Általános kérdések és válaszok

Indította Girosz, 2010 augusztus 29, 07:45:03 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

boss74

Jó kis melóba fogtál  :D!Ám gratula!


Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2011 augusztus 03, 11:44:38 DÉLUTÁN
Hát olybá tűnik hogy sikerült a dolog. Még messze nem vagyok egyenesben, de már alakulgat.
Itt egy videó, körülbelül így képzeltem, de ez még közel sem a vége. Ha már lesz magyar kiírás, akkor lesz magyar NPC hang is. Az új városokban majd Magyar Questek és NPC-k fogadják majd a játékost. Helység és Area ezen túl Talent és spell nevek is Magyarul lesznek láthatóak. Csak ez nagyon nagy munka.
Nem adom fel, még egy darabban látsz.  ;D

http://www.megavideo.com/?v=GFMMZKOL

kagebunshin, a táblákban elvégeztem a módosításokat és működik a dolog.

+1

Az addon-os dologra nincs valami ötlete valakinek?

Üdv.: Senki


Adj egy -respectet,mert megérdemlem!!! :)

Bluerák

Már ígyis baromi szép, további sok sikert és majd egy videót ha már készen vagy, mert nagyon érdekelne a dolog. :)

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

NevemSenki

Azt minden képen csinálok, de hogy mikor leszek kész azt nem tudom.
Ha már minden Race működik, és mindnek megvan az új faji képessége plusz az interface-ek magyarul vannak, szerintem akkor jön majd a videó.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Tomika

Csináltam Egy Arcemus Wow Szerver! :D Haveromék Már Feltudnak Jönni! :D De iccrown instába miért nincs mob?? valaki segitsen pls szoljon hozzá vagy irjon privátot! Köszönöm :D

Roamer

Üdv, sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy láttam olyan szervereket, ahol vannak karakter áthozások.
Gondolkoztam ilyenen és akárhogy töröm a fejem, nem tudok rájönni, hogy az hogy megy. Én eddig csak a karakterek lemásolását ismertem, miszerint a játékos megadta a karaktere adatait és a szervergazda az alapján csinált a játékosnak egy karaktert az aktuális szerveren.
Ugyebár ezt bárki ki tudja játszani, tegyük fel ha fényképes az karakter áthozás, akkor azt a játékos manipulált képekkel meg tudta oldani.
Esetleg létezik egy biztonságosabb módszer? Mert gondolom a szerver, amiről a játékos hozni akarja a karakterét, kétlem hogy kiadja az adatbázisból a karakter adatait. :S
Esetleg valaki fel tudna világosítani hogy ez hogy működik?
Válaszotokat előre is köszönöm.

U.I.: Légyszi ne szóljatok le a kérdésért, de tényleg kíváncsi vagyok hogy ez hogy is megy.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

LuXXoR

Szerintem ezt olyan módon hogy kijátszhatatlan legyen nem lehetséges megcsinálni. Ha képet és hozzá armory linket kérsz akkor azt tudják manipulálni(Az armory-t nem de a karakterről a képet lehetséges) Ez oly módon egy bizonyos százalékban szűrhető ha nem csak 1db képet kérsz hanem mondjuk 5db ot (Természetesen mindet másról ). Aztán van az a módszer amit te is írtál hogy elkérik az accot és jelszót(Hát erre nem tudok mit mondani. .. vagyis de hogy engem az se érdekelne ha 3x több mindent kapnék az új szerveren de én akkor se adnám oda ezeket).Aztán már találkoztam azzal a megoldással is hogy egy addont kellet letölteni betenni és utála a karakterrel loggolni a világba és ez az addon egy fájlba szépen kiirt minden adatot(ezt a fájlt kellet elküldeni az adminoknak akik ez alapján elkészítették a karaktert)(Elvileg ezt a fájlt is lehet módosítani ha értesz hozzá)

Én ilyen lehetőségekről tudok.De viszont ami még felmerülhet az az hogy kié is a karakter?! Szerintem ez az egy dolog az amit semmiféleképpen nem tud senki szűrni. Mert ha nekem van egy 80 as palám az xy szerveren és az egyik barátom is itt játszik egy 80 as hunti val de ha én elszeretnék menni kipróbálni egy új szervert de már unom a palát akkor elkérem a barátomtól a huntiját és azt küldöm el :) (És ha elég jóba vagyok vele még a jelszót és az acc nevet is rám bízza szóval ez a megoldás se tökéletes )

De amúgy szerintem amikor egy ilyen "akció" van akkor nem is az a cél hogy az adott karakter valóban az enyém legyen hanem inkább arról hogy +playerrel gazdagítsák a szerver népességét. És ha az a player ott fog játszani utána szerintem mindegy is hogy kié volt valójában a karakter.

Jah és igen  még hallottam olyanról is hogy lemásolják a karidat és utána az eredeti szerverről törlik  szerintem ez egyáltalán nem járható  mert nem hiszem hogy sok ember kockáztatja a szép "nagy" szerveren levő karakterét. Ha pedig egy nagyobb szerver csinálja ezt hát neki se járható út szerintem mert nem egy olyan szerverről tudok ahol a pénz számít csak...(Akár "blizz" szervert is tudnék mondani de nem teszem) ami megint nem biztos hogy jó ötlet...

Összegezve: Nincs jó megoldás... ilyesmit csak akkor érdemes csinálni ha néhány új playert szeretnél szerezni és vállalod azt is hogy nem biztos hogy az ő karakterét másolod le...

EZEK EGYÉNYI VÉLEMÉNYEK LEHET VAN OLYAN MEGOLÁD AMIRŐL ÉN MÉG NEM HALLOTTAM ÉS EBBEN AZ ESETBEN AZ "összegezve" rész tartalma is változhat!

FantasyGFX

Én szerintem úgy hogy tegyük föl van 1 szerver és ott van karakter áthozási lehetőség akkor neked taurin van lvl 80 karid lefényképezed h télleg a taurin van e beis lépsz vele igy is lefotózod igy is lehetséges ez de!!!! De ezt is kilehet türközzni pl csinálsz otthon 1 házi szervert elnevezed tauri wow-nak azt oda leaddolsz magadnak 1 karaktert mintha taurin lenne szoval igy is kilehet ezt játszani. Vagy esetleg ugy fényképzed le a karit h kivan fönn és akkor úgy de még ezt is kilehet játszani ha pl nem a tied a karakter hanem vmi haverodé szal ezt nem igen lehet becsületesen. :)

És mellesleg nem volt hülyekérdés.

Roamer

Köszönöm mindkettőtök válaszát!
Én is hasonlóképp képzeltem a kari áthozást, viszont egy kicsit furcsálltam, amikor több helyen olvastam hogy ilyen meg olyan gyors áthozás meg nem karakter másolás mag hasonlók.
Jó tudni, hogy milyen lehetséges módokon lehet karaktert átvinni szerverre.
És belegondolva, igazad van Luxxor abban, hogy nem az számít a szervernek, hogy kié a karakter, hanem hogy legyen játékos. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raisen

#98
"gyors áthozás" Valószínűleg közös megegyezéssel 2 szerver össze olvadása hogy melyikre mennek többen és az marad amelyikre többen vevőek. Esetleg az admin több realmet vagy ingyen kiadott szervert üzemeltet és az egyiket szeretné megtartani ezért ott is íj módon cselekszik hogy össze olvassza a realmeket amelyiken több player az marad :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Devis

azt hogy lehet megcsinálni hogy a külső ip-re is bejöjjön a phpmyadmin?
mert pl. beírom ezt: 195.194.154.124/phpmyadmin és azt írja h forbidden
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

akos123

Szeretném megtudmi mik az idk azokra amik wsg n vannak. Berserking, Speed, Restoration...?
A választ alőrre köszönöm. :D

IrOn

van sok,
.lookup object Speed Buff
.lookup object Restoration Buff
.lookup object Berserking Buff

lehet nem kell a buff, ha azzal nem talál, keress anélkül

akos123

trinity core rev +0100, Erre a reve kellene teleport npc!!
csak az alapok kellenek nekem hogy mi módon csináljam meg mert az uj revek sokban különböznek a régitől és a Bluerák scriptje már nem jó!!
Előrre is köszönöm!

Zolee

A legújabb Trinity Core-ban, működik ICC minden nehézségi szinten? :)
Ezekre gondolok: 10hc/25/25hc.

$0undX

szerintem igen. de gunship még mindenképpen hiányos.

Powered by EzPortal