Kérdések és válaszok

Indította Action, 2010 augusztus 07, 04:15:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Girosz

Egyszer, napnta, vagy bármikor. Ez a 3 lehetőség van, mást nem lehet.

Speeros

Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

DoomKiller

Elvileg kéne lennie "weekly quest"-nek is :)

boss74

#78
Meg a heti  32768   QUEST_FLAGS_WEEKLY....akkor maradok a hetinél  ;D

UPDATE:
Akkor meg +kérdés...itemnek hol tudom beállítani azt hogy lehessen encsizni vagy ez dbc korlátos??


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

DoomKiller

Azthiszem ez DBC korlátos, nekem anno csak fegyverekre sikerült enchantot rakni :D

boss74

Ejj ez a rohadt korlátok!!Utálok korlátok között lenni  ;D ;D!Köcce Doom!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

sylerr

#81
sziasztok bocsi ha nem jó helyre írok de nekem olyan problémám lenne hogy csináltam tegnap este egy vendor npc-t be is raktam tesztnek hogy megy e ment rendesen ma elkészitettem még vagy 8-at beraktam őket és mikor nyomtam egy szerver resit akkor a world realm nem indult el se inditásra  se restartra folyamatosan off a world ha valaki tud segiteni kérem irjon

castor


sylerr

hu jót kérdeztél ftp-n találtam pár szöveges fájlt ami .logra végződik de nekem az kinai :D

Girosz

pastebin.com-ra töltsd fel a server.log fájlodat. Jesszus...


boss74

creature will not correctly walk/swim/fly.

Valószínüleg nem jó értékre van beállítva a speedje/walkja az npc-ek!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

sylerr


Kerge

Hali az lenne a problémám, hogy nem találom azokat a hajókat amiknek ICC-ben Gunship batte ben kellene lenniük... Félreértés ne essék, tudom hogy nincs bent ICC TC-ben, de nekem /pill most kellene, mert ott járok a "felesztésben" (scriptem nincs-nem is kell) HA valaki tudna mellékelni egy SQL-t róluk azt NAGYON megköszönném...  (Horde hajó, és Alli hajó) Elég a DisplayID is.
AMI FONTOS: Én sokféle ICC-s hajót találtam CTDB-ben illetve TDB-ben is, DE egyik sem a valódi volt.
Mit értek ezalatt?
-CTDB / TDB: Kicsi a hajók felülete, nem elég egy csatához. / A közepükön van:
                         -Horda: Egy lejáró a "trónhoz"
                         -Alli: Egy lejáró az alsóbb szintekre!
-VALÓSÁG: Nagy csata felület, és NINCS semmi a közepükön.
(http://www.youtube.com/watch?v=WBAnLhFk2EE)



XMas WoW DEV

Girosz

Valószínűleg az icecrownban (és nem Icecrown Citadelben) kőröző hajókat találtad meg. Nem hiszem, hogy script nélkül bármit is lehetne kezdeni azokkal a hajókkal, és azt még valószínűbbnek tartom, hogy még egy db-ben sincs benne az a két hajó.

Powered by EzPortal