Tudna valaki segiteni?

Indította nagy14, 2010 augusztus 24, 01:11:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

TheMain

Viszont a realmlistet nem a szerver üzemeltető írja át, hanem a játékos. Tehát az nem az ő sara.

Skyne

#16
Idézetet írta: Blizzard Eula
(ii) exploit the Game or any of its parts, including without limitation the Game Client, for any commercial purpose, including without limitation use at a cyber cafe, computer gaming center or any other location-based site without the express written consent of Blizzard;

(iii) host, provide or develop matchmaking services for the Game or intercept, emulate or redirect the communication protocols used by Blizzard in any way, including without limitation through protocol emulation, tunneling, packet sniffing, modifying or adding components to the Game, use of a utility program or any other techniques now known or hereafter developed, for any purpose, including without limitation unauthorized network play over the Internet, network play utilizing commercial or non-commercial gaming networks, or as part of content aggregation networks;

(iv) facilitate, create or maintain any unauthorized connection to the Game or the Service, including without limitation any connection to any unauthorized server that emulates, or attempts to emulate, the Service. All connections to the Game and/or the Service, whether created by the Game Client or by other tools and utilities, may only be made through methods and means expressly approved by Blizzard. Under no circumstances may you connect, or create tools that allow you or others to connect, to the Game's proprietary interface other than those expressly provided by Blizzard for public use.


gyakorlatilag még azt is tiltja hogy nyílt, publikus wifin játsz...


$0undX

hmm, szerintem akárhogy is sikerülne kikerülni az eula-t ami az eddig olvasottak alapján úgy gondolom nem lehetséges, akkor a blizzard úgy is módosítani a feltételeket hogy megint illegális legyen, jól mondta skyne, ez jól van kitalálva és a tört szerók sose lesznek legálisak, a blizzard túlzottan félti a kis pénzét.  ::)

MicroStar

Idézetet írta: $0undX Dátum 2010 augusztus 25, 01:38:22 DÉLUTÁN
hmm, szerintem akárhogy is sikerülne kikerülni az eula-t ami az eddig olvasottak alapján úgy gondolom nem lehetséges, akkor a blizzard úgy is módosítani a feltételeket hogy megint illegális legyen, jól mondta skyne, ez jól van kitalálva és a tört szerók sose lesznek legálisak, a blizzard túlzottan félti a kis pénzét.  ::)

Mert te nem féltenéd igaz? :D

$0undX

számoljunk csak, 15~ millió előfizető,  havonta tejelnek bankkártyás fizetéssel 3,500 ft-t,
szorzunk:
15M*3,500=52500000000,
52500M
5250 millió forint 2 havonta!!
akkor ebből vonj le 1 pár 100 milla költséget, szeró karbantartás, alkalmazottak kifizetése, fejlesztések, stb..., és a wow megy kb 5~ éve.Na akkor tessék még számolgatni, ha ennyi pénzem lenne lehet nem félteném annyira hogy jajjj most ebben a hónapban bejön még pár száz milla vagy nem...

NevemSenki

Hát de most már na, ekkora számokat ne írj ki, mert vonalzóval kellett elkülönítenem a nullákat.
Hogy essen le a szemük, mi a fenét zavarja akor őket az, hogy én keresek havonta 100 000 Ft-ot?

Ha még ki is kerülnénk a Licenses dolgot, akkor tuti kijavítanák, de viszont van egy kérdésem.
Ha én kikerülöm az egész Licens szerződést, ( csak tegyük fel ), akkor azon már nem tudnak változtatni.
Vagyis esetleg ha rájönnek, akkor azt már csak akkor módosíthatják, ha mondjuk kiadnak egy új Patch-et, vagy beleírják a Cata-ba.
Elég hülyén írtam le.  :D
Szóval ha én az 3.3.5-ös Szerződési feltételeket kikerülöm, és azt használom, nem Patch-elek feljebb, akkor az úgy mehetne nem?
Vagyis a szerződést a kiadott Kiliens tárolja, és a benne foglaltak csak arra a Kilensre vonatkoznak.

Mit gondolok rosszul? 

Üdv.: Senki

$0undX

semmit, azon kívül hogy kikerülöd a szerződést  ::)
xD

TheMain

Megkerülheted, nagyon egyszerű. Újraírod a játékot más nevekkel, írsz hozzá egy emut, levédeted(nem kötelező) és úgy futtatsz szervert :D Sok sikert! XD

$0undX

1 másik mód: írsz 1 chat programot ami a szerver emuval kompatibilis (wow beli chat) és te csak chat szervert futtatsz, nem tehetsz róla hogy az ő játékuk pont kompatibilis vele, nem a mi hibánk.  :D

Powered by EzPortal