Kérdések és Válaszok

Indította Bluerák, 2010 július 20, 11:15:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Bluerák

Akinek kérdése van a Mangos/Trinity Web-el kapcsolatosan az itt tegye fel, hogy spóroljunk a topicokkal
Válaszolunk rá!

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

$0undX

Tudsz ajánlani valami egyszerű, jól kinéző, nem nagyon használt, pofás, egyszerű kis webet trinitycore emuhoz ?  :) köszi

Bluerák

Acc page v. Weboldal :D?
Mert nem mindegy  :D
Na de...
Account regisztrációs oldal:Link
Hozzá teszem, ez nagyon szép, nem csak accot lehet rajta csinálni, és tuti, hogy egyedi, eddig egy szerveren se láttam még ilyen ;)
Most, hogy leírtam biztos többen lesz :D
Tessék kipróbálni mert megéri :P

2.lehetőség: Weboldal
-------------------------
Javaslok egy e107 alapú weboldalt mert abból van egyedi theme.
A php alapú TrinityWEB Mangosweb enchanted etc.-t már ismered, a csapból is ez folyik :P
Egyedit csak akkor találsz ha készítessz egyet, vagy használsz valami joomla, e107 stb. weboldalt és bele raksz egy account reges oldalt(Amit linkeltem az fajin :D)...
Ezt tudom javasolni :P

++
Találtam Tc2-re egy olyan cuccost, hogy olyan mint a wowhead, tehát, ugyan az a kinézet meg minden, csak a szervered adataival..(Itemek,npc,npc-k helye stb.)
Ideális fun szerverekhez :D
A beállítás egyszerű.
Source Forge Link: http://sourceforge.net/projects/aowow/

Bizonyos REV-ig jó ez is...Nem garantálom, hogy legfrisebbeken is megy, de már kérdezte valaki egy topicban :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Action

Account regisztrációs oldalt össze tudsz dobni magadnak 10 perc alatt, az tényleg egyedi lesz.

A komplett rendszer kiépítése se megoldhatatlan, csak időigényes. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Dusi124

Sziasztok!

Na most egy olyan kérdésem lenne, hogy Trinity webhez van e magyarosítás? Itt kerestem, meg gugliztam is, de én nem találtam.

Ha nincs hozzá magyarosítás, akkor csinálok, scak mondjátok meg, hogy melyik fájlokat kell módosítani (én eddig kettőt találtam, amibe a szövegek vannak, az a probléma, hogy nem lehet átváltani angolról magyarra), és ha kész, akkor természetesen közzétesztem.

Előre is köszönöm!

Action

Amikor én magyarosítok valamit akkor az angolt írom át magyarra, és kész. :)
Ez olyan paraszt megoldás, de beválik.
Vagy, lemásolom az angolt, átnevezem illetve átírom és minden php-ba a lekérdezés útvonalát is megváltoztatom, ahol hivatkozik az en.php-re pl., átírom hu.php-ra. :)

Egyébként nem tudom, hogy van e magyarítás.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Dusi124

Köszönöm a segítséget!

Az a helyzet, hogy az angolt nem írom át, mert arra szükségem van, a másik amit mondtál, az sem jó, mert ugye mint az előbb mondtam, az angol részre is szükségem van.

A legjobb megoldás az lenne, ha mindenhova beraknám a hu.Hungarian.php fájlt, de ez nem elég, ki is kellene választani, namármost nekem ezzel van gondom. Nem találom, hogy hol rakja be a "Choose a language" lenyíló menübe. Ha meglenne, akkor már talán lehetne használni amit csináltam.  ;D

DoomKiller

Régen én mangoswebet, nem tudom, hogy mennyi közük van egymáshoz (gondolom nemsok), ott elég volt annyi, ha betetted a filet a megfelelő helyre, majd a Config.xml-ben átállítottál 1-2 dolgot :D

Dusi124

Megnéztem, és működik :D  Csinálom a fordítást, ha kész, akkor felrakom data.hu-ra.

Még egyszer köszönöm a segítséget  ;D

Action

Data.hu egy rakás szemét.

Használd a filebeam.com-ot. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Dusi124

Oké, akkor majd arra rakom. Ha minden jól megy, akkor ma készen leszek a fordítással.

kondor

helló
vki tudna segíteni abban, hogy az oldalon ki akarom irni a játékosok profiljában a karaktereinek a nevét szitjét stb.
ezzel próbálkozom
Idéz<?php
$con = mysql_connect("soproniwow.ath.cx", "user", "pw");
if (!$con)
 {
 die('Could not connect: ' . mysql_error());
 }

mysql_select_db("characters", $con);

$result = mysql_query("SELECT * FROM Characters
WHERE account='     ide mit írjak??      '");

while($row = mysql_fetch_array($result))
 {
 echo $row['name'] . " " . $row['level'];
 echo "<br />";
 };
 ?>
és nem tudom mit írjak ide
Idéz$result = mysql_query("SELECT * FROM Characters
WHERE account='     ide mit írjak      '");
hogy mindenkinek a saját karaktereit írja ki.

előre is thx a helpet


DoomKiller

Gondolom van egy már meglévő login rendszered ami sütire / sessionra alapul, én a sütiben szoktam tárolni az user nevét / id-jét (tudom, nem a legbiztonságosabb) és úgy csinálom a lekérdezést. A te esetedben akár:

mysql_query("SELECT `name` FROM `characters` WHERE `account` = '".$_COOKIE['account_id']."'");

kondor


NevemSenki

Egy olyan kérdésem lenne, hogy e_107-be hogy szúrok be a Hírek közé videót?
Mert Youtube-s videót tudok, az oldalon lekérhető kóddal beszúrni:

Idéz<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hWjrMTWXH28&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hWjrMTWXH28&amp;hl=hu_HU&amp;fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

De nekem viszont van egy videólejátszóm, saját. És azt szeretném inkább ide tenni.

Ami itt található: http://kacsaszar.hobby-site.com/test/index.php
Hiába írom át a http címet, úgy nem jó.
Valaki aki jobban ért hozzá az segítene kicsit?
( JwPlayer-ről van szó. )

Üdv.: Senki

Powered by EzPortal