A Nagy Cataclysm Téma

Indította TheMain, 2010 július 31, 10:18:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

Luxxor az adatbázis a kisebb probléma, én a mapok kibontásával küzdök, dbc-ket sikerül tmegszülni nem kicsi ad.exe módosítással (az még kérdéses hogy jók-e a fájlok) de a mapokkal nemjutok semmire. ráadásul a diamondcore önmagában kb. semmire nemjó, ha nézitekk a commitok commentjeit, világosan kiderül hogy enter world gomb után nemtörténik semmi, nem lehet belépni még a világba, valószínűleg javítható de előbb kellenének azok map fileok :(

wex

én is hagytam... letölt 1-2 %-ot aztán lefagy a blizz downloader és megáll a töltés...
majd ha full lesz letöltöm :D

LuXXoR

Pedig már kezdtem reménykedni hogy van valami normális emu is nem csak ezek a sandbox-ok  :-\ De akkor még lenne vele meló hogy működjön is  :( Nah azért remélem hogy hamarosan lesz valami használható dolog is

NevemSenki

Idézetet írta: Skyne Dátum 2010 augusztus 10, 09:31:13 DÉLUTÁN
Luxxor az adatbázis a kisebb probléma, én a mapok kibontásával küzdök, dbc-ket sikerül tmegszülni nem kicsi ad.exe módosítással (az még kérdéses hogy jók-e a fájlok) de a mapokkal nemjutok semmire. ráadásul a diamondcore önmagában kb. semmire nemjó, ha nézitekk a commitok commentjeit, világosan kiderül hogy enter world gomb után nemtörténik semmi, nem lehet belépni még a világba, valószínűleg javítható de előbb kellenének azok map fileok :(

Ötlet, a Strandbox is csomagol Map-ot, vagyis nekem csomagolta annó. Igaz hogy nem onnan ahonnan kellett volna, de működött.
És te módosítod az Ad.exe-t? ha már a dbc úgy ahogy ment, a mappok is menni fognak  :)
Szólj ha jutottál valamire  :)

UI.: A MySQL ini-t kel megbuherálni, hogy a World adatbázis bemenjen.

Üdv.: Senki

Gubi

Tekintve hogy még nincs olyan 'rengeteg' ember aki hozzáfér a hivatalos Cataclysm bétához - eredeti szerveren - és még nem is olyan régóta megy a zárt béta, nem hinném hogy bárhol is találtok olyan emut, amin többet lehet csinálni a világban történő barangolásnál :)

Még eredetin is rengeteg hiba van, sok küldetés nem működik és a kliens is rengetegszer összeomlik. Egyelőre pedig sztem mindenki elégedjen meg azzal hogy betekintést nyerhet az új világ kinézetébe otthoni "tört szerver" keretében :P

Aucor

Szerintem inkább várjatok míg kijön a full cata és majd akkor álljatok neki a szervernek, mikorra már talán a MaNGOS/TC3 (Olyan furcsa ezt így leírni xD) is elkezd vele foglalkozni. Addig felesleges, mert nincs hozzá megfelelő emu, sandbox meg.... ::) Diamond pedig jó is lenne, csak van vele millió probléma.

DoomKiller

Idézetet írta: Aucor Dátum 2010 augusztus 11, 10:29:58 DÉLELŐTT
Szerintem inkább várjatok míg kijön a full cata és majd akkor álljatok neki a szervernek, mikorra már talán a MaNGOS/TC3 (Olyan furcsa ezt így leírni xD) is elkezd vele foglalkozni. Addig felesleges, mert nincs hozzá megfelelő emu, sandbox meg.... ::) Diamond pedig jó is lenne, csak van vele millió probléma.

Már ha egyáltalán elkezdenek vele foglalkozni ;)

Bluerák

Idéz
Cataclysm isn't going to affect us at all since there will never be a server for Cataclysm.

Let me 'splain -- no, that would take to long -- let me sum up...

Even if allllllll the other security features that blizz is adding in the 4.0 client could be defeated, there is ONE that will never be defeated: random opcodes.

What that means is that at EVERY SINGLE client switch, we would have to redo *every single* opcode. Not saying it isn't possible, and there will probably be some morons out there that try it, but they will be wasting SO much time, on every client switch, JUST on opcodes, that they will never have time to actually work on the emulator.

So, with that said, unless there is some breakthrough miracle, Trinity will never have a 4.x+ server.

So, TankGirl, you will get your wish :) We are collecting as much 3.x data as we can so that when blizz switches we will have data to continue on.

-- Brian

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

DoomKiller

Igen, erre szerettem volna célozni :)

De bízzunk benne, hogy Brienék kitalálnak valami okosságot ;D

NevemSenki

Lehet hogy tényleg várni kéne, de azért próbálkozni nyugodtan lehet. Legalább tanul az ember.  :D
Engem olyan mértékben nem izgat a Cata, mert Blizzard azt már olyan szinten elrontotta. ( az igazi élményeket )
Nekem már az nem tetszik, hogy minden kontinensen lehet Fly Mountot használni. Minden tök olcsó lett, kis szinten már Mounton rohangálhatsz. Alig kell küzdened valamiért.
Ismerősöm mondta, hogy elég sok Guild ott fogja hagyni Eredetit, pont ezek a dolgok végett.
Az a baj hogy nem a Rate-et növelték ( mint mi törtön ) hanem az egészet átalakították.
Jó, tényleg elismerem, nagyon jó lesz a Grafika, minden hasznos dolog.
De ha most belegondoltok, a Goblin még tiszta hogy bekeveredik a Karkterek közé, de a Worgen az én meglátásom szerint nem nagyon való oda.  :D
Az igazi játékélményt szerintem Blizzad tartotta még 2.4.3-ig.
LK-va már kicsit belerondítottak, Northrend még úgy ahogy tűrhető.

Mind egy, ez csak az én véleményem.

Én igazából arra várok hogy TC felfullozza 3.3.5-öt, bejöjjön a Cata, álljanak le a 3.3.5 fejlesztésével.
És bízunk benne, hogy majd a DB fejlődik, és majd egyszer 3.3.5 is elér arra a " Majdnem Tökéletes " szintre, mint a 2.4.3-as szerverek DB-je.

Üdv.: Senki

DoomKiller

Ezzel csak az a gond, hogy nem lesz honnan kérni / kapni WDB-t.  :-\
Márpedig ha blizzlike szeretne maradni a TC, akkor az is kellene.

NevemSenki


ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Gubi

Mint mondtam, eredetin játszok és a bétához is van hozzáférésem. Azok alapján amit eddig láttam - Hyjal questsorozat, valamint Vashj'ir első két alzónájában található küldetéslánc - a Cataclysm teljesen más lesz mint az eddigi kiegészítők, sokkal izgalmasabb küldetésekkel fogja meglepni a felhasználókat.

Bár már régóta nem foglalkozok tört szerverekkel de BlueRák által idézett hozzászólásához még annyit fűznék hozzá, hogy az adatbázisok és scriptek még most is tartalmaznak rengeteg szemetet, nem működő küldetést, stb amik még Burning Crusade-ben találhatók meg. Nem tudom hogy a WoTLK content mekkora százaléka működőképes, de ha még sikerül is a Cataclysmhez emulátort barkácsolni, még mindig ott van hogy a scripteket és adatbázist is el kell készíteni hozzá.

Hogy ez miért nem fog így sikerülni? Akár hozzáértő valaki, akár semmit se ért hozzá, újabb és újabb csapatok jönnek létre, akik meg akarják váltani a világot saját adatbázis projecttel, saját emulátorral, stb. Mindenki a saját szakállára dolgozik, mindenki sajátot akar és senki sem képes belátni hogy együtt gyorsabb lenne. Viszont off-ból ennyi elég is volt :)

Hamarosan majd újabb videókat töltögetek fel azok számára, akik nem szeretnének több gigabájtnyi adatot letölteni csak azért hogy lássák az új kiegészítőben rejlő változásokat.

tunnr

Van szerver már cata beta-ra, ha igen az megoszthatná velem:D

Powered by EzPortal