Ice Crown Citadel (

Indította Girosz, 2010 augusztus 16, 09:18:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Girosz

Na ide

ident

Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Girosz

Még az is lehet, már nem tom. Ha girosz volt az accnév, akkor én voltam. Ha lenne fórum meg is nézném, hogy jött-e válasz. ;D

ident

Akkor nem te voltál de egy srác meg egy másik is ICC-n ügyködik, az egyik bolvor. Elég szépen haladnak már és a másik is pont ott akadt el ahol te, javítottak pár boss spellt is, ha lesz fórum linkelem, bolvor scriptjei itt lelhető:

http://bitbucket.org/bolvor/icecrown-citadel/src/21ea5a8c51f8
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

$0undX

bolvor lk scriptjében ez már olyan klasszikus typo  ::)
#define MOVIE_ID_ARTHAS_DEATH    14

helyesen:
#define MOVIE_ID_ARTHAS_DEATH 16

Girosz

Köszi ident, de én is bolvor scriptjét vettem alapul. Tényleg jól áll úgy általában, de a lich king még eléggé hibás, és hiányos.

rugabi94

Mikorra várható a script elég az első 4 bossáé is :-\ vagy vki tud jó scriptet 9174es buildre? TC2

Elysyum

#7
Id

$0undX


Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

$0undX

Girosz nyitotta nem én és a script megírása előtt jóval. Már nem aktuális.

boss74



Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Girosz

A topic nem lesz törölve. Tessék elolvasni a címet. Ez a topic az iccben lévő bossok scriptjeinek elkészítéséről szól. Ez nem azt jelenti, hogy nyomom a helyzetjelentést, és utána majd ha kész van, akkor odaadom, hanem ha valakinek kérdése van, akkor felteszi itt és mi meg válaszolunk rá, ha tudunk (pl.: hogy a rákba oldjam meg, hogy marrowgar cold flame spellje csíkot húzzon?). Lehet, hogy én vagyok a hibás, mert az első topic nagy része a saját, és most már soundx scriptjéről szólt, és ezt úgy értelmeztétek, hogy továbbra is az marad a téma, de nem így van. Úgy gondoltam, hogy ez az insta megérdemel egy külön topicot. A G&S-scripts csapat pedig nem fogja publikálni a munkáit a nagyközönség számára, csak egy szűk célközönségnek. Csak szólok, mielőtt belém kötnétek, hogy sosem ígértem, hogy odaadom:
Idézetet írta: Girosz Dátum 2010 augusztus 16, 09:18:51 DÉLUTÁN
Valamilyen szinten biztos, hogy publikálom, de ennek a részleteiről még nem döntöttem. Részletek alatt a következőket értem:
-mekkora részét osszam meg
-teljesen publikus legyen-e, vagy csak bizonyos emberek kaphatják meg, akik nem csak elvesznek, hanem adnak is

$0undX

igazából a nem megosztás oka nem az hogy önzőek lennénk vagy hasznot akarnánk húzni belőle hanem hogy túl sok az olyan ember aki elvenni szeret de adni már nem annyira, ezért is gondoljuk hogy a befektetett munkánknak és időnknek úgy lesz értelme ha az úgymond "adó" emberek részesülnek munkánk "gyümölcsében", ez az igazi ok, a többit meg Girosz elmondta, akinek konkrét kérdése van az instával kapcsolatban annak ami nem egyedi megoldásunk (pl az említett példa) abban tudunk segíteni.

Powered by EzPortal