[Tc2]Hogyan k

Indította Bluerák, 2010 július 03, 02:24:00 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Apoldar

Hali!

Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan állítom be azt hogy mondjuk amit beraktam questet az NPC-be azt csak naponta 1x lehessen megcsinálni.

Léci valaki. BlueRák :-[

Odáig vettem a lapot hogy Type: Daily (87) be is írtam de még resi után mindig meglehet folyamatosan egymás után csinálni :S

Szilárd


UPDATE `quest_template` SET `QuestFlags`=4096 WHERE `entry`=XXXXX;


A 87-es Type az csak a QuestLogban v
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM


Apoldar

Hali még1x :D Hogyan lehet azt megcsinálni 1 questel hogy csak akkor tudják felvenni/leadni a questet ha raidban vagy groupban vannak? Lényeg hogy raid vagy group kelljen a questhez hogy lehessen vele v.mit kezdeni.

Már keresgéltem sokhelyen de nem találtam :S V.ki légyszi help  :-\

Methos

#50
Azt hiszem valami

Apoldar

Idézetet írta: Methos Dátum 2010 október 21, 10:28:06 DÉLELŐTT
Azt hiszem valamiért én meg találtam :)

http://www.trinitycore.info/index.php?title=Quest_template_tc2

64     QUEST_FLAGS_RAID     Raid or similiar player group needed for quest.

EDIT:

Csak 1 picikét használd az agyad.  ^^

Vágod hogy ezt már megcsináltam és még ha be is írom akkor utánna is feltudom group/raid nélkül is venni a questet? :) Utánna néztem a dolgoknak... ha nem tetem volna akkor nem írnék

ident

Core módosítás nélkül nincs rá lehetőséged.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

NevemSenki

Én régebben csináltam meg azt egy Questel hogy fel tudta venni a Player / Le tudta adni simán csak ő, de viszont a Quest csak akkor számolta Eranikus, Tyrant of the Dream megölését, ha Groupban voltál.
Nem tudom hogy ez neked jó-e.

Üdv.: Senki

Feronymus

Sziasztok
Nekem az a gondom hogy megcsinálok egy itemet, egy teljesen újat, és amikor berakom vendorba hogy meglehessen venni akkor rendesen mutatja az item képét, de amikor már a táskámban van, akkor egy piros "?" lesz a helyén. Ez ellen mit lehet tenni?

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Feronymus


Szilárd

Interface/AddOns-ba másold be aztán játékon belül a karakterválasztónál bal alsó sarokban lévő gombra kattolsz, kikeresed a Custom Item Fix vagy valami hasonló nevű addont, és pipa.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina


kagebunshin


Azután kész vagy. Ha még mindig csak kérdőjelek vannak akkor tegyél még pipát a 'load out of date addons'-ra is. Ugyanott az addons-oknál. Ha ezután sincs változás akkor passzolok.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Powered by EzPortal