Szerver vez

Indította Lackó, 2010 július 30, 02:56:10 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Lackó

Sziasztok.

DoomKiller

#1
Nemr

Lackó

Oké,köszi,de nekem csak a szerver indítás/leállítás kellene serviceként.Tudod,ahogy mondtam,hogy PHP-n keresztül shellbe írja be azt,hogy net stop realmd,stb ...A többit megoldom én,csak ennyi kellene.

DoomKiller

Lackó,

Ha gondolod, akkor : http://infobarkacs.hu/index.php?topic=4826.0

Beírod a consoleba, hogy "server restart n (n = szám)", és újra is indul a szerver :). Ha értesz PHP-hoz, ez alapján átalakíthatod, hogy csak server restart legyen benne ;)

Lackó

#4
Köszi,értek a PHP-hez,csak ezt nem tudtam.De,én úgy gondoltam,hogy servicet kezelek PHP-n keresztül.Tudod,hogy PHP-n keresztül windowson beírom azt a parancssorba,hogy net stop realmd,stb...Azt hogy kell?

imdawe

Szia!

Szerintem http://php.net/exec amire neked szükséged van.
Ez win cmd-t kezeli.
Ha félre értettem amit szeretnél elnézést.

Lackó

Köszönöm mindenkinek,rájöttem.
Kód:

<?php
$elso 
system("net start realmd"$retval);
echo 
$retval;
?>


imdawe

Énis erre gondoltam:)
Örülök hogy sikerült:)

NevemSenki


Davidoff

Ha lefagy a console, hiába a remote access.

NevemSenki

+1

De ezt hogyan lehet kiküszöbölni? Mármint ha kifagy a Core, akkor valamilyen módszerrel nem lehet távolról újraindítani?

Sosem foglalkoztam még ezzel eddig, ezért érdekelne.

Üdv.: Senki

Skyne

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 szeptember 21, 10:45:21 DÉLUTÁN
+1

De ezt hogyan lehet kiküszöbölni? Mármint ha kifagy a Core, akkor valamilyen módszerrel nem lehet távolról újraindítani?

Sosem foglalkoztam még ezzel eddig, ezért érdekelne.

Üdv.: Senki

teli van a net restarterekkel :D

NevemSenki

Felvázolom, lehet hogy nem írtam le érthetően.

A TrinityCore.exe amikor kifagy teljesen, az úgy néz ki hogy  maga a Program semmilyen jelét nem adja ennek, csak azt veszed észre hogy nincs Chat, és nem mozognak az NPC-k, te pedig ott szaladgálsz köztük.
A Restarter nem csinál semmit, hiszem a Core nem áll le. Egy idő után ( ez határozatlan idő ) vagy kidob a játék DC-vel vagy rohangálhatsz.

Taurin is sok ilyen volt, BP-n is sok ilyen volt, még most is van. Volt olyan hogy nem volt Gm 1-2 napig lehetett csúnyán viselkedni senki nem szólt rád, csak hát a Core kifagyott ( pedig volt Restarter ) és így Szombat reggeltől Vasárnap estig nem volt szerver.

Én is tapasztaltam már ilyet, és a Resterter nem csinál semmit.

Üdv.: Senki

UI.: Ez lemaradt: " :D "

$0undX

Semmi gond nincsen, a tc-s fiúk is gondoltak rá és tettek is ellene, nektek csak keresni kéne.
Na nem okoskodok itt ennyit nektek, tessék megnézni a world configot:
Idéz#    MaxCoreStuckTime
#        Periodically check if the process is frozen, if this is the case
#         force crash after the specified amount of seconds. Must be > 0.
#         Recommended > 10 secs if you use this.
#        Default: 0 (Disabled)
IdézMaxCoreStuckTime = 0

Girosz

Igen ám, csak egyes reveknél ez a szutyok dc-zteti a coret. Ha nálad jól működik akkor sem érdemes 5-10 mp-nél kisebb értéket megadni, mert ha belefut valami komoly számításba (pl dc után sokan loginolnak), akkor saját magát fogja folyton lelőni.

Powered by EzPortal