Általános kérdések és válaszok

Indította Girosz, 2010 augusztus 29, 07:45:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Apoldar

Hali! A szerveremen beállítottam hogy PVP típusú legyen de még mindig találkozok olyannal, hogy valaki pvp off ban van :S Micsináljak hogy mindenki állandó PVPben legyen? :S

                   0 = NORMAL
#                 1 = PVP
#                 4 = NORMAL
#                 6 = RP
#                 8 = RPPVP
#                 16 FFA_PVP (free for all pvp mode like arena PvP in all

Ezek közül az 1-est használom.
Az RP és RPPVP mit takar? :S

$0undX

0: Normál
1: Player VS Player
4: Normál
6: Role Playing
8: Role Playing VS Player
16:Free For All Player VS Player
az első kérdésre azt tudom mondani h sztem ha pvp-n van akkor jó kéne legyen.

Andy

Attól, hogy a szerver PVP-re van állítva, ha jól rémlik, egyedileg még ki lehet kapcsolni a PVP-t, de csak akkor, amikor friendly területen tartózkodsz.

Apoldar

Olyan leírást kaphatnék hogy mi történik ha beállítom mondjuk az RPPVP-t? :D

$0undX

TUDTOMMAL az csak annyit befolyásol hogy player szemszögéből kell írni, mert szerepet játszol, role playing, gyakorlatban meg semmi különbség TUDTOMMAL.

Roamer

Sziasztok!
Fordítottam egy emut a weboldalhoz és azt szeretném megkérdezni, hogy ha csináltam egy mall-t, akkor hol tudom beállítani, hogy a játékosok a mall-ban kezdjenek?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

ident

Idézetet írta: Roamer Dátum 2010 november 28, 09:29:16 DÉLUTÁN
Sziasztok!
Fordítottam egy emut a weboldalhoz és azt szeretném megkérdezni, hogy ha csináltam egy mall-t, akkor hol tudom beállítani, hogy a játékosok a mall-ban kezdjenek?

http://www.trinitycore.info/index.php?title=Playercreateinfo_tc2
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Roamer

"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Kerge

#23
Hali! Olyan problémám lenne, hogy most kaptam egy routert, és a port forwardolás alapból nehezen jött össze, mert nem találtam leírást, de elvileg nem van. Szóval localhostról próbáltam belépni, és azt fogadott, hogy rossz belépési infókat adtam meg. Pedig nem :P
Amit az authserver.exe dobott minden kísérletkor:



XMas WoW DEV

Markionni

Hali!

A kép alapján ahogy látom, elveszett a kapcsolat a MySql el- és akkor nem tud kapcsolódni az adatbázisodhoz. Valószínű azért csinálja, (szerintem, ha nem javítsatok majd ki  :D) mert valami frissítést nem importoltál be, és ezért eltérnek a verziók, legalábbis MaNGOS ba nekem ezért volt. Nézd meg hogy minden frissítés megvan e, ha megoldódott örülünk ;D, ha nem akkor majd vki aki vágja, majd mond vmit!  ;)

castor

Ezzel a problémával én is találkoztam már. Frissítsd le a MySQL szerveredet 5.1.50-es verzióra, nálam az megoldotta.

Devis

üdv
azt szeretném kérdezni, hogy playertől h lehet elvenni a dual talent képességet? mert azt nem spellként használja és nem is achiként. Db-be nézegettem hogy mégis hol tárolhatja a 63624-es ID-t (tudtommal ez a dual talent id je) de sehol nem találom.

előre is thx a választ
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

kagebunshin


Ha jól tudom characters tábla speccount mezője tárolja. Az activespec pedig, hogy éppen melyik talentet használja.

speccount:
1-alap
2-dual talent

activespec:
0-az első talent
1-a második talent
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

XeRoX

hi, nekem olyan problémám lenne hogy nem mennek a set id-k mármint csak az s7 s8 t9 t10-é (wowheadrol néztem id t) a többi meg megy  :o előre is köszi a válaszokat

Powered by EzPortal