Újabb csaló hosting!!!

Indította hunti, 2009 szeptember 16, 09:27:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Napokban tudomásomra jutott egy újabb csaló hosting tevékenykedik köreinkben, mégpedig Genesis hosting néven. Felismerni őket arról (is) lehet, hogy ingyen tárhelyen van a weboldaluk, más hostingoktól másolt tartalommal, illetve freemailes msn címmel keresik fel az embereket.


tony994

Haveromékat át basz..tá >:(k ! 2500 ft ot kérek tőlük postán és adtak volna egy 50 fős szerót meg vip panlet meg mindent... Én modtam neki hogy vagy átbaszás vagy pedisg hülyék hogy ilyen olcsón aggyák..Az lenne a kérdésem hogy ezzel mit lehet csinálni? Lécci ide írjatok mert nemnézem sokszor a WOW EMUFOT e-mail bernscherer.a@freemail.hu

Matyi

ezeknek tényleg van bajuk, mert engem is felvettek, de amikor rá írtam hogy ki egyáltalán semmit nem írt vissza és azóta nem is láttam...és kicsit olcsón "adja" a WoW szervert, mert ami nála közép ár az máshol alap tehát nem lett volna nagy életű, szerintem.

Dworen

IdézHaveromékat át basz..tá >:(k ! 2500 ft ot kérek tőlük postán és adtak volna egy 50 fős szerót meg vip panlet meg mindent... Én modtam neki hogy vagy átbaszás vagy pedisg hülyék hogy ilyen olcsón aggyák..Az lenne a kérdésem hogy ezzel mit lehet csinálni? Lécci ide írjatok mert nemnézem sokszor a WOW EMUFOT e-mail bernscherer.a@freemail.hu

1.dolgot tudsz tenni te döntöd el hogy blöff vagy tényleg megteszed:
Írsz nekik egy levelet amibe közlöd velük hogy x napon belül visszakapod a pénzed vagy 3 hatóságnál jelentheted fel őket
-APEH (gondolom számlát nem adtak)
-Fogyasztóvédelmi főfelügyelet (nem kaptál szolgálatatást a pénzedért)
-Közvetlen felügyeleti szervük: Kereskedelmi és szolgáltatói kamara (itt szintén az előző ponthoz kapcsolódó szabálysértés miatt)

Ha csekken fizettél akkor vagy a legjobb helyzetbe mivel azon minden számodra szükséges adat megvan (számlaszám, cím és név) illetve ezzel cáfolatlanul is igazolhatod a befizetésed
Ha átutalás volt ott már neccesebb a dolog mivel bankszámlaszám alapján nem igazán tudod feljelenteni de ha társul mellé egy számlatulajdonos név is akkor megvan

Nos én ezt tudom csak mondani, ha blöff egy próbát akkor is megér!

goofyx

Idéz
Ha átutalás volt ott már neccesebb a dolog mivel bankszámlaszám alapján nem igazán tudod feljelenteni de ha társul mellé egy számlatulajdonos név is akkor megvan

Ha utalast vegzel, es szamlaszamot adsz meg online, vagy bankon keresztul adod meg, az ugyintezo megmondja a nevet, akie a szamla, hogy le tudd ellenorizni, jo szamlaszamot adtal-e meg, es a hovegi elszamolason is rajta van a szamlatortenetnel a szamlaszamhoz tartozo nev.

Dworen

Akkor így ebbe a formába mindenképp jól jöhet ki a dologból, mivel akkor ha feljelentést akar tenni mindenképp van infó a kezébe a csalóról.

Rhap

Engemet is felvettek, el is akartak csalógatni, msn címem nem tudom honan tudta meg , de én elküldtem a :P oda . Huntinak meg jelentettem

Reddbull

Engem is Felvetek de rám írtak 1x és vissza már nem írtak :S

Shartigan

Engem is először nem ugrott be ez a topic sőt most ahhogy megnyitottam csak ugy jutott eszembe... Becopyztak egy szöveget meg se kérdezték érdekel-e nem-e...


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

ScymeX

Nekem is megszerezték az msn címem felvettek, de a hülyék még rám se írtak (ez ma volt)

darkage

Hat igen... engem is felvettek, azt hogy rendeljek toluk szervert... kerdeztem hogy mien a szervergepik, elore aszondja hogy: jo ;D es 1 ora mulva aval jon hogy 32 gigas ram van a gepbe  :o ekkora mar tudtam hogy nem is hosting hanem valami 16 eves gyerek akkinek nincs egyeb dolga^^

Powered by EzPortal