(: Wow Cliens, Web, Flash, minden kis trükk ami kellhet. :)

Indította NevemSenki, 2010 augusztus 16, 12:31:26 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Skyne

pár elgépelés: Cliens = magyarul Kliens angolul Client, spavol, spawol = spawnol (ejj deszép angol szó magyar raggal...) cature = creature de amúgy hasznos kis írások köszi +1

NevemSenki

#46
Idézetet írta: ident Dátum 2010 október 26, 12:31:01 DÉLUTÁN
A fővárosi (SW-OG) fishinggel ne bajlódj, az új map-vmap rendszer már tudja alapból :)

Az új rendszer ki lett adva 1.12.1-re is? TrinityZero-ban ha jól emlékszem nincs benne :)
Most próbálom megírni, de nem valami egyzserű, mert kicsit más az egész felépítés.
Már ha ez az alap módosítás működne az is jó lenne.
Felmentem Irc-re Toma-nak akartam szólni hogy helyezze át ide ezt a részt, de hiába vártam nem válaszolt.
Ezért én megoldottam. Max dobja ki az előző Topic-ot az lenne a legjobb. Inkább ide gyűjtöm a dolgokat.

Egy kérés / kérdés. Már elég rég óta nincsen .sln TC-ben tudomásom szerint. Ez az új rendszer nem tudom hogy miként van beletéve, már le van forgatva és csak az .exe-k vannak hozzáadva, vagy pedig az egész Project? Mert ha a Project is ott van fullosan, akkor lehet hogy az kéne hogy inkább azt átnyomkorászni 1.12.1-be. ( Most jön a kérés ) Ha valaki forgat mostanában TrinityCore-t és elkészíti az .sln-eket, elkérhetném tőle a Project-et?
Ha nem az sem baj, csak egy kérés lett volna.

Nem nagyon tudom hogy mi van most TC-éknél, mert nagyon ráálltam a " Cliens = magyarul Kliens angolul Client " módosításokra, és maradtam 1.12.1-nél.  :)

Üdv.: Senki

Skyne

jobb ha magadnak generálod le a solution fájlokat ugyanis sokelérési út van benne (C:\... stb.) aminem mindenkinek ugyan az, trinity részleg, armani topicjábanvan leírás, toma pedig max este fog írni neked ;)

NevemSenki

Köszi az Infót. Akkor elkészítem magamnak. Csak időközben fellépett egy kis probléma azt hogy mi okozta nem tudom.  ???



Ez vajon mitől lehet?
Szerintem ebből látható a Probléma. Rendszergazdaként vagyok belépve ha valaki kérdezné. :)

Üdv.: Senki

$0undX

ha rendszergizdaként vagy belépve akkor elvileg menni kéne, próbáld meg azt hogy jobb klikk -> Futtatás rendszergizdaként ;D , ha úgy se megy akkor próbáld meg azt hogy nyitsz 1 jegyzettömböt, beleírod hogy cmd.exe és elmented enbatchem.bat néven az asztalra mondjuk aztán megpróbálod elindítani, esetleg majd ezt is rendszergizdaként, ha egyik se megy akkor nincs ötletem :\

Girosz

#50
A-a ilyen

$0undX

Ja-ja, ebben igaza van Girosz-nak, de a registry változók nem varázsolódnak át egyik napról a másikra ha csak nem csináltál velük semmit, de könnyen lehet Girosz linkje is segíthet, gondolkozz azon mit csináltál a napokban :)

Girosz

Esetleg kevesebb pronót tölts le.... ;D Ezeket gyakran vírusok idézik elő. Ez a figyelmetlen júzer is így járt: http://pcforum.hu/tudastar/25142/Feladatkezelo+Tiltas.html

Skyne

windows+r gomb: gpedit.msc és itt a user jogainál nézelődj

NevemSenki

Megoldottam.

Gép újraindítás, majd boot-oláskor f8 nyomkodás ( 200-al sztereóban  :D ).
Volt 2 db profil:

1. neve: NevemSenki
2. neve: Rendszergazda

Beléptem a rendszergazdával, felhasználói fiókok, megnéztem hogy mi a helyzet a NevemSenki profillal.
Rendszergazda jogokkal volt felruházva.
Csináltam egy új Felhasználói Fiókot Kackackukac néven, rendszergazda jogot adtam neki, és azóta minden megy tovább. :)

Idézetet írta: Girosz Dátum 2010 október 26, 08:04:35 DÉLUTÁN
A-a ilyen üzenetet láttam már, és azon nem segít a rendszergazdai jog. Registryben van egy változó, ami ezt állítgatja, így lehet például a feladatkazelőt is letiltani. Guglizz rá, ha nem találsz megoldást, akkor utána nézek, de most nincs időm.


És ez lesz a megoldás, de szerintem nem megyek annyira bele, inkább újrarakom a gépet, és kicsit jobban vigyázok rá. :D

Üdv.: Senki

$0undX

Nem akarok beleszólni de szerintem windows 7-et lőjjél rá, az a királyság ;D , szebb, jobb, biztonságosabb, egyszerűen a legjobb windows szerintem (hangsúlyozom a legjobb windows, és nem a legjobb op). Akalózöböl DOT kom-on kell keresni =)

NevemSenki

Én is ezen gondolkodtam, csak még kicsit utána olvasok a dolognak.
Csak hát az a probléma hogy amit most használok ( Windows XP Home Edition ) eredeti lemezen van meg, és nem kel szarakodni a " Crack-el ".
Lekapom valahonnan a Windows 7-et, és addig meggondolom.

Üdv.: Senki

$0undX

Itt se kell szarakodni a crack-el, Seven loader, bios patch, és no frissítés, ;)

NevemSenki

Ha újrarakom a gépet ( amihez ma már nincs kedven  :D ) írok egy Tutorialt.
Cliens módosítás lesz, de előre mondom hogy nagyon bonyolult.
Nem tudom mikor sikerül a végére érnem mert annyi maszek munkám van hogy sok.  :-\
Ezzel a módszerrel tényleges wmo-kat és Textura Objecteket lehet létrehozni.
Ez nem az én munkám, csak egy ízelítő.  :)



Mellékesen lenne igény a Cliens ilyen szintű módosításának bemutatására?

Üdv.: Senki

$0undX

Részemről lenne. Szerintem baromi jó dolog az egész, és kíváncsian várom a tutorialt, hajrá Senki!!!  :D :D

Powered by EzPortal