Saját BG

Indította Lackó, 2010 július 28, 01:06:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Lackó

Sziasztok!Lehetséges saját Battlegroundot létrehozni?Ha,igen akkor hogyan?

szotyo

Ezzel mire gondoltál? Ha kifejted kicsit egyszerűbb megválaszolni. Csak lazán megépíteni vagy mire gondoltál?:D

NevemSenki

Olyat mint a mostani WSG csak ő találja ki hogy mit kelljen tenni  ;D
Hát a BG is attól BG, hogy elteleportál egy zárt helyre ahol különböző dolgokat kell végrehajtani.
Szerintem lehetséges ( még nem néztem utána ).

Üdv.: Senki

wex

biztos hogy lehetseges... de programozoi tudas nelkul, es amig nem tudod hogy mukodnek a dolgok az emuban, addig nem...(nem mintha en tudnam, csak mondom h mi szukseges hozza :D)

udv

ident

Ezt nagy valószínűséggel bekorlátolja a kliens, egy biztos, hogy a menüsorból nem lehetne rá jelentkezni, de például egy teleportos npc-vel megoldható lehet egy nem használt mapra való teleportolás, a coreban pedig definiálni kell, hogy mi történjen ott, mondjuk egy saját eventet csinálni. Akár saját npc-ket is lehet ideiglenesen bespawnoltatni. Érdekes és szerintem megoldható, de csakis bizonyos korlátok közt.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Action

Csatlakoznék Ident hozzászólásához.

Mindenképp megoldható, de nem olyan szépen mint eredetileg is van.

Biztos, hogy hatalmas munka lenne és nem is olyan biztos, hogy megérné ennyit szenvedni vele.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Markmester

Megoldható, szerintem nem lenne nagy dolog, annyi, hogy a jelentkezést nem lehet úgy megoldani, mint ugye a normál bg-knél van mert az kliens oldali dolgok miatt nem menne, de ezt ki lehet küszöbölni mondjuk paranccsal amivel a playerek jelentkezhetnek vagy csak simán egy gossip npc-vel, a többi meg nagyon egyszerű.....


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Lackó

Mellesleg,én megpróbálom!

NevemSenki

Sok sikert, majd kérünk képeket  ;) :D

Én is gondolkodok egy ilyenen, csak én egy OutdoorPvP-hez hasonlót gondolok. Emerald Foresthez-en lenne.
De még csak ötletek, és gondolatok formájában bontakozott ki  :D
Hasonló lenne a dolog, mint Sillithus-ban van.  :D

Üdv.: Senki

Lackó

Én úgy gondoltam,hogy a Test mapon létrehozok egy BG-t.Szerintem,lehet,hogy sikerülni fog.

Speeros

Megoldható.

Egy üres mapra írsz egy bg vezérlőt és kész. Ugyan így instákat is lehet csinálni.
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Lackó

Idézetet írta: Diver Dátum 2010 július 31, 06:38:43 DÉLUTÁN
Megoldható.

Egy üres mapra írsz egy bg vezérlőt és kész. Ugyan így instákat is lehet csinálni.
És azt hogy kell,mert én nem értem még a BG-k vezérlőjét.

Markmester

Hát azért vmit szerintem nem árt ha konyítasz a bg vezérlődhöz, de végül is anélkül is megoldhatod, csak akkor 1 mappon lesz az összes player nem lesz új bg nyitva ha megvan mondjuk a maxplayer szám.


Markmester ejtsd: LE NE EJTSD!!!!!!!

ArcEmu - "Alcohol Rehabilitation Center for Enthusiastic Moms and the Unemployed"

Speeros

Új osztályt hozol létre. Nemtudom most hol a tökben van a többi bgnek a fileja, de ott kell keresni.

PL.: Wgs nél
Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Lackó


Powered by EzPortal