Csalók MSN-en

Indította hunti, 2010 augusztus 14, 12:38:23 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hunti

Figyelem. Két ember hostingosnak próbálja kiadni magát, és piti összegért próbálnak az emberekre sózni no limites szervert. Mindketten azt állítják, hogy a TFMWorld-nél dolgoznak. Mivel én vagyok a TFMWorld tulajdonosa, tudom jól hogy ők nem lehetnek a munkatársaim, ugyanis egyedül dolgozok. Tehát ha bármelyikőtöket felkeresné valamelyikük, adjátok át nekik az üdvözletemet, és küldjétek el őket valami "kellemes" helyre a nevemben is.

Update: ez is egy megszívlelendő tanács, csak olyannal beszéljetek bármely hostingtól, akinek a pontos msn címe szerepel a hosting hivatalos weboldalán

Update2: az egyik csaló msn-je elintézve :)

Lackó

Idézetet írta: hunti Dátum 2010 augusztus 14, 12:38:23 DÉLELŐTT
Figyelem. Két ember hostingosnak próbálja kiadni magát, és piti összegért próbálnak az emberekre sózni no limites szervert. Mindketten azt állítják, hogy a TFMWorld-nél dolgoznak. Mivel én vagyok a TFMWorld tulajdonosa, tudom jól hogy ők nem lehetnek a munkatársaim, ugyanis egyedül dolgozok. Tehát ha bármelyikőtöket felkeresné valamelyikük, adjátok át nekik az üdvözletemet, és küldjétek el őket valami "kellemes" helyre a nevemben is.
Köszi a jelentést hunti,én olyat hallottam,hogy az Evohost vezetőjét (Joey-t) is kamu MSN-en akarják előadni.Ha egy ilyen MSN címről van egy rendelés,hogy : joey888@freemail.hu,vagy ilyesmi,akkor ne vegyétek fel mert kamu.Mert a "létező" tulaj MSN címe: joey999@freemail.hu .

boss74

Ez így igaz Lackó!Ám ilyen görények mindíg is lesznek  >:(,meg olyan is akik sajna bedölnek ezeknek...de remélem hogy egy sem!!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Powered by EzPortal