A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

csak ha eredetin átállnak 4.0.0-ra akokr nem lesz mihez viszonyítani a törteket, én tudom hisz foglalkozok 2.4.3as emuval, nagyon nehéz, főleg az adatbázis javítás, mivel már senki nem emlékszik pontosan hogy milyen is volt régen...

TheMain

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 augusztus 03, 06:14:33 DÉLUTÁN
meg ami nagy újítás, hogy P2P megy majd a letöltés, és ettől lesz igazán gyors!

Én úgy tudom, hogy p2p már most is van a launcherbe, azt szoktam állandóan letiltani, mert lassú lesz tőle a letöltés. Szóval az nem gyorsít hanem lassít, mivel a blizz szerverei simán bírják a terhelést. Viszont a magas feltöltéstől lassul  a letöltés. P2P csak azoknak éri meg akiknek 10mbps+ netük van. Az ezalattiaknak csak lassít. Legalábbis én ezt tapasztaltam.  ;)

TheMain

Ezt feltétlenül nézzétek meg, az új Guild rendszerről videó:

http://www.youtube.com/watch?v=jGJ29oNwKeQ

wex

jo kis bemutatmo...
Idéz
Cataclysm Beta - Build 12694
A new build is being deployed on live servers. The coverage of the changes in this patch will take a while because .... well, we have to redownload the whole client with a downloader currently in beta. (Beta is the keyword here, really)

szoval a 12694-es build-et teljesen újra kell majd töltenünk, nem felpatchelni az előzőt.

Denzor

hat ien a blizz fele gondolkodas had toltse a player

Megax

Majd egy linket adnátok ahoz a build-hez? Csak mert nincs kedvem keresgélni meg hát nem az angol a specialitásom =/

Aucor

Öhm helló.

Valaki tudna egy linket adni a 12694 cataclysm buildhez? Nagyon megköszönném!

TheMain

Aucor, ahogy én tudom még nem adták ki az új buildet. Ha kint lesz akkor adom a linket :)

Aucor

#23
Idézetet írta: TheMain Dátum 2010 augusztus 06, 01:07:49 DÉLELŐTT
Aucor, ahogy én tudom még nem adták ki az új buildet. Ha kint lesz akkor adom a linket :)

Már elnézést de tegnap reggel kiadták... Vagy nem jól tudom?
http://www.worldofwarcraft.hu/node/12186

NevemSenki

IdézMage

Arcane

    * a Time Warp mostantól nem növeli meg a mage futási sebességét.
    * az Arcane Barrage cooldownja 6-ról 5 másodpercre csökkent.

Fire

    * a Critical Mass átalakult: mostantól 33/66/100%-os eséllyel érzékennyé teszi a Scorch és a Pyroblast a célpontot a spell dmg-re 30 másodpercig, 5%-kal növelve ellene a spell crit esélyt.
    * az Imp. Flamestrike immár a Flamestrike hatókörét növeli meg 1/2 yarddal a sebzés növelése helyett.
    * a Hot Streak akkor proccol a jövőben, ha egymás után két nem-periodikus crit sebzést produkál a mage a Fireball, a Frostfire Bolt, a Scorch, a Fire Blast vagy a Pyroblast spellekkel.
    * a Fire Power a Tier 3-ról átkerült a Tier 2-re; 1/2/3%-kal növeli a mage Fire spelljeinek sebzését és 33/66/100% esélyt ad a Flame Orbnak arra, hogy a lejártakor felrobbanjon.
    * a Firestarter átalakult; mostantól a Molten Armort viselő játékos futás közben is castolhat Scorchot, és nem csökkenti annak az esélyét, hogy a mage-et crit sebzés érje.
    * Cauterize - új Tier 3-as talent; 50/100% eséllyel egy a mage-et megölő ütés 40%-os hp-re fogja vinni, de cserébe a mage égni fog 4 másodpercig és másodpercenként a hp-ja 12%-ának megfelelő sebzést szenved el eközben. Ez maximum egyszer történhet meg percenként.

Frost

    * a Curtain of Frost 10 helyett 15 másodpercig tart majd, de a cooldownja 30 másodpercről 2 percre nőtt és az ellenfelek futását 8 helyett 4 másodpercre csökkenti.
    * a Summon Water Elemental cooldownja 2 percről 3-ra nőtt, de ez az idézés után kezd el lepörögni, és nem akkor, amikor meghal az elementál.
    * a Shattered Barrier fagyasztása 3/6 másodpercre csökkent 4/8 másodpercről.

A kiemelt rész számomra elég érdekes.

Üdv.: Senki

Aucor

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 augusztus 06, 01:00:10 DÉLUTÁN
IdézMage

Arcane

    * a Time Warp mostantól nem növeli meg a mage futási sebességét.
    * az Arcane Barrage cooldownja 6-ról 5 másodpercre csökkent.

Fire

    * a Critical Mass átalakult: mostantól 33/66/100%-os eséllyel érzékennyé teszi a Scorch és a Pyroblast a célpontot a spell dmg-re 30 másodpercig, 5%-kal növelve ellene a spell crit esélyt.
    * az Imp. Flamestrike immár a Flamestrike hatókörét növeli meg 1/2 yarddal a sebzés növelése helyett.
    * a Hot Streak akkor proccol a jövőben, ha egymás után két nem-periodikus crit sebzést produkál a mage a Fireball, a Frostfire Bolt, a Scorch, a Fire Blast vagy a Pyroblast spellekkel.
    * a Fire Power a Tier 3-ról átkerült a Tier 2-re; 1/2/3%-kal növeli a mage Fire spelljeinek sebzését és 33/66/100% esélyt ad a Flame Orbnak arra, hogy a lejártakor felrobbanjon.
    * a Firestarter átalakult; mostantól a Molten Armort viselő játékos futás közben is castolhat Scorchot, és nem csökkenti annak az esélyét, hogy a mage-et crit sebzés érje.
    * Cauterize - új Tier 3-as talent; 50/100% eséllyel egy a mage-et megölő ütés 40%-os hp-re fogja vinni, de cserébe a mage égni fog 4 másodpercig és másodpercenként a hp-ja 12%-ának megfelelő sebzést szenved el eközben. Ez maximum egyszer történhet meg percenként.

Frost

    * a Curtain of Frost 10 helyett 15 másodpercig tart majd, de a cooldownja 30 másodpercről 2 percre nőtt és az ellenfelek futását 8 helyett 4 másodpercre csökkenti.
    * a Summon Water Elemental cooldownja 2 percről 3-ra nőtt, de ez az idézés után kezd el lepörögni, és nem akkor, amikor meghal az elementál.
    * a Shattered Barrier fagyasztása 3/6 másodpercre csökkent 4/8 másodpercről.

A kiemelt rész számomra elég érdekes.

Üdv.: Senki

Hát igen ez tényleg érdekes. Úgy látszik a fire mage jóféle pvp kari lesz  :o

DoomKiller

Slow -> futás castolás -> Slow -> futás castolás ;D

Aucor

Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 augusztus 06, 02:09:17 DÉLUTÁN
Slow -> futás castolás -> Slow -> futás castolás ;D

Kár hogy nem az összes spell-re hat  :(

NevemSenki

Érdekes lesz futás közben lődözni, egy olyan Spell-t ami eddig kasztolos volt  :D
Hasonló lesz mint a Barrage Arcane Talenten, csak kisebbet sebez.
Végre a Mage-nek is jutott valami  :D

Üdv.: Senki

Aucor

Már csak egy kliens letöltő link és egy emu kellene ;D

Powered by EzPortal