Általános kérdések és válaszok

Indította Girosz, 2010 augusztus 29, 07:45:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

kagebunshin


equipentry-nek úgy tudom tárgy id-t kell megadni. 1-jobbkéz, 2-balkéz, 3-távolsági fegyvere.

Előfordul, hogy a mobok/npck fegyverei nincsenek benne az item_template-ben.
tc wiki szerint item.dbc-ből szedi az id-t.

Ezt most találtam. Ugyan az általad keresett id ebben sincs benne, de talán hasznos lehet.
http://www.wowmodelviewer.org/index.php?option=com_remository&Itemid=35&func=startdown&id=5
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Bestblade

Az item.dbcben megtaláltam. field_5 (43785)  ;D tökéletesen működik 1000 hála érte!

Ichigo

Hali!
Mindent úgy csináltam ahogy le van írva de több hiba is előfordult.
1. CMake valamiért nem csinálja jól a dolgát hibát ír ki hogy nincsen meg egy fájl.
2. Fordítás : 3 failed volt amikor egyszer ősze jött a cmake.
Lehetséges hogy az a hiba hogy?: nekem 2 windows van fent az xp és a 7 .Én a 7-et használom ami a d meghajtón van ,az xp a c meghajtón és van egy 350 GB-os adat winchesterem.
Ha valaki tudna segíteni vegyen fel msn-re pls :flori04@windowslive.com
Jó lenne ha össze tudnám hozni ,igazából arra kell hogy legyen szerver amin gyakorolhatom a bugok javítását,küldetés és npc készítés és mi egymást ,hogy majd később tudjak csatlakozni egy szerverhez gm-nek. Elsősorban a bug javítás ,de event készítés  ,küldetés készítés ezek érdekelnének de nincs szerver ahol tudnék gyakorolni .Vagy az is jó ha valakinek a szerverén csak tapasztalatra kéne. Légy szíves minél előbb írjatok .
Köszi előre is !

Kerge

Hali!
Ha nem mondod el a panaszokat rendesen, nem hogy az orvos, de az isten sem tud segíteni...

Az én kérdésem az lenne, hogy ha megtaláltam egy MPQ-file-ben egy hangot (beszédet) akkor annak a sound id-jét hogyan tudnám kinyomozni?
Vagy hogyha talál valaki valamilyen cataclysm sound id-kel fglalkozó oldalt megköszönném ha belinkelné. Én nem találtam...

Előre is köszönöm!



XMas WoW DEV

Bluerák

Ha DBC Editor-al csinálod akkor az első oszlopban(ami szürke) az lesz a sound id.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Kerge

IMÁDLAK BLUE! (nemmm b***duma...! :D) KÖSZIII! DBC-ben kicsit nehezebb volt előtúrni mint MPQ ditorral, de megérte!



XMas WoW DEV

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

boss74

Sziasztok!


Gondolom nem vagyok egyedüli ebben az alább leírt gondommal:

Van ugye a kedves Death Knight-unk,ennek van a Runeforging képessége.No ez nem tudom miért amikor a kari full szinten van akkor is a skill szintje 1/1 -et mutat!Ezáltal meg csinálja a fegyverre a kiválasztott "encsit" de ott marad szép pirosan írva hogy a használatához azaz hogy az "encsi" által leírt plusz dolgok működjenek 300-on kell lennie a skillnek!

Na ekkor van az hogy WTF!Eszembe jutott a proffoknál a skillek azaz tehát maradjunk a sima encsinél is simán fel lehetett húzni a skill értékét...gondolok itt gm addon,akár script segítségével.
Erre a Runeforging-ra nem lehet valami megoldást ki eszközölni,hogy kb ugyan úgy fel lehessen huzni a maxra??Köszönöm előre is az 5leteket!


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Rocsorayen

Rendes quest láncot végigvitted vele? Mert egyik questnek Instructor Razoviusnál kell adnia...

Cleaver93

Sziasztok, 1 kérdésem lenne, ha módosítom magát a klienst akkor ugye azt le kell tölteniük a playereknek hogy be tudjanak lépni, nos nekem az lenne a kérdésem, hogy ha egy különálló területet elkezdek építeni ami a playerek számára elérhetetlen, akkor is le kell tölteniük az MPQ fileokat hogy be tudjanak lépni, vagy szimplán wowerrort kapnak ha a területre lépnek?. Csak mert ez igen jó lenne egy vip area és egy GM area kiépítésére, a GM island már úgyis nagyon unalmas :D, ha még egy egyedi területtel feldobnám, ráadásul a playerek nem is tudnának el menni oda :D, a GM-ek berakják az MPQ filet, ezért ők élvezhetnék, vagy a VIP-ek :)

Cleaver93

Mostmár mind1, megoldottam a problémát, egy teljesen új weboldallal, mostmár php-fusiont használok, kevesebb kész téma van hozzá mint e107-hez, de nálam a fusion stabilabb és gyorsabb is...

boss74

Tanácsotokat kérném mert két napja szívózok a szerón egy rejtélyes mobbal(kal) egy kisebb körzeten belül,láthatatlan,nem hat rá a területsebző spellek,nem lehet targetelni és akkorákat üt,h 100k hp 1 vagy 2 ütés ...meg az elején mikor javítottuk a szerót találtunk hasonló mobokat a goblin kezdőn,de ott koordináta alpjan ki birtam keresni a creature táblábol a hibas mobot...sajna ez most nem megy.Nincs olyan coordinata a tablában ami alapján ezt megtalálja,kerestem a creature template-ba is damage alapjan de semmi...lehet hogy nem is egy van belöle.Szóval tudnál valami okosságot,hogy mi alapjan ki iktatni?


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

$0undX

Szia boss74!
Azt mondod hogy nem tudod kitargetolni, de megöl, hogy ha láthatatlan és nem targetolódik honnan tudod hogy egyáltalán mobról van szó? Valamint tudtok pozíció alapján keresni úgy hogy adott területen belül lévő mobokat kerestek ki, úgy hogy ingame a .gps parancsal megnézitek a map id-t és koordinátákat és az sql lekérésbe a where után nem azt írod hogy position_x = valamennyi hanem position_x < 10 AND position_x > 5 PÉLDÁUL (így 5 és 10 között keresel) és ugyanúgy position_y -al és position_z-vel , hogy ha a lény nincs benne a creature táblába akkor elvileg nem létezhet.

Üdv
$0undX

Ice

Üdv!

Kerestem, de nem találtam.. Egy másik weboldal leírása alapján készítettem el a MaNGOS szerveremet, amiben nem találom a cpp fáljokat (nem is kellett lefuttatnom a forrást). Nem repack, én csináltam a mysqlt, stb.. DE nincs source. Hogyan tudnám orvosolni ezt a problémát?

Skyne

ha nem te forgattad akkor bizony repack, nézz szét itt az oldalon van leírás hogyan kell leforgatni.

Powered by EzPortal