WinterGrasp

Indította Action, 2010 július 19, 10:04:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Üdv mindenkinek!
Volt már ilyen topic...
Nem tudom, lehet, hogy csak engem idegesít, hogy a 'wintergrasp' nevű battleground nem indul el.
Tehát nem tud rá joinolni...Legalább is nálam ez van lehet, hogy másoknak már megy, hát én ezt nem régen vettem észre.
És a playerek hatalmas élményről maradnak le, mivel ez szinte a legjobb battleground(Szerintem)...
Találtam erre egy kis fixet, ami elindítja Wintergrasp-ot és nagyábol működteti is 
Ez egy *.diff fájl, ez nem az én szerzeményem, TC fórumon találtam.
Nem rég kezdtem el keresgélni ezzel kapcsolatban, de egész hamar rátaláltam erre.
Letöltés

Remélhetőleg mindenkinek sikerül ezt installálni 
Nem testeltem, de mennie kell bizonyos szinten.(Nekem az is elég ha egyáltalán be lehet lépni a BG-re  )

Post 2.rész: Segítség
Tehát, olvastam ezt a topicot és írták, hogy bizonyos REV felett felléphetnek hibák...
Szóval ha valakinek ilyen, vagy ehhez hasonló hibát ír ki akkor is megvan rá az orvosság.(Ez olaszul van de szerintem lehet látni miben volt a hiba  )

Megoldás: Paste2

Remélem tudtam segíteni 1-2 embernek 

P.S.:Ha meg már lejárt lemez ez a WG dolog akkor egy Moderátor törölje a topicot 

--Üdv: Bluerák
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Girosz

Linkekkel még jobb lenne...  ;) ;D

NevemSenki

Én nem mertem beírni...  :D :D

Action

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Bluerák

#4
Mivel m

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

tunnr

Tudjátok mi lenne még jobb?Ha lelehetne tölteni a diff fájlt ugyanis nekem nem hozza be ezt a topicot trinitycore forumján.

Dusi124

Érdekes, én le tudtam tölteni.

Szerintem nem vagy regisztrálva, azért nem tölti le  :P

tunnr

De pont ez a vicc h regisztrálva vagyok ???

Dusi124

Nem tudom, hogy mi lehet a baj... Bőngésző? vagy csináld úgy, hogy egyik ablakban belépsz a trinity fórumára, és a másik ablakban nyitod a linket. (én így csináltam)

tunnr

#9
R

NevemSenki


Skyline

valaki leirja ha megkerem mit kell csinalni azzal a fajlal mert amit irt nevemsenki abbol nem ertek semmit (a topicra ertem)

NevemSenki

Elmondom.

Leszeded ezt a fájlt.
Elpakolod egy mappába mindegy hogy hova.
Megkeresed azt a mappát ahova letöltötted a TC2-t.
Ha HG-van szedted akkor nincs gond. De ha nem akkor csinálsz egy ilyet hogy:
Jobb gomb a mappán-->TortoiseHG-->Create Repositiry Here. Kijön egy ablak majd a felső pipa bepiválva hagyod, és rányomsz hogy Create.

Utána Total Commander, és megkeresed vele azt a mappát ahol a TC2 van. Belemész.
Majd az eszköztáron parancsok-->DOS Parancssor.

Oda beírod hogy:

hg import C:\tcpatch\winter.patch és nyomsz egy Entert. ( C:\tcpatch\winter.patch ez csak egy példa, ide azt írod ahova az elején elhelyezted az innen letöltött fájlt. )

És akkor berak mindent a helyére. Újraforgatod és megy is.

De azért van vele egy kis baj, ha Vehicle-ben vagy vége a Battle-nek, akkor elteleportál, de közben meghalsz, és hasonló dolgok.

Üdv.: Senki

tunnr

Akkor én nagyon h*** vagyok...
Megnyitottam a diff fájl és midegyik cpp-ben vagy h-ban módosítottam XD


Powered by EzPortal