Dire Bear Form HP problem :S V.ki Tud segíteni valahogy? :/

Indította Apoldar, 2010 július 07, 10:11:44 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Apoldar

Az a nagy problémám, hogy ha egy Druid nálunk fullon van és fel megy 50k-hp fölé az alap hpja és még át megy Dire Bear Formba akkor lenne neki 76ezer hpja de valami miatt lecsökken 16ezerre amint átváltozik. Mint ha bele vágott valaki 60ezret.

Ez nagyon rossz hogy átváltozik és akkor lezuhan az élete :S

Tud valaki valamit hogy hol tudok állítani hogy ne vegye le az életét ? :S
Valami %után vesz csak le szerintem. CSak lehet állítani valahol :S De nem találok se hol se semmit :S

PLS HELP!

chopin42

Idézetet írta: Apoldar Dátum 2010 július 07, 10:11:44 DÉLELŐTT
Az a nagy problémám, hogy ha egy Druid nálunk fullon van és fel megy 50k-hp fölé az alap hpja és még át megy Dire Bear Formba akkor lenne neki 76ezer hpja de valami miatt lecsökken 16ezerre amint átváltozik. Mint ha bele vágott valaki 60ezret.

Ez nagyon rossz hogy átváltozik és akkor lezuhan az élete :S

Tud valaki valamit hogy hol tudok állítani hogy ne vegye le az életét ? :S
Valami %után vesz csak le szerintem. CSak lehet állítani valahol :S De nem találok se hol se semmit :S

PLS HELP!

Ez core gond, fejlesztőknél se találtam rá fixet, legfrisseb rev is ugyanúgy bugos

$0undX

#2
Keresd ki a spell id-t wowheadr?l vagy ahonnan akarod

Apoldar


$0undX

szólj huntinak, hát ha tud segíteni, ha másban nem is át tolná a cpp fájlokat, más 5letem nincs mert ez core bug sztem

Girosz

Azt tudod, hogy melyik revvel üzemeltek nem? Akkor leszeded azt a TC-t és megnézed abban, megcsinálod a javítást, ha tudod, és odaadod Huntinak, hogy rakja be.

Powered by EzPortal