Uj realm MaNGOSra

Indította Markionni, 2010 augusztus 07, 05:37:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Markionni

Üdv!
Valaki letudná írni ,hogy hogyan kell MaNGOS ban még egy realmot nyitni?
Előre is köszönöm!

Skyne

Idézetet írta: markionni1 Dátum 2010 augusztus 07, 05:37:46 DÉLUTÁN
Üdv!
Valaki letudná írni ,hogy hogyan kell MaNGOS ban még egy realmot nyitni?
Előre is köszönöm!

öszeraksz még egy emut ugyanúgy mint az elsőt (csak a  realmd adatbázis és realmd exe nemkell) beállítod a második mangosd.conf-ot is (saját world és characters adatbázissal) egy másik portra ami az elsőtől különbözik (pl 8086) aztán realmd adatbázis realmlist tábla, beszúrsz még 1 sort a létező alapján, csak: id = 2, name értelemszerűen, port = amit a mangosd.conf-ban beállítottál.

Markionni

Köszönöm a segítséget! Megprobálom. :D

kiskakri

sajnos két külömböző rev-nél már ez nem válik be mivel eltérnek a realmd db strukturák ,de ha valakinek erre is van tippje örömmel várom !!!  ;D

Girosz


$0undX

#5
Mi bajom lenne ???
LOL,

Girosz

A hsz-t nem én töröltem. És tényleg félre értettem, bocsi. :D Azt hittem skynenak írtad, elég zavaros is volt. :D

$0undX

akk én is bocsi h azt hittem te voltál, na majd ha a modi aki kivette olvassa annak üzenem hogy: "nem kötekedtem!"  :D

kiskakri

nah én arról beszéltem h tegyük fel akarsz egy mangi zerot és mellé egy tbc v wotlk akármit , na de mangi zero-ba bele irták h
               
" required_10008_01_realmd_realmd_db_version"

és ha mondjuk egy wotlk realmd_db-hez csatolod , nem indul el sem a realmd.exe sem pedig a mangosd.exe .

Skyne

de akkor a zero realmd.exe-je nem is kell, csak a mangosd.exe

$0undX

lehet a mangi zero world-je is ellenőrzi a cuccost, ebben az esetben szimplán hasonlítsd össze a core által használt aktuális struktúrát a realmd db-t struktúrájával, ha különbözik akkor formáld megfelelőre, és szimplán írd át a mangos forrásában asszem "revision.h" néven szereplő fájlban a szükséges értéket.  :)

Powered by EzPortal