Trinity core 3.3.5a Részletes leírás

Indította Hellzate, 2010 november 24, 01:30:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Van pár lehetőség 2-re emlékszek az egyik ha össze csatolod a fájlokat h hogyan itt volt leírás róla. 2. Egy fájlban írod meg az összes custom itemet ez pofon egyszerű egyik item megvan nyomsz 2 entert és új sorban elkezded a többit. Notepad++ ajánlom neked ezekhez.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

toky1996

Mikor tudsz lenni skpye-n?  Érteam amit mondasz de a név mi legyen akkor tök mind1?

Raisen

Most is fent vagyok majd hamarosan felhívlak csak mással beszélek közben :) .


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Idézetet írta: toky1996 Dátum 2012 december 01, 03:11:16 DÉLUTÁN
És esetleg van valakinek ötlete hogy hogy lehetne hogy sok itemet be importálok? És ne egyesével. Mert googleba be írtam hogy egyszerre több fáj importálása de csak darabolást találtam

Én mindig így csináltam. Mivel ezek általában csak Insert-ek, ezért nyitottam egy parancssort, elnavigáltam abba a mappába ahol összegyűjtöttem az összes beimportálandó SQL fájlt, és kiadtam ezt a parancsot:

type *.sql > osszes.sql

A parancssort úgy érheted el a legkönnyebben, hogy Strat Manü --> Futtatás.. -> beírod hogy " CMD ".
Ha a mappastruktúrában felfelé szeretnél menni, akkor cd.., ha pedig be akarsz menni egy mappába, akkor csak simán, de pontosan beírod a nevét.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Tudvari

Sziasztok,nálam lefagy a MySQL amikor elkezdené az Instance Configuration a "Start service részt"
És ha ezek után elakarom indítani a MySQL-t konzollal a jelszó beírása után kiír egy gyors errort amit el se tudok olvasni,majd leáll.
Tudna valaki segíteni? Köszi

Locutus

Hát ha írsz egy teljes hiba üzenetet... Ha lefagy az azt jelenti hogy hibát talált, csak probálja feldolgozni. Ha nem sikerül akkor egy idő után ki fogja írni a hiba üzenetet. Ha azt belinkeled meg tudom mondani hogy mit rontottál el. De biztos valamit nem jól csináltál configuráció alatt és amitt.
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Tudvari

#246
10 perc után sem írta ki.De most detailed configurationnal csináltam és start service sikerült csak a security nem.
Beállítások:
Developer Machine
Multifunctional Db
Concurrent Connections: 100
Enable TCP/IP Networking
Port: 3306 - Add firewall exception for this port
Enable Strick Mode
Multilingualism
Windows Service
Név: MySQL

Update: Azóta már megint nem megy és ma már vagy 30-szor újraraktam.
Valaki leírni,hogy kell feltelepíteni egy 64 bites Windows 7-re?

Update 2: Manual helyett az 500 connectionost választottam,meg kicsit megtisztítottam a gépet az SQL-es programoktól.Újra felraktam és most megint a securitynál van error.
Firewallnál engedélyezve van,routernél is.
http://gyazo.com/01bf67ba814604f0d8d92768eb0b5ae3

Tudvari

#247
Újraraktam a gépet és már sikerült feltelepíteni :D

Edit: Na eljutottam az adatbázis kezelésig.Auth és Characters adatbázist sikeresen importálja,de a world importálásánál megáll.Ezt azt errort írja ki a végén,ha pipa nélkül hagyom az error esetén abortálás négyzetet:
http://pastebin.com/3rMP9RGd

Map extractornál vki adna légyszi egy linket és egy pontos leírást?Találtam egy linket de nem vagyok benne biztos,hogy jó.És a szerző helyesírása/fogalmazási készsége kritikán aluli. :D

Előre is köszi a segítséget.
Most meg gép újraindítás után: 1067-es error miatt nem indul a mysql.

Tudvari

Sziasztok!

Valaki adna egy map extractor linket? Mert amiket a leírásból letöltöttem,azokra ezt a hibát írja ki:

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.49
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible clientversion. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.

Armin

Jézusom. Ez a Role Based Account Control aztán marhára kellett.... Egyszerűen nem tudok GM accountot csinálni, mert bárhogy állítgatom, nem tudom használni a parancsokat. Nice Trinity Team.... miért kell mindent átbuherálni, ami eddig jó volt?

Redbull

Idézetet írta: Tudvari Dátum 2013 február 11, 07:38:01 DÉLUTÁN
Sziasztok!

Valaki adna egy map extractor linket? Mert amiket a leírásból letöltöttem,azokra ezt a hibát írja ki:

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.49
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible clientversion. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.



Cmake-be a mappokat is tedd hozzá (tools) utána fordítsd le és meg kapod map vmap extractort is azokkal már biztos jó lesz

Armin

Sziasztok!

Nem akartam ezért topic-ot nyitni, szóval szerintem itt épp jó lesz.
Nos, szóval a blizzard használ egy Warden nevű rendszert, aminek az lenne a hivatása, hogy a hackereket kiszűrje.
Ahogy néztem, ez bekerült már a Trinitycore-ba is, viszont nem igazán értem, milyen elven működik. Ez a rendszer egy teljes értékű anticheat?

Powered by EzPortal