Cataclysm Server 4.0.0 (11927)

Indította kardosbalint95, 2010 augusztus 22, 11:18:03 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

LuXXoR

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 november 07, 12:43:09 DÉLELŐTT
Ez most így Off lesz, de valamilyen szinten idevág.
Igen jelentik a Bugg-okat, ezáltal javíthatóvá válnak.
De nekik úgy megy hogy Alt + Clilk.
Nekünk pedig úgy hogy Ticket ( Sok Gm el sem tudja olvasni ). Vagy Fórum, jobb esetben a honlapon a BuggTracker opció.
Ezt be kéne vezetni Törtre is, de az az Addon kicsit bonyolultabb ennél.

Mert akárhogy nézzük, eredeti csak azért eredeti mert ők csinálták, ők találták ki.
De a hibákat nekik is javítaniuk kell valahogy. Annak a módja pedig ez.
Szóval a Tört szerver is lehet Bugg-mentes, csak nem 10 embernek kéne szervert csinálni, hanem mondjuk 60-80 embernek. Ha ennyi fejlesztő csinálna egy szervert, akkor az előbb utóbb jó lesz.

Kis Off volt bocsi, remélem nincs harag.

Üdv.: Senki

Igen igen csak az sem mindegy hogy milyen emberek csinálnak szervert...mert ugye akár 650-en is csinálhatnának egy szervert hogy ők majd megmutatják...De ha abból a 650 emberből csak 5 ért ahhoz amit csinál/csinálnia kéne semmi értelme...és ahogy a friss szervereket elnézem ez a helyzet hogy olynak nyitnak szervert akik annyit tudnak hogy .die a player-re mert az olyan hű de jó :D

NevemSenki

Ebben igazad van. Majd csak megunják.
Végül is amennyi nyílik egy nap, annyi be is zár.  ;)

Üdv.: Senki

Aurhinn

Én új vgyok itt, de a wowszerver témában nem. Kakaklizm....annyi hogy a worgen jól néz ki. Én megcsináltam már egy ideje ezt a féle szeróót...és hát bug. Szóval örüljünk annak ami van egyenlőre és nem catába gondolkodjunk.( am  a bugon kívül még maga  a béta wow is bugos,,akko meg minek?)

Hellzate

#48
wotlk s képet ne csodáld cataclysm csak béta a szerver viszont alpha ha jól tudom

peti123

Helósztok az mé van hogy megcsináltam mindent és ha be loggolnék akkor azt írja a szerver offline pedig minden fut rendesen?

Raven

Használd inkább a 4.0.3-as emu-t, találsz itt a fórumban jó pár használható leírást,repackot ami működik.

peti123


matya3

sziasztok srácok!
Kellene egykis segítség.Miért írja ki hogy offline a server?
A válaszokat illetve a segítséget előre is köszönöm szépen. :D

matya3

srácok hova rakjam a worgen goblin update fájlokat előre is köszönöm

Kerge

OMG... vakon mut tudjunk erre mondani???



XMas WoW DEV

kukac23

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 24, 06:29:27 DÉLUTÁN
lekapod a cuccokat, sql-eket importálod, configot beállítod, update-et is importálod elindítod a szerót, belövöd a 11927-es wowodat és örülsz a fejednek, ez is karcsú ?  :D

kukac23

Sziasztok,ha letöltöttem a mangos cataclysm-ot meg az update db.rar-t akk utánna mi ke? :_D

Devis

1: ne írkálj ekkora f*szságokat
2: olvasni tudni kell
3: kereső a barátod, de a szemed is megteszi
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

NevemSenki

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2010 november 07, 12:43:09 DÉLELŐTT
Idézetet írta: kardosbalint95 Dátum 2010 november 06, 04:23:20 DÉLUTÁN
Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2010 október 16, 03:58:57 DÉLUTÁN
Idézetet írta: DoomKiller Dátum 2010 október 16, 03:57:12 DÉLUTÁN
Elmondom, hogy eredetin 4.0.1-en is bugos az inspect, nem lehet inspectelni, több instában "bugos" a boss, stb. Ne várjátok, hogy törtön ennél jobb lesz ;D

Eredetin is ilyen bugok vannak?:O  Akkor minek nyitották meg?  Amúgy meg ez még 400 szóval elég régi kiadás csodát nem kell tőle várni de arra jó ha szétakarsz nézni...
Azért hogy a playerek teszteljék. Igen, van aki nem csak játszik hanem becsületesen jelentgeti is a bugokat.

Ez most így Off lesz, de valamilyen szinten idevág.
Igen jelentik a Bugg-okat, ezáltal javíthatóvá válnak.
De nekik úgy megy hogy Alt + Clilk.
Nekünk pedig úgy hogy Ticket ( Sok Gm el sem tudja olvasni ). Vagy Fórum, jobb esetben a honlapon a BuggTracker opció.
Ezt be kéne vezetni Törtre is, de az az Addon kicsit bonyolultabb ennél.

Mert akárhogy nézzük, eredeti csak azért eredeti mert ők csinálták, ők találták ki.
De a hibákat nekik is javítaniuk kell valahogy. Annak a módja pedig ez.
Szóval a Tört szerver is lehet Bugg-mentes, csak nem 10 embernek kéne szervert csinálni, hanem mondjuk 60-80 embernek. Ha ennyi fejlesztő csinálna egy szervert, akkor az előbb utóbb jó lesz.

Kis Off volt bocsi, remélem nincs harag.

Üdv.: Senki

Ezt még én írtam annó régen, de érdekes. Azóta az Addon működik. Érdekes ezt visszaolvasni.....

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal