Általános kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 július 26, 11:03:56 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Silverline

Próbáltam és igen működik. újra is telepíttetem hátha jó lesz,de hát nem :(

Alince


zerus


Alince

Értem és tudnál 1 letöltési linket adni melyiket töltsem le (64bites a window)


Zolee

Létezik olyan script, ami azt szűri, hogy ki marad egy helyben?

Gondolok én itt arra, hogy az ellenséges frakció egy Battleground-on, ott tanyázik ahol újraéledünk és az a frakció amivel játszik az ember, tehetetlenné válik, mert folyton lekaszabolják 10-en, 20-an.

Például, aki ezt csinálja, azt visszadobja a saját helyére (ahol feléled), vagy hasonlók.

Mivel ez eléggé idegesítő dolog, így nincs értelme a játéknak.

unitology

X idő után így is úgy is kidob a BG úgy tudom :-)

Zolee


K3nNy

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni, hogy le tudjam forgatni a scripteket, hogy biztosan működik e mielőtt feltöltöm.
A VNG nél vagyok, és nem szeretnék hibás scripteket feltenni, mert kérni kell a leforgatást, és ha hibás akkor kidobtam 2 órát a kukába...

Ezért, szeretnék kérni tőletek 2 linket.
Egy visual c++ 2008 és egy legfrissebb reves tc2 emu-t.
Már 2 napja keresgélek itt a fórumon és még 1 napot keresgéltem a neten minden felé, de c++ csak fizetőst, tc2 emu-t pedig sehol nem találtam letölthetőt...
Köszönöm mindenkinek a segítséget!


hope

Sziasztok
Hostingtól van a szerverem és az érdekelne, hogy scriptet ami nem SQL azt, hogyan importáljam be?
Esetleg hogy csináljam meg, hogy a script importálható legyen phpmyadminba?
Előre is köszi, e téren kezdő vagyok. Tehát tessék csak pontosan.

Locutus

Az ilyen noob ne csináljon már szervert... Nem az első hogy kiírod.... Ha hostingtól van akkor sajnos magadnak kell átforgatnod és feltöltened. Vagy megkéred a hostingosokat(ha olyannál vagy lehet megcsinálják) hogy fordítsák le... De ilyennek tanítani ezt.... aki a scriptet phpmyadmin-ba akarja importálni.... Az inkább ne kezdjen wow szervert, végképp meg ne hostnál... Saját gépedre unatkozásból... És ott tanuld meg először. Egyébként nem egy topic van erről, script beforgatása emuba néven...
Keresgélj.
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hope

#282
Locu valahol el kell kezdeni, tudjuk hogy te nagy mestere vagy mindennek.
Noob meg nem vagyok csak egy ember. Lehet hogy ti otthon úgy szoktátok szólítani egymást a "passidal" hogy noob, de mi nálunk ez nem szokás, és nem keresek meleg társat, szóval rossz helyen próbálkozol.

Aimedshot

"valahol el kell kezdeni" igen ebben igazad van,viszont otthoni gépen saját szerveren kellene elkezdeni ahol tudod tesztelni a dolgokat,most gondolj bele megrendeled pénzért a szervert (gondolom hostingtól)és ennyi tudással elrontasz valamit ugye csak az lesz hogy a hostingnak kell kijavítani,és a sok hibából már az lesz hogy lejár a bérleti idő. és megint fizethetsz+sehol sem vagy még a szerverrel.Én azt tanácsolom előbb otthoni szerverrel kezd el ezeket és ha megvan a megfelelő tudásod akkor vágj bele ebbe.

hope

Ezért van a mentés funkció, de igen igazad van. De most nem erről szól a topic.

Powered by EzPortal