[LUA + XML] WoW Addon készítés

Indította Skyne, 2010 augusztus 19, 04:24:48 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

Üdv. mindenkinek, jó rég volt már hogy topicot nyitottam, de most szeretném a segítségeteket kérni. Egy készülő projectemhez szükségem lenne egy olyan addonra aminek saját (általam tervezett) kezelőfelülete van. A célja beállított paraméterek alapján "gombnyomásra" command elküldése, ill. playernek érkező chat szövegből adatok olvasása. Ha valakinek közületek van addon készítésben tapasztalata, és tudna egy kis felvilágosítást adni az alapokról (főleg event kezelés) adni, vagy 1-2 minta kódot lehetőleg jól kommentezve és/vagy dokumentálva adni, annak nagyon tudnék örülni.

Éés mégvmi, ki tudja mi a különbség a 243as és a fölötti kliensek addon interfészében az ne tartsa magában az infót, ugyanis főleg 243-ra kellene az addon, de pl. wowwiki addon API dokumentációja mindig a legfrisseb adatokat írja.

boss74

Nem tudom a következő link mennyire segít neked...de épp most találtam meg (könyvjelző takarítást csinálok  ;D) de hátha előrébb leszel...


http://addonstudio.codeplex.com/


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Skyne

Igen ezt megtaláltam, énis, csak ami nekem pont fontos lenne, a designer része nemműködik, és issues-t nézven sajna nem egyedi problémáról van szó :/

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Skyne

ehh, hogy én ezt mérnem találtam meg :O, köszi szépen :)

Bluerák

Igazán nincs mit, nekem is sokat segített  :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Anise


Sziasztok. Megnéztem amit ajánlottál BlueRák, de amikor elinditottam a Interface AddOn Kit (Windows).exe fájlt, ezt a hibaüzenetet kaptam :

The file "E:\World of Warcraft\\Data\interface.MPQ" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQArchive::Open)


Esetleg van valakinek ötlete a probléma megoldására? (repair.exe? :O )

NevemSenki

Idézetet írta: Anise Dátum 2010 szeptember 13, 12:08:30 DÉLELŐTT

Sziasztok. Megnéztem amit ajánlottál BlueRák, de amikor elinditottam a Interface AddOn Kit (Windows).exe fájlt, ezt a hibaüzenetet kaptam :

The file "E:\World of Warcraft\\Data\interface.MPQ" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQArchive::Open)

Esetleg van valakinek ötlete a probléma megoldására? (repair.exe? :O )


Pontosan ez nekem is a problémám.
Holnap ha lesz időm utána olvasok hogy mi lehet a baja.

Sajnos nem megy a két link, de megoldottam.
http://hobby-site.blogja.net/phpbb/viewtopic.php?f=30&t=23

Üdv.: NevemSenki




Powered by EzPortal