Kérdések Armanihoz Mangos témában:)

Indította Senti, 2008 május 21, 01:18:39 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Senti

Az a problémám h jelenleg a v6172 mangos a szero. A brutal gladiátor cuccokra még mindig azt irja hogy  invalid item. Én bénáztam el valamit vagy még tényleg nincsenek benne a brutal gladiátor cuccok?

sidani

Armani, vagy valaki,egy 2.4.2 -es   Vmap extracor és Vmap assembler kéne :D ha lehet

Armani

Az Amber repackba-n lévö tökéletesen müködik használd azt megcsinálja hibátlanul mindegyiket.
Kijött a 356-s adatbázis frissités rakd fel és abba már benne van az S4 is Amberes topick-ba megtalálod.


Senti

Amber repackom van. Ahhoz is fel tudom rakni az adatbázis frissitést, hogy legy s4?

Kaelwow

Sziasztok!

Lehet hogy kinevettek de Mangoshoz nem sokat értek még csak ismerkedünk egymással ;D

A kérdésem az lenne létezik mangoshoz olyan db amivel már az új sziget teljesen bevan népesitve és minden item benne van????

Köszi...

Armani

#81
Hello!

Ezzel a db-vel hibátlan már ha felrakod az összes frissitést hozzá :

Full UDB:

UDB 0.10.2 (351) for MaNGOS rev. 5949 with SD2 SQL for rev. 414

Update UDB:
1. UDB_0.10.2_Update Pack 352 _Update_6076_SD2_428
2. UDB_0.10.2_Update Pack 353 _Update_6085_SD2_428
3. UDB_0.10.2_Update Pack 354 _Update_6138_SD2_450
4. UDB_0.10.2_Update Pack 355 _Update_6153_SD2_452 + ACID r14
5. UDB_0.10.2_Update Pack 356 _Update_6210+_SD2_463

MaNGOS Amber topickba megtalálod a hozzá való linket.

Kaelwow

Köszönöm Armani!

Még egy kérdés adatbázist hogyan tudom frissíteni Navicat-en keresztül? Ugy ahogyan az Ascentet lehet? vagy mangosnak másmódon megy? Köszi a válaszodat!

tiburka

Hello Kaelwow nem akarok beleszolni a chatetekbe de én megmondanám ha lehet jobb click a mangos DB-n és execute batch file és sorba beimportálod öket

tiburka

Ömm Armani nekem az volna a kérdésem hogy Amber Repack 6172 ezzel van 1 kis bajom "legalábbis a gépemnek" hogy valamiért kb:2 óránként beszarik a mangosd.exe elnézést a kifejezésért de valamiért ezt csinálja revezni meg lusta vagyok

tiburka

Ja és Armani melyik a legjobb PVE DB ha van olyan mert ki szeretnék probálni 1-2 instát
elöre is kösz

Armani

Tiburka :

Szerintem rakd újra a 6172  frissitést mert az AmberGui hibán kivül más hiba nincs a Repackba.
A legjobb UDB per pill az UDB 0.10.2 és a PSDB x12 ez a kettö a leghasználhatóbb.

Kaelwow:

Ugy csináld ahogy Tiburka leirta úgy a jó !

Mangos

Hello nekem Windows Vistám van és nem indul el rajta a mysql. Nincsen Vistára mysql???

Előre is köszi a választ

Armani

Vistára külön nincs és szerintem egy hamar nem is lesz a Vista egy rakás f..s.
Ha már Microfost -ot használsz akkor szerverhez használj normálisat mondjuk Server 2003 vagy Server 2008.
Amugy Vistán is megoldható csak rendszergazdát kell engedéjezni és azzal a fiokkal mindent beálitani és akkor jó lesz.
Amivel te mindig bejelentkezel a rendszerbe az közel sem Rendszergazdai fiok. Semmi jogod sincs semmihez vele még a host fájlt sem tudod modositani. Amugy meg én lebeszélnélek a MaNGOS vs. Vista dologról eröteljesen.

Kaelwow

Sziasztok Nekem az lenne a kérdésem/ kérésem hogy nem -e tud nekem valaki egy jól használható mangos GM parancs könyvet linkelni???

Powered by EzPortal