3.3.3-as WoW Battle.net

Indította Odie, 2010 június 03, 09:20:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

Idézetet írta: hsjalfg Dátum 2010 június 04, 03:04:49 DÉLUTÁN
Akkor írja le pls valaki hogy mit csináljak ezzel a battle.net-el.

mondjukolvasd végig a topicot, és ha ez megvotl tedd fel úgy a kérdést hogy mi is értsük.

Odie

IdézA probléma megoldódott!  Meglepődött
Köszönöm mindenkinek a HELPET!:)

Megoldás: MYSQL-be létre kell hozni vagy egy IP/oldal alapú elérést. Mint pl a localhost, vagy a 127.0.0.1
Mégegyszer köszi!:)

Ha viszont sima user-ként játszol, akkor ez neked semmit nem segít. Ellenben, mint azt többen is írták, be kell engednie a játéknak.

hsjalfg

De nem egned fel a szeróra bármit írok be...pedig átvan írva a realm és regiztem is.
Ezt adja ki: "Unable to validate game version.This may be caused by file corruption or the interference of another program.Please visit: [http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleld=19654]for more information and possible solutions to this issue.,,

Szilárd

magyarul... ROSSZ A WOWOD VERZIÓJA! (patcheld fel, vagy vissza)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Action

#34
Idézetet írta: hsjalfg Dátum 2010 június 04, 06:16:04 DÉLUTÁN
De nem egned fel a szeróra bármit írok be...pedig átvan írva a realm és regiztem is.
Ezt adja ki: "Unable to validate game version.This may be caused by file corruption or the interference of another program.Please visit: [http://eu.blizzard.com/support/article.xml?articleld=19654]for more information and possible solutions to this issue.,,

zoomika +1

Örülnék neki ha képes lennél valami normális nevet választani...
A WORD elszáll, az írás megmarad.

hsjalfg

3szor patcheltem fel, mind a 3szor máshogy xd

Szilárd

A teendőd csupán ennyi lesz:
#   1/a. Navicat->Realmd(vagy ami a realm DB-d)->realmlist(DB tábla)->gamebuild column(oszlop)->jegyezd meg a számot.
#   1/b. Navicat->Realmd(-||-)->Query->SELECT `gamebuild` FROM `realmlist`;
#   2. Megnyitod a könyvtárt, ahova a WoW-od telepítetted(pl. C:\Program Files\World of Warcraft)
#   3. Ráviszed a kurzort a Wow.exe-re, ami kiadja majd az adatokat. Itt láthatod azt, hogy fájlverzió:...
#   4. Pl. az 1/a.-nál az van, hogy 11403, és a 3.-nál pedig ennél nagyobb szám, akkor visszafelé kell patchelned, ha ennél kisebb a szám, akkor viszont felfelé kell patchelned.(vagy keress frissebb CORE-t)

Remélem érthető kis leírás volt.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

hsjalfg

Köszi:D
Nagyjából értem de hogy kell visszapatchelni? xd

Odie

http://cyberdragon.tauri.hu/wow/

A leírás a Tauri GYIK-jában található.
6+1-es bekezdés érdekel téged....

winettou


Megoldás: MYSQL-be létre kell hozni vagy egy IP/oldal alapú elérést. Mint pl a localhost, vagy a 127.0.0.1
Mégegyszer köszi!:)
[/quote]


Ezt hogy és hol kell megcsinálni?

Odie


winettou

Kifejtenéd nekem bővebben? Sajna eléggé láma vagyok hogy így fél szavakból kigondoljam a dolgot... :-\

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Odie

zoomika +1 :)

Pontosan ahogy zoomika írta. Van egy olyan program hogy Navicat, vagy SQLyog, vagy PHPMyAdmin, etc....
Ezek mind adatbázis kezelő programok. Találkoznod kellett vele mikor importáltad be a táblákat.

Csináltám 3 darab adatbázist(realmd, characters, world) Ezek közül kell neked a realmd adatbázis, amiben szerepel az a fránya realmlist tábla.

Nah itt kell hozzádni egy uj sort, és megcsinálni amit fentebb írtam :) Sok sikert, ha nem tiszta még így sem, akkor szólj :)

winettou

Wáááá xD bakker:D azért ennyire ne nézzetek hülyének... Navicatet használok vágom az adatbázisokat és a táblát is tudom de azt nem tudtam hogy új sort kell beszúrni és azt még mindig nem tudom hogy mit írjak bele...:D 

Na most: Szóval csinálok új sort... a realm id marad 1 (mert nem akarok új realmot) és az addresshez vagy oda ahova előzőleg írni kellett a no-ip-s címet abba az oszlopba írok 127.0.0.1-et és a többit lemásolom a felette lévőről? Javítsatok ki ha tévedek de ne értsetek megint félre!  ;D ;)

Powered by EzPortal