hogy meik az a tábla ami ezért felel.

remfarkas

Nincs ilyen table, azt kliens oldalon tárolja, vagy dbc-ben, nem tudom pontosan. Csakis a cuccokat, spelleket és statokat tárolja az adatbázis, kinézetre vonatkozó adatot maximum a characters adatbázis characters table-ben lehet találni, de abban nem turkálnék mert broken data-t kapsz.

tiburka

Bocs frost hogy nem irtam vissza megfogom nézni és leirom megigérem csak odavoltam 1 nagyon hosszu hétvégén :D

Powered by EzPortal